Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Upload, spotkanie kiedy sobie życzysz. W czwartek kole 19:30 w 200 może być ?

Parę znajomych osób z Forum się tam wtedy ma spotkać, to może wychylimy wspólnego tymbarka ?

 

Dzisiaj po pracy miałem plan klocki zmienić. Jak zdążę to wpadnę na 20:00 do 2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób na hałasy to głośny wydech.He he.Pozdro

:icon_eek: :icon_mrgreen:

 

Upload, w sobotę mam spotanie z grupą EKG na Bródnie o 11:30, ślub kolegi, eskorta na Starówkę, potem na Mokotów i takie tam bajery. Może być więc ok. 11:00 gdzieś na Bródnie, albo ok. 13:30 na Mokotowie.

Niedziela, póki co brak planów, ale jest Kubica, więc albo przed 13:00 albo po 16:00.

Napisz na PW co Ci pasuje i jaka dzielnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATAKIS

Już wiem że nie dotrę jutro do 200

Może jakoś weekendowo ?

 

Sorry za OT

 

a co do hałasu to może wyjmę przegrodę z wydechów ( dziś jechałem za HD na kanalizacyjnej zemście spawacza i Megi nagle ucichła)

 

Pozdrowisko

Krzysiek

Megi 1.6

 

Upload, czy miales do czynienia z power comanderem? Moj RS ostatnio przy ruszaniu wdaje z siebie dziwne stuki. Mam zamontowane glosne ale nie puste wydechy. Niestety 200 nie znam ale jesli mnie wtajemniczycie, to chetnie podjade na tymbarka zebys uchem fachowca osluchal co to moze byc.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja wyjezdzam do Łagowa jade z nowoego sącza jak będzie ktoś jechał po drodze to niech dzwoni ja mam telefon na widoku 508061986

 

 

Ciekawe jak tam pogoda dopisze jak narazie to troche kropi u mnie w sączu ale z tego co wie to w łagowie świeci słońce

 

 

ok czekam na telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 200 nie znam ale jesli mnie wtajemniczycie, to chetnie podjade na tymbarka zebys uchem fachowca osluchal co to moze byc.

Pozdrawiam

Krzysiek

200 (Dwa Koła) to bardzo popularny pub, mekka motocyklistów warszawskich. Po 19:30 jest tu zawsze tłumek motocykli. Wczoraj było przynajmniej z 50 i jakieś 100 luda. Oczywiście zaleznie od pogody.

Tu masz plan, dokładnie gdzie znacznik "A".

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fcc13620c6e4627.html

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload, czy miales do czynienia z power comanderem? Moj RS ostatnio przy ruszaniu wdaje z siebie dziwne stuki. Mam zamontowane glosne ale nie puste wydechy. Niestety 200 nie znam ale jesli mnie wtajemniczycie, to chetnie podjade na tymbarka zebys uchem fachowca osluchal co to moze byc.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Mam gaźnika (mniam)

Ale oczywiście mogę zapytac mechaników o PC

Co do stuków to polecam sprawdzenie poziomu oleju takie stuki są często wynikiem za wysokiego poziomu

Jak zapniesz bieg i dodasz gazu na zablokowanym heblu to usłyszysz "łomot"

 

W razie czego pisz jak w dym

 

Pozdrowienia

Krzysiek

Megula 1.6

 

Wzbogaciłem mieszankę o wyjąłem baflera

Pomogło ale jestem teraz głośniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy zdaza Wam sie, ze gdy moto po konkretnym staniu w korku, zagrzaniu sie i zgaszeniu ma objawy zalania przed kolejnym odpaleniem? Wczoraj zgasilem moto, postal z pol godziny, przekrecenie kluczyka, pompka zadzialala i paliwo wywalilo przez przelew w gazniku (chyba tam) no i mial bol z odpaleniem. Zaszokowalo mnie to troszke. Kolejne pytanko - na kazdym postoju zamykacie kranik czy mozna zostawiac otwarty? W Shadowce kranika nawet nie dotykalem wiec stad moje glupie pytanie.

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie,kranika to ja używam tylko do otwierania rezerwy a jeżeli chodzi o to zalanie to pierwsze słyszę.

Może to był jednorazowy incydent z tej ciepłoty mu się trochę poprzestawiało.

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje, ze to od tych ekastremalnych warunkow jakie wczoraj panowaly - na jedynce po 2 metry przez dobre pol godziny...

Pozyjemy zobaczymy...

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy zdaza Wam sie, ze gdy moto po konkretnym staniu w korku, zagrzaniu sie i zgaszeniu ma objawy zalania przed kolejnym odpaleniem? Wczoraj zgasilem moto, postal z pol godziny, przekrecenie kluczyka, pompka zadzialala i paliwo wywalilo przez przelew w gazniku (chyba tam) no i mial bol z odpaleniem. Zaszokowalo mnie to troszke. Kolejne pytanko - na kazdym postoju zamykacie kranik czy mozna zostawiac otwarty? W Shadowce kranika nawet nie dotykalem wiec stad moje glupie pytanie.

Pzdr.

A to Twój motung jest na gaźniku a nie na wtrysku ?

 

Ja jak inni:

- nigdy nie miałem takiego problemu

- nigdy nie zamykam kranika, chyba, że moto ma stać dłuższy czas

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak u kolegów nigdy nie zalało gaznika i kranika nie używam.Podobny problem z odpaleniem bardzo gorącego silnika miał Prałat w drodze do Grecji.Ale prawdopodobnie odparowywało mu paliwo z gażnika.Inna sprawa to nigdy nie stoję w korkach,jeśli się nie da przebić to zawracam.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gaźnika (mniam)

Ale oczywiście mogę zapytac mechaników o PC

Co do stuków to polecam sprawdzenie poziomu oleju takie stuki są często wynikiem za wysokiego poziomu

Jak zapniesz bieg i dodasz gazu na zablokowanym heblu to usłyszysz "łomot"

 

W razie czego pisz jak w dym

 

Pozdrowienia

Krzysiek

Megula 1.6

Jesli powiesz mi gdzie, to chetnie podjade do Waszego serwisu. Sprawdzalem olej, jest czysty, poziom ponizej polowy miarki na bagnecie.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuriozalnie

Bez kryptoreklamy choć admin oczywiście zrobi jak mu podpowie regulamin

Zapraszam do Piaseczna – Salon SUZUKI POLandPOSITION Puławska 34

Prywatnie po 19:00 lub przed 11:00 a „zawodowo” od 11:00 do 19:00

W razie czego na trasie Wesoła - Piaseczno

Albo weekendowo, garażowo, przy soczku

W salonie nie mamy autoryzacji Yamy

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Megula (potato potato potato potato potato)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj lepiej angielska komorke ( jak masz ) bo to jest jakis dziwny numer ??? ;)

 

Wczoraj sprzedany poza aukcja !!! :rolleyes: :)

 

MAJKEL!!!! WOLI ScISOSCI TO 0048 TO KIERóNKOWY NA POLSKE a 511 148 124 to najnormalniejszy polski numer,chcesz angielska komúrke?a skad ja wezme laptopa w trasie by ci go (numer) przeslac ale troche sie postaralem oto masz tu moj szkocki numer :079 717 11 961 jesli niemieszkasz daleko od miejsca gdzie teraz jestem to wpadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...