Skocz do zawartości

Co myślicie o Kawasaki Zx9R z 2001 - 2004


Rekomendowane odpowiedzi

kumplowi w takiej pękła rama od latania na gumie i robienia stoppie... ale cykl ogólnie fajny

pozdro

 

Pomyliles forum, tu wszyscy kupuja Hondy :icon_rolleyes:

Matej99999, jak Ci sie podoba to sobie kup, a nie zadawaj takich pytan, bo dostaniesz dwadziescia podobnie glupich odpowiedzi :icon_razz:

 

A tak poza tym to czy Ty w ogole masz pojecie jak wygladala dziewiatka z lat 2000-2001, a jak z lat 2002-2003? Bo to nie jest to samo!

W roku 2004 nie bylo juz ZX-9R bo jej miejsce zajal ZX-10R. Wiec nie pisz takich bzdur. A jak masz zamiar się jako nowy wylansowac to lepiej dowiedz sie cos wiecej w temacie zanim sie osmieszysz na wstepie!

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziur: ZX-9R nigdy w swej karierze nie miała wtrysków, zawsze gaźniki.

 

Dziewiątka 2002-2003 różni się od modelu poprzedniego (2000-2001) czterotłoczkowymi zaciskami Nissina, wahaczem z zastrzałem, brakiem przedniego stelaża oraz zadupkiem (bez uchywtów pasażera). generalnie różnic jest więcej (m.in. cięższy wał, wpływający na charakterystykę silnika), ale te są najbardziej rzucające się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie różniece są. Sam kiedyś się doszukiwałem różnic i wyszło mi ich conajmniej kilkanaście, a na pewno wszystkiego nie znalazłem :)

No i temat pękających ram, czy on się nigdy nie skończy, zawsze ktoś wyskoczy z tymi pierdołami.

Jeszcze trochę to będę musiał udać się do znajomego psychoanalityka w celu uspokojenia skołatanych nerwów :banghead:

Pozdro.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Miałem kawe zx9r z 2002r ale to był model 2001. Motocyklem przejechałem 2000 tysięcy w wakacje.

Miałem rame po naprawie, ale motocykl jeździł prosto i nigdy mnie nie zawiódł. Największa wada to to że trudno sprzedać. Wszyscy kupują hondy,gsxr lub r1. Motocykl troszkę ciężki ale stabilny na trasie.

Byłem z niego bardzo zadowolony. Pozycja jest kompromisem między sportem a turystykiem.

Można na niej robić dużo kilometrów bez strasznego zmęczenia. Pozatym pięknie wygląda.

Bardzo droga lampa przednia i trudno dostępna. Kawasaki to motorki dla facetów z jajami.

Jak ktoś chce być bezpłciowy i nie mieć problemów to polecam hondę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2002-2001 jednoramienny wahacz i gaźniki.

 

Dziur, czy Tobie coś przypadkiem się nie pomyliło? :icon_eek:

 

Bardzo droga lampa przednia i trudno dostępna. Kawasaki to motorki dla facetów z jajami.

Jak ktoś chce być bezpłciowy i nie mieć problemów to polecam hondę.

 

Takiego pie*dolenia dawno już nie czytałem.

 

Przynajmniej przy odsprzedaży nie oddaje się motocykla po cenie złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kawe zx9r z 2002r ale to był model 2001. Motocyklem przejechałem 2000 tysięcy w wakacje.

 

 

2000 tysięcy w wakacje czyli, że 2 miliony km nabiłeś, to niewątpliwy rekord ;) Poza tym Kawy to faktycznie agresywne motongi :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 tysięcy w wakacje czyli, że 2 miliony km nabiłeś, to niewątpliwy rekord ;) Poza tym Kawy to faktycznie agresywne motongi :icon_twisted:

 

Zakochałem się w dziewczynie z nad soliny. Ja z Warszawy więc sam rozumiesz.

Czasami jechałem 430km przeszliśmy się po tamie coś zjadłem i powrót 430 km.

Teraz mieszkamy razem w wawie z moją już narzeczoną.

Kawa zdała egzamin śpiewająco.

Nie licząc wypadów na zloty, morze.

 

Zawsze sam jeździłem. Wszystko bez prawka. Dopiero potem je zrobiłem.

 

Kawa grzała jak trzeba.

 

 

 

 

No my wszyscy forumowi Hondziarze to cioty i maminsynki, co się lękają prawdziwych motórów :bigrazz:

 

Sory za te opinie o hondziażach. Sam teraz będe musiał chyba xx kupić. Ale jak pójdę na całość to pewnie będzie zx12r

 

Przyznasz że honda jest mało problemowa i wszyscy ją polecają.

 

Ale jeszcze raz sory za urazę.

 

 

 

 

Takie coś byłoby fajne.

 

http://www.mototurbo.pl/ogloszenie.php?id=36165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...