Skocz do zawartości

CBR1000RR - okolice poznania


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wtajemniczeni wiedza ze miałem wypadek na mojej CBR, który opisąłem na forum i który znajduje sie pod poniższym linkiem.

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=58172&hl=

 

Otórz wina NIE była moja wieć ubezpieczalnia wypłaciła kaske, ktora po 2 odwołaniu mnie zadowoliła, a ze moto (znaczy to co z niego zostało) zostawili - dlatego wziołem co dają.

 

Co w tym Skradzionego/Podejrzanego???

 

 

* * * UWAGA * * *

 

Motocykl sprzedałem do Poznania i niby koles kupowal go dla siebie .Miał sobie ją zrobić i jezdzić, ale jakoś mu nie wierze, dlatego podaje nr ramy: JH2SC57A94M011034.

Danych tego Pana nie podam bo wazny tu jest motocykl , a nie osoba.

 

teraz sie trzeba rozgladnąć (bo sezon idzie) za czymś nowym równie konkretnym.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo miło z twojej strony, że dajesz nam znać :crossy:

Przeglądam sobie czasem ten dział i ta informacje rzeczywiście może sie przydać, bo inne tematy do domniemania i tego typu wróżenie ze zdjęć :P

 

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu... mam nadzieję, że wypadek to już historia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najpierw sprzedajesz złom a potem ostrzegasz... Hm...

Skoro taki uczciwy to może byś oddał na złom .

 

Tak uszkodzony motocykl spokojnie nadaje się na części, a nie do zrobienia z niego "zabójcy". Przed tym kolega ostrzega, a twój komentarz jest conajmniej bezczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprzedajesz złom a potem ostrzegasz... Hm...

Skoro taki uczciwy to może byś oddał na złom .

 

 

 

Ostrzegam cie zebyś na niego nie trafił.Wolałbys nie mieć takiej informacji? Jak bedziesz miał taki złom na zbyciu to chetnie przyjme za darmo, lub dam ci 100 zł wiecej niz dadza na złomie.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo miło z twojej strony, że dajesz nam znać smile.gif

Przeglądam sobie czasem ten dział i ta informacje rzeczywiście może sie przydać, bo inne tematy do domniemania i tego typu wróżenie ze zdjęć smile.gif

 

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu... mam nadzieję, że wypadek to już historia smile.gif

 

Bardzo przydatna informacja,wielkie dzieki. Zastanawiam sie jakie moto teraz kupisz bo myślę,że nie zrezygnujesz?

Patrzac na avatar to widze,ze chyba już kupiłeś,ale może sie mylę.

Edytowane przez jkar

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatna informacja,wielkie dzieki. Zastanawiam sie jakie moto teraz kupisz bo myślę,że nie zrezygnujesz?

 

zakupy juz zrobiłem wczeniej (sv650s - tak zeby sie mięśnie nie zastały) , ale nie zadługo go dosiadałem i ponownie przytargałem CBR1000RyRy jest w troszke innym malowaniu bo tamta była czerwono czarna , at jak widać na awatarze jest biało nieb-czerwona i do tego jest 9 miechów młodsza młodsza :icon_mrgreen: . Dopiero co zarejestrowałem i juz pyknołem 250 km trase na rozruch- i jest :icon_mrgreen:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ostrzegasz tych co nie czytają forum? Ogłoszenia w prasie i telewizji?

:crossy:

:crossy:

 

Ostrzegam forumowiczów. Co ty stary nie kumasz mojej intencji??? Palnołes głupote i teraz brniesz w to dalej. Człowiek chce być wporząsiu, a tu zawsze sie znajdzie jakiś przysłowiowy ....

 

A ty niby co byś zrobił na moim miejscu z takim moto????nom pochwal sie jaki to honorowy jesteś i jak byś to pięknie rozegrał, jesli po mojemu jest źle.

pozdrawiam

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Ostrzegam forumowiczów. Co ty stary nie kumasz mojej intencji??? Palnołes głupote i teraz brniesz w to dalej. Człowiek chce być wporząsiu, a tu zawsze sie znajdzie jakiś przysłowiowy ....

 

A ty niby co byś zrobił na moim miejscu z takim moto????nom pochwal sie jaki to honorowy jesteś i jak byś to pięknie rozegrał, jesli po mojemu jest źle.

pozdrawiam

 

 

nie przejmuj sie nim, on chyba nie trybi ze u nas nikt nawet gruzow na smietnik nie wyrzuca i nie wie ze co innego jest sprzedac zloma jako zloma a co innego wyklepac podpicowac i pogonic jako nowke bez najmniejszego szlifa ze o dzwonie nie wspominam a jak ktos dalej nie trybi to proponuje oblookac ta cbr1000 z ebay i pozniej juz na allegro jakie sa roznice

 

Narazie nie odpisał :crossy:

 

heheh klaudiusz to chyba nie ta heheh, a do tamtego tez napisalem ale nie dawalem mu linka z ebaya tylko zapytalem jak rama itd sie zobaczy co odp albo i nie odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ostrzegasz tych co nie czytają forum? Ogłoszenia w prasie i telewizji?

:flesje:

:icon_twisted:

 

 

Zaczynam wierzyc w swietego mikolaja, jak ktos sie mnie jeszcze keidys spyta czy SW Klaus zyje to odpowiam ze tak udziela sie na FM :buttrock: PO to ludzie maja oczy zeby patrzec co kupuja!!! nikt ich nie zmusza do kupienia danego motocykla, a mycior napisal to z dobrej woli po to zeby np z poludnia nie dymal do poznania zobaczyc ze motocykl byl bity, a zapewniane bylo ze jest nowka nie smigana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam forumowiczów. Co ty stary nie kumasz mojej intencji??? Palnołes głupote i teraz brniesz w to dalej. Człowiek chce być wporząsiu, a tu zawsze sie znajdzie jakiś przysłowiowy ....

 

A ty niby co byś zrobił na moim miejscu z takim moto????nom pochwal sie jaki to honorowy jesteś i jak byś to pięknie rozegrał, jesli po mojemu jest źle.

pozdrawiam

No właśnie nie rozumiem twojej intencji.

Na twoim miejscu siedziałbym cicho.

Chcesz ostrzegać to ostrzegaj całą Polskę a nie tylko wybrańców z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...