Skocz do zawartości

Wakacyjny wypad do Chorwacji 28.07-15.08.07


pierwoszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze mną jak z dzieckiem - za rączkę i do baru :notworthy:

Pierwoszow - mam nadzieję że w Koszelwódce pogadamy o wakacjach, Xyle coś wspominali że chcieliby dołączyć :crossy:

 

Mam też taką nadzieję choć może być mały problem bo zmieniłem moto na Royala i trochę akcesoriów mu brakuje.Jak tylko uzupełnie to niechybnie pojadę,A może razem pociśniemy.Jestem na etapie montaży sakw,szyby przedniej i oparcia dla plecaka.

 

Hej

Ja jestem też chętny, więc jeśli nie macie nic przeciwko to chetnie zabrałbym się z Wami. Jestem za Słowenią, Chorwacją wraz z Bośnią i Hercegoviną, Czarnogórą i Albanią aż do Tirany, czyli podróż wzdłuż wschodniego wybrzeża adriatyku. W wolnych chwilach sprawdze jak by było to możliwe (wizy) i czy byłoby bezpieczne. Postaram sie też przygotować projekt planu wyprawy i skonsultuje go z Wami - być może się Wam spodoba. Proponuje po równo podzielić czas na: jazdę, odpoczynek plażowy/plażopodobny i zwiedzanie. Co Wy na to?

 

Pozdrawiam

ASh

Jesteś mile widziany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwoszow nie biore pod uwage ze mogłoby cie nie byc!!! My tez mamy kłopoty z moto,ale juz zblizamy sie ku koncowi , chociaz nie wiem czy areograf zdazymy zucic na bak bo jeszcze dziurawy.Graty z za oceanu przyleciały i mam nadzieje ze w Koszelówce usłysze Twoje chrapanko!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat się rozwija a ja mam wrażenie że sporo mnie ominęło proponuję jakieś małe spotkanie,najlepiej sobotnio-niedzielne żebym nie musiał pić tylko kawy.

Pozdrawiam. :buttrock:

To może wpadniesz do Koszelówki 18-20.05?? Pierwoszow i Xyle będą, ja też :buttrock:

Link >tutaj<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wpadniesz do Koszelówki 18-20.05?? Pierwoszow i Xyle będą, ja też :buttrock:

Link >tutaj<

Dzięki za zaproszenie,myślałem że to zjazd tylko dla EKG ale jeżeli moja skromna osoba nie będzie przeszkadzać to proszę mnie dopisać do listy. :clap:

Ps;

Przydadzą się jakieś informacje odnośnie rezerwacji,wpłat,komu kwiaty a komu piwo :wink: itd.

POSDRAWIAM.

Edytowane przez lombardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie,myślałem że to zjazd tylko dla EKG ale jeżeli moja skromna osoba nie będzie przeszkadzać to proszę mnie dopisać do listy. :P

Ps;

Przydadzą się jakieś informacje odnośnie rezerwacji,wpłat,komu kwiaty a komu piwo :crossy: itd.

POSDRAWIAM.

Najważniejsze to kasa .Ponoć spania tam nie brak.Wal jak w dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to kasa .Ponoć spania tam nie brak.Wal jak w dym.

 

PRAWIE z wami jedziemy... :P

Będziemy w Chorwacji (z Szatrim i oczywiście familiami) od 9 sierpnia do 23.

A Chorwacja taka mała w sumie... :crossy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie niestety nie było,w piątek dowiedziałem się że mam pracującą sobotę :icon_razz:

Latam na dwa etaty żeby przygotować sprzęt i uzbierać na wyjazd.

Pozdrawiam.

Ps.Do trzech razy sztuka,może za trzecim razem się uda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak wyszło że nikogo z ekipy wyjazdowej nie było :biggrin:

Poza tym irkaa mi przekazała że Xyle rezygnują z wyjazdu. Plusem jest, że kolega Ash zobowiązał się do przeglądnięcia jakichś przewodników itp. i zrobi listę rzeczy ciekawych do obejrzenia/zwiedzenia. Oczywiście założenie, że robimy co lubimy i śpimy tam gdzie się nam podoba cały czas aktualne :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...