Skocz do zawartości

Kamizelka odblaskowa - motocyklowa


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Udało mi się znaleźć b. dobre (według mnie) odblaskowe kamizelki motocyklowe. Chciałem odkupić taką od Policjanta i odpruć napisy, ale on dał mi kontakt do firmy, która szyje im m.in. takie kamizelki. Firma ma filie w Legionowie.

 

Altex Fashion. ZPH

0 22 774 21 96

05-120 Legionowo, Krasińskiego 18a

pow.legionowski, woj. mazowieckie

[email protected]

 

Dzwoniłem do nich dzisiaj i dowiedziałem się, że stołeczna zamówiła już u nich całą partię, w tym motocyklowe - zapinane na 25cm suwak i po dwie ściągające gumki po bokach, w dwóch rozmiarach - do 105 i powyżej (obw. klatki)

Koszt takiej kamizelki to ok. 60zł.

 

Jeśli chodzi o uszycie cywilnych (to samo tylko bez napisów POLICJA) to cena byłaby niższa ok. 42 zł (przy aż 4 pasach odblaskowych dookoła po dwa na górze i na dole), jeszcze takowych nie posiadają, jeśli będą chętni to wyprodukują :icon_biggrin: Jeśli np 2 pasy na dole i jeden na górze to kamizelka byłaby jeszcze tańsza :wink:

Dzisiaj ma wysłać mi zdjęcia.

 

Taka kamizelka jakościowo (użyto w niej prawie 4m taśmy pryzmatycznej, czy jakoś tak) nie ma porównania z kamizelkami dostępnymi na rynku i dodatkowo stworzona jest z myślą o nas :bigrazz:

 

Myślę, że na sezon jak znalazł :flesje:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli będą foty i będzie oki to ja też się piszę bo moja już się nieco zfilcowała :icon_exclaim:

a przy okazji czy interesował się ktoś może kwestią ewentualnych napisów na takich kamizelkach (np: nick, grupa krwi lub cokolwiek innego) czy jest ktoś kto się tym zajmuje i ewentualnie ile by to kosztowało?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba na poważne zacząć dreptać w koło tych kamizelek bo wiosna już niedaleko a stworzenie ewentualnej listy chętnych jak i sama realizacja zamówień może troszke potrwać. ja też, ja też chce taką :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma również umieści dowolny napis :icon_biggrin: , ale to już dodatkowe koszta :icon_rolleyes: Praktycznie każda sztuka byłaby robiona pod indywidualne zamówienie...

 

przepraszam ale firma miała problemy ze skrzynką e-mail, foty obiecali wysłać lada moment :smile:

 

oto zdjęcia:

http://img222.imageshack.us/img222/4325/dsc00639rv3.jpg

http://img353.imageshack.us/img353/4282/dsc00640pt0.jpg

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...