Skocz do zawartości

Co mi grozi:P


Rekomendowane odpowiedzi

siemka

Mam pytanie co mi moga zrobic jezeli jechalem z kumplem na motorku 125cm3 nie zarejestrowany(sprowadzony dlatego uciekalismy) zlamalismy kilkanascie przepisow(140 po miescie), a na koncu sie zatrzymalismy i nas zlapali:( oczywiscie ja bylem pasaerem i co mi moga zrobic, czy odpowiadam za wspoludzial czy nie (15 lat)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym od razu lał w ten głupi łeb.Oczywiscie nie zastanawialiście sie jakie stworzyliście zagrożenie w ruchu ???? Nie no jak ,15 lat ,siano w głowie.

 

Oj chłopie ,ja mam nadzieje,że nauczy Cię to pokory. Wiem ,że może aż tak nie odpowiadasz jak kierowca ,ale mogłeś go jakoś zmotywować do zatrzymania.

 

zyczę Wam powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

Mam pytanie co mi moga zrobic jezeli jechalem z kumplem na motorku 125cm3 nie zarejestrowany(sprowadzony dlatego uciekalismy) zlamalismy kilkanascie przepisow(140 po miescie), a na koncu sie zatrzymalismy i nas zlapali:( oczywiscie ja bylem pasaerem i co mi moga zrobic, czy odpowiadam za wspoludzial czy nie (15 lat)??

Hehe ale to jak was złapali skoro ześci zawalali 140 jak sie ucieka to trzeba do końca a jesli ma sie póżniej stanąć to lepiej w ogóle nie uciekać,a teraz to sami sobie narobiliści kłopotów.Moze jakies kolegium bedzie. z 3 tys? moze co innego Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec gdzies ile latek zakaz robienia prawka ??

a pozatym myslalem jak sie trzymac zeby nie zleciecale

mam nadzieje ze mi nic nie zrobia bo nie bylem notowany ani nic

a kumpel potracil goscia autem bez prawka i oc uciekl z miejsca i mu dali nadzor rodzicow:P

Edytowane przez Marian91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

koledzy juz Cie nastraszyli wiec wyluzuj. Nic Ci raczej nie zrobia jezeli nie prowadziles. nasz nauczke, czasami warto zastanowic sie z kim sie wsiada i czy ta osoba ma uprawnienia.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca byl zajebsity(policjanci tak powiedzieli tylko trafilismy na najlepszy radiowoz w miescie:(

jakby uslyszeli wczesniej jak sie kumpel nazywa to by byl spokoj ale nie zdazyl bo wiadomosc poszla w swiat

a zatrzymalismy sie bo wjechalismy w jednokierunkowa po prad i bus z przodu jechal i sie trzbe bylo zatrzymac:(

a motorek cagiva mito idzie kolo 180 w 2 osoby bo jechalismy :crossy:

policja mowila ze za nami miala w granicach 130-150:)

i tak przegrzali hamulce ze radiowoz nie chcial hamowac

Edytowane przez Marian91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

wiec gdzies ile latek zakaz robienia prawka ??

a pozatym myslalem jak sie trzymac zeby nie zleciecale

mam nadzieje ze mi nic nie zrobia bo nie bylem notowany ani nic

a kumpel potracil goscia autem bez prawka i oc uciekl z miejsca i mu dali nadzor rodzicow:P

 

 

nadzor rodzicow to znaczy ze jak rodzice teraz sie beda nim zajmowac czy za kare rodzicow ktos bedzie nadzorowal, chlopie piszesz takie kocopoly ze glowa mala wez jeszcze daj swoj film na smogu albo idz do programu moj pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...