Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wallyb, masz rację, nie jedź tam. Upload albo Seboka - spece w temacie. Pozdrawiam.

Oczywiście mnie przeceniasz Prałacie

Ja zaworki będę dobił na przełomie stycznia i lutego wtedy odbieram wydechy od galwanizera

Procedura nie jest trudna (podobno)

Największy zgryz jest (kuriozalnie) z pokrywą – łatwo pomylić długość śrub

Z powodu braku czasu nie przetłumaczę tego artykułu (na razie)

http://roadstarclinic.com/content/view/40/104/

Wszystko jest ładnie wytłumaczone

Pod pokrywą jest uszczelka i trzeba ją wymienić ale ja chyba zaryzykuję bez zmiany jak coś pójdzie nie tak to i tak polecę na kolanach do yamahy

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Megi 1,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uszkodzisz uszczelki to nie trzeba nowej, pod pokrywą nie ma ciśnienia.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy na pewno dla każdego z Nas,a przynajmniej większości oddanie swojego moto do serwisu jest co tu dużo pisać stresem właśnie od paru dni mnie tak samo to uczucie dopadło,a związane jest to z tym że niestety jestem przed wizytą w serwisie w związku z info o tym ze mój Road Star niestety zalicza się do tych z wadliwą skrzynią i mam pytanie dotyczące tej sprawy :

 

-czy ktoś z Szanownych Kolegów ma to za sobą (jakieś opinie)

 

-zasadnicze robić to czy nie

 

-jakie Macie zdanie na ten temat

 

-czy Znacie jakieś dobre serwisy

 

 

Jeśli możecie doradzić to byłbym bardzo wdzięczny.

 

ps1:Pisałem na priva do kilku kolegów i zdania są podzielone, a ja potrzebuję pomocy w tym temacie

 

ps2:Sprawa serwisów autoryzowanych tak samo wydaje mi się ważna,czy macie gdzieś zaufane godne polecenia serwisy które możecie polecić. Ja mam ten sam problem z serwisem co Wollyb jesteśmy z tego samego miasta,czyli lipa .(Wollyb :P :flesje: )

 

Sezon tuż tuż a tu takie sprawy jeszcze przedze mną ,liczę koledzy na jakąś pomoc dyskusję i informację na ten temat a w kwestii dobrego serwisu to polećcie kogoś dobrego. :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam :biggrin:

Gamerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów dzisiaj wyciągłem wildka aby go przepalić i na wolnych obrotach nie działa tylni cylinder nie wiem czy to spowodowało usunięcie ajsa który usunąłem kilka dni temu czy cuś może jest potrzeba wyregulować gażnik ale jest 1 więc cylindry powinny pracować równo świece są ok jasienią silnik pracował ok może ma ktoś jakiś pomysł ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa AIS nie ma tu raczej nic wspólnego, mi po przerwie też nie chciał zapalić na tylni cylinder, po wykręceniu świecy,wypaleniu końcówki na gazie i przeczyszczeniu szczotką wszystko wróciło do normy, świeca w czasie szczotkowania była umieszczona w kluczu bo z tego co słyszałem jeśli na porcelance zostaną ślady po szczotce może dochodzić do przebicie. Ja bym się doszukiwał czegoś w elektryce. Przepal go trochę i powinno być OK.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja też stawiam na świece tak jak koledzy stwierdzili.Miałem podobne zjawisko po dłuższym postoju.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem że to świece i założyłem nowen które i tak miałem zmienić nic nie pomogło pozatym gdy silnik pracował na wolnych obrotach cylinder z tylny był zimny a świece po wykręceniu były suche tak więc ja stawiam na gażnik tylko na chłopski rozum skoro jeden działa dlaczego drugi nie po gwałtownym dodaniu gazu cylinder się budzi do życia?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wypierdzieliłem aisa, paliwo z butelki ponieważ klamoty u Asi w malowaniu bum i chodzi jak bumbumbum cacy. żeby jeszcze te wydechy (trochę głośniej) ale jak czytam wasze posty to mi włosy dęba!! (wypalone zawory przedmuchy paliwo w tłumikach) horrrrror! . A może to olać i wpieriod jak mawiali starożytni rzymianie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od listopada stała "czarnula", raz tylko w tym czasie dopuściłem ją do głosu. Wczoraj zagadała bez najmniejszego problemu, a potem pobujaliśmy trochę razem. :) Zawór oczywiście klepie, ale o tym już pisałem kilka razy wcześniej. Także oboje czekamy na kilka stopni więcej w powietrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszytskim.

Ciąg dalszy historii z Cobrami. To znaczy jest dużo lepiej. Owszem w pewnych zakresach są drgania, ale do opanowania, na wyszych obrotach przy dużym obciążeniu. Po ustawieniach Pimpka Wildek dostał takie odejście, że w momencie dochodzi do zakresów odcięcia obrotów, to znaczy wyrywa manetki przy ruszaniu. Nie wiem jak będzie ze spalaniem, bo dzisiaj (26 stycznia 08) zrobiłem troche ponad 100 km i nie tankowałem. Jeszcze ustalę z Pimkiem kto stał na chromach tłumika i będzie OK. Znaczy się gość wie co w motorkach piszczy, i robi to dobrze.

 

Jak suchy asfalt sie utrzyma to podam jak ze spalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...