Skocz do zawartości

Opony new


Rekomendowane odpowiedzi

jako komplet za 600zł wart jest swej ceny :P

teraz mysle nad ct2 ale zapewne nikt tego nietestował..... :icon_exclaim: poza niemieckimi gazetami.... :biggrin:

 

No za 600zł to faktycznie może jest wart :) , co do 2CT - podobno nie ma dużej różnicy niż w zwykłych PP, jak jesteś zaintersowany nowym kompletem 2CT za 1200zł - pisz PW, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za 600zł to faktycznie może jest wart :icon_exclaim: , co do 2CT - podobno nie ma dużej różnicy niż w zwykłych PP, jak jesteś zaintersowany nowym kompletem 2CT za 1200zł - pisz PW, pozdr

 

Amator faktycznie pewnie nie wyczuje różnicy, jednakże jakby zawodowiec udał się z nimi na tor na papierze (czas okrążenia) zaobserwowałby poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki imienniku:) znow za porade i uprzejmość bede pamietał w razie czego zrobie jak mówisz kupie potorówki pojedzę sam ocenie a potem kupie new gumy! pzdr for all:D dzieki wszystkim za cenne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się podłączę i zapytam:

czy ktoś wie może jak Dunlop oznacza wiek na swoich oponach??? Bo znalazłem na boku tylko 9515 - z kiedy jest ta opona? będę bardzo wdzieczny za odpowiedź. chodzi o Dunlop D202

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się podłączę i zapytam:

czy ktoś wie może jak Dunlop oznacza wiek na swoich oponach??? Bo znalazłem na boku tylko 9515 - z kiedy jest ta opona? będę bardzo wdzieczny za odpowiedź. chodzi o Dunlop D202

 

Szukaj napisu DOT - cyferki po nim oznaczają datę produkcji opony. Przed 2000 były to trzy cyfry (dwie pierwsze oznaczają tydzień a trzecia rok produkcji), natomiast po 2000 roku są 4 cyfry (dwie piersze oznaczają tydzień, następne oznaczają rok produkcji).

 

Numer który znalazłeś nie jest datą produkcji bo wychodziłoby że opony są 95 tygodnia 2015 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w tym sęk, że nie ma tam czegoś takiego. jeszcze raz przyjrze sie uważniez obu stron, ale jak dotąd nie znalazłem. tejst tylko wytłoczona ta liczba w takiej obwódce. Poszukam jeszcze. A może Dunlop po prostu jakoś inaczej oznacza datę? Że to jest 95rok 15 tydz? nie ma takiej opcji?

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w tym sęk, że nie ma tam czegoś takiego

 

w starszych Dunlopach data produkcji wygląda torchę inaczej...

 

przykład: masz najpierw DOT (EUBM) (90C4200) i 4200 odpowiada za 42 tydz. 2000 roku

 

() - owalne ramki

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...