Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy montowaliscie wskaźnik ciśnienia oleju w swoich moto? A może macie zamontowane, może jakieś zdjęcia? Zamierzam sprawić taki sobie i tu pojawia się mały kłopot z dość ograniczonym wyborem. Skłaniam się ku Higway Hawk'owi ale nigdzie nie mogę znależć instrukcji montażu a nie chcę kupować w ciemo.

 

Jakie są wasze doświadczenia z tym bajerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o czymś takim,to montaż jest prosty.Z przodu silnika jest wyjście zasilania olejowego głowic.Pod nie podłącza się przewód do zegara.Zegar montuje się z prawej strony silnika. http://cgi.ebay.de/Oeldruck-Anzeige-Yamaha...%3A1|240%3A1318 .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garażowy podnośnik dla RS - czy ktoś z Was używa? Chcę sobie kupić podnośnik do zimowania moto i chętnie posłucham opinii na ten temat. Są różne szkoły - jedni stosują 2 kobyłki, inni podnośnik hydrauliczny, jeszcze inni demontują koła (!), a inni mają to głęboko. Garaż mam mały i nie mam możliwości przetaczania rumaka. Jak macie doświadczenia w tym temacie i sugestie co do producenta/modelu/typu to bardzo proszę o info.

 

 

Koles na alledrogo chcial za 3 stowki sprzedac :buttrock:

 

 

300 za bagażnik montowany w miejsce siedzonka plecaczka? To ja jednak zrobię wg własnego projektu, tak jak miałem na Dragu, z tym że tam nie ja byłem autorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wskaźnik ciśnienia oleju jest podłączony do magistrali olejowej.

Przewód jest z prawej strony motocykla, zaś sam wskaźnik z lewej.

To prosta instalacja. Jeśli masz możliwość zakupu w USA to polecam - jest taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankes z lewej strony są rurki olejowe biegnące do głowic.Wychodzą z przodu niedaleko rozrusznika.I w tym miejscu podłącza sie przewód olejowy do zegara.Widziałem jeszcze inna instalację.Zegar był wkręcony bezpośrednio w tylną głowicę.Taki zestaw był na ebayu za jakieś 35euro.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.poważnie zastanawiam sie nad kupnem Wild Stara 1700.mozecie mi napisać jak przy moim wzroście 170 i wadze 77 kg i raczej nie długich rękach bedzie sie go prowadzić.przymierzałem sie do warriora ale kierownica jest stanowczo za daleko jak dla mnie.jeśli ktoś ma czas i ochote to proszę o pare uwag odnośnie zachowania na drodze tego modelu.może ktoś też ma lepszy pomysł co kupić za ok 28 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 168 i 70 kg i jest idealnie, bez przeróbek, jak wiadomo zanim zaparkujesz pomyśl, ale waga czy wzrost w tym wypadku i tak nie ma większego znaczenia, kupisz coś innego i po czasie będzie nie dosyt a tak juz nie ma co wydziwiać. Specyfika wiadomo, duży motocykl, przy wolnych manewrach na lekkim gazie żeby się nie przydławił bo można zrobić bęc

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aygor, Piter dzieki za link i informacje. Poszukam jeszcze szczegolowych zdjec i do roboty. Tak mi sie kojarzy, ze jakis czas temu koleś z BT Customs cos pisal w temacie wskaznikow; musze poszukac.

 

Aygor, ostra maszynka i fajna macie strone.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś z B&T Customs,czyli Pimpek z Olesna właśnie pisał o tym wskażniku.On jest przedstawicielem tej firmy na ten rejon.Jak byś potrzebował nr telef do niego to wal na PW.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garażowy podnośnik dla RS - czy ktoś z Was używa? Chcę sobie kupić podnośnik do zimowania moto i chętnie posłucham opinii na ten temat. Są różne szkoły - jedni stosują 2 kobyłki, inni podnośnik hydrauliczny, jeszcze inni demontują koła (!), a inni mają to głęboko. Garaż mam mały i nie mam możliwości przetaczania rumaka.

 

 

Witaj - wlasnie zaopatrzylem sie w sklepie Macro - w podnosnik motocyklowy - do 400kg. Swietnie sie spisuje - jesli nie masz obnizonego moto - jesli masz - tak jak ja - to troszke jest cudowania zeby go wepchnac pod moto - ale jak juz wepchniesz - co w sumie nie jest trudne to masz spokoj..

 

dokladnie cos takiego:

http://www.allegro.pl/item529003290_podnos...otocyklowy.html

 

jest to rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam takiego samego i mam obniżony moto. Najeżdżam tylnym kołem na dechę i po kłopocie!

 

No wlasnie - a jak jestem leniwy - albo w garazu i nie mam miejsca na najezdzanie - to siadam na moto - pochylam lekko w prawo - a z lewej ktos (ostatecznie ja sam) wsuwa podnosnik pod moto - da sie ale trzeba uwaznie uwazac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne badziewie. Tez w makro kupiony. Dobrze sie sprawuje. Moto mi aktualnie na nim stoi (a w zasadzie to co z moto zostalo).

Czekam na stahlflexy - jak dobrze pojdzie w przyszlym tygodniu nowa kiera bedzie w komplecie z osprzetem. Jeszcze zabawa z gaznikiem, flipem, oslonami na rame, wahacz, pas i wydechy jesli hamerykance w koncu daja mi jakas konkretna odpowiedz.

Jak mnie to wkurrr. te traktowanie europejczykow jak 3 swiat...

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to wkurrr. te traktowanie europejczykow jak 3 swiat...

 

A jaki masz problem ? :eek:

Ze sklepem w USA ? :buttrock:

Ja kupuje na ebayu i jest spoko.

Place i dostaje w miare szybko towar :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...