Skocz do zawartości

Motor Kimi Raikkonen`a


sceptyczna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlam, wiec sie dziele.

Moze ktos nie widzial :icon_rolleyes:

 

http://www.widelec.org/index.php?site=detail&id=285

 

Fajny :)

 

Czy ten link nie powinien iść do Cruiserowe / Chopperowe Fotki ?

 

Pozdrawiam

Kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlam, wiec sie dziele.

Moze ktos nie widzial :)

 

http://www.widelec.org/index.php?site=detail&id=285

 

no i kupilo sobie dziecko nowy mebel do garazu - jak zrobi nim 500km w roku to duzo - po co oni kupuja te mebelki jak nie czuja klimatu (a pozatym maszyna wykonana super dobrze-jezeli chodzi o dopracowanie i detale - calosc mi sie nie podoba jako bryla zbyt duzo podobnych "bryl" juz istniej)

to je moja subiektywna opinia

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kupilo sobie dziecko nowy mebel do garazu - jak zrobi nim 500km w roku to duzo - po co oni kupuja te mebelki jak nie czuja klimatu (a pozatym maszyna wykonana super dobrze-jezeli chodzi o dopracowanie i detale - calosc mi sie nie podoba jako bryla zbyt duzo podobnych "bryl" juz istniej)

to je moja subiektywna opinia

pozdro all

 

 

Jego Kasa, jego bizness, więc co Ciebie to obchodzi "po co oni kupują te mebelki", to nie jest twoja sprawa. Masz rację co do jedngeo , to jest mebel a nie motocykl , niezależnie w którym garażu by stał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba, baaaaaardzo

 

nie ukrywam ze gdybym mial troche wolnego grosza to wlasnie cos taiego bym kupil, bardziej jako dzielo sztuki do salonu, niz do jazdy

Edytowane przez buba6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

nie rozumiem waszych uwag

 

dlaczego twierdzicie ze to motocykl szpanerski??

 

dlatego ze nie wyglada jak kon z siodlem ociekanym swiekami i lejcami przy manetkach?????

 

to jest poprostu taki styl walza za ktory placi sie ponad 100 tys euro !!!

 

 

to tak samo jak byscie mieli zal ze stoji w garazu ferrarka jako mebel bo tym nie da sie smigac

 

sa gusta i gusciki

 

ja tez przebudowywuje swoj nowy nabytek zeby z konia z kopalni wieliczka zamienil sie w rumaka z bierzni. :biggrin: :D

 

 

co jak co ale sprzeciory walza nie naleza do motorow tylko showbikowych nimi sie poprostu smiga

 

a cena samej ramy nie jest az tak straszna 6 tys euronow przy cenie gotowego

 

pozatym co do mozliwosci jezdnych to nie bierzmy za przykladowe drogi Polski bo to ewenemt na skale Europy chyna nawet w rumuni maja leprze drogii

Edytowane przez Andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...