Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Demontaz koła. Go galwanizerii zdjać chrom, prostowanie i chromwanie. Powinno być OK.

 

pytanie czy taka operacja nie okaże się w ostatecznym rozliczeniu droższa od zakupu kołaz za 400 - 450 pln. albo felgi za 200 - 250 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy taka operacja nie okaże się w ostatecznym rozliczeniu droższa od zakupu kołaz za 400 - 450 pln. albo felgi za 200 - 250 pln?

 

Jak kupisz felge za 200 zł to może rzeczywiście nie warto bawić się w takie naprawy. Zorientuj sie ile kosztowac będzie chromowanie bo to będzie główny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po ile chodzą Wild Stary z 99r. - pytam żeby nie przepłacić.

CZEŚĆ !!

Ja za swoją dałem 21,500,2000rok i 2600 mil.Ale są pewnie tacy co w to nie wierzą-to już nie moje zmartwienie.Rozbieżność może być duża więc musisz szukać.

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swój od nich i jestem zadowolony i myślę że jeszcze utargujesz sporo od tej sumy, są elastyczni.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grono .

 

Czy ktoś może jest z Sokołowa Podlaskiego lub najbliższych okolic, może ktoś oglądał ten zacny sprzęt?

 

Radziu

 

 

Było juz pytanie o ten egzemplarz.

 

Jest malowany. Pytanie jak mocno był poturbowany?

 

Kupiłem od nich motonga i jestem zadowolony, choć człowiek, który dla importera naprawia motocykle pod Sokołowem, nigdy nie dostanie tytułu Mechanik Sołectwa Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAGAŻNIK potrzebny z mocowaniem pod sisibar lub w okolicy tylko nie pod tablicę rejestracyjną bo to mocowanie jest zbyt liche pod duży kufer.A może wiecie kto takowe tworzy ?? Oczywiście będę wdzięczny :D

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...