Skocz do zawartości

I przyszedł czas na mnie :D


milosz-RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No znalazłem te 8 miejsc spawanych :buttrock: A tak serio to przebieg 7500 mil (10 tys z hakiem km) Wystawiony byl za 23200 kupilem za 21 500. Stan prawie idealny, lekkie pekniecie na błotniku tylko reszta super:) Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W za 2 miechy bede miec 20 :buttrock:

PS Jakby to byl pierwszy motocykl to bym kupil R1 :biggrin: A serio to trzeci ( XJ 600, GSX 750) Pozdr

 

 

Aaa no to w pytke. Fajny pocisk :buttrock:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Total kozak motór :buttrock: Naprawde very nice :flesje:

Cena jak na ten rocznik i stan jest naprawde przystępna.Tylko nie zapomnij przełozyc kierownicy na drugą strone skoro to Amerykańska wersja :biggrin:

W takim razie życze udanych i bezwypadkowych sezonów,własciwie to Wy tam ciągle macie sezon :buttrock:

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl stoi w Polsce juz czeka az wroce na sezon :evil: Pozdr

A to nie widziałem ze wracasz :icon_exclaim: Mam nadzieje ze u nas sezon się nie długo juz zacznie i Ty napewno masz taką samą bo napewno chcesz wyprubowac maszyne :icon_exclaim: To kiedy wracasz i gdzie będziesz nią jeżdził(w jakim miescie)?

Do zobacznia na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE no stary co ty takim sprzetem bedziesz w PL latal jak siedzisz w UK?????

angole maja 1000%lepsze drogi i wogole bez porownania z arizona europy :)

Rejestruj moto w PL na staruszka i bierz do UK, ja mam wszystkie sprzety zarejestrowane na staruszka zeby sie przy kontroli nie czepiali ze jestem pare lat zameldowany w D a mam pojazdy (auto,moto) na PL blachach.

Nie musze dodawac ze na ubezpieczeniach zaoszczedzi sie kupe kabony a w razie jakiejs stluczki zawsze jestes do przodu (no chyba ze sie mocno polamiesz :))

 

ps. Spoko sprzecior, gratuleszyn

Edytowane przez stopmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu ( nazwe tak każdego kto ma Cebre 954, ale nie tylko tą wersje ) jest po prostu piękna!!! Kocham Ją z całego serca i jeśli byłoby to możliwe "wyszedłbym za NIĄ ( albo Ona za mnie :D )

A tak powaga - świetny sprzęt. Do wszystkiego. Siadasz na nią w sobote rano ( jeśli pogoda daje rade ) i wracasz w niedziele wieczorem. Zakłądasz plecach na garba ( z kanapkami oczywiście ) i wyjeżdżasz. Wyłączasz komórke albo zostawiasz ją gdzieś gdzię tylko Twój pies potrafi ją znaleść ( po wcześniejszym tekście "szukaj" ), tak ten sam, który zawsze z rana obleje Ci koła ( kiedyś go za to zabije ). Po prostu jedziesz, zwiedzasz. Ja odwiedziłem setki razy miejsca w których można coś zobaczyć i dalej sprawia mi to radość. A kiedy jesteś już na miescu to nie możesz się doczekać chwili, w której znowu wsiądziesz i pognasz do przodu. Strasznie lubie teksty w stylu "fajny motór, pewnie szybki?" A Ty pękasz z dumy! Kocham to. I wiecie co, zaczynam doceniać efekt cieplarniany bo mamy przez to więcej dni do jeżdżenia :cool:

 

Po prostu CBR For Ever !!!

 

 

Powodzenia na drogach.

 

 

Ba, życze Ci najszerszej drogi jaka istnieje, z zakrętami jak marzenie na pięknym ( przyczepnym ) asfalcie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tez takie wrazenie odniosłem że tak myslisz:P A takie pytanko czy do 954 fabrycznie lali full syntetyka?? I przy jakiej tem powinien sie załaczać wentylator?? Bo w moim przypadku jest to 90 pare stopni. Pozdr

 

 

Gratulacje :D Co do oleju, to oczywiscie ze full syntetyk jesli tylko kasa pozwala. W mojej 954 wentylator zaskakiwal przy 102 C jesli dobrze pamietam. Amor skretu obowiazkowy, bo to moto dostaje bez ostrzezenia juz nie shimmy, tylko wali kierownica od ogranicznika do ogranicznika - 99% gleba w takim przypadku.

 

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE no stary co ty takim sprzetem bedziesz w PL latal jak siedzisz w UK?????

angole maja 1000%lepsze drogi i wogole bez porownania z arizona europy :crossy:

Rejestruj moto w PL na staruszka i bierz do UK, ja mam wszystkie sprzety zarejestrowane na staruszka zeby sie przy kontroli nie czepiali ze jestem pare lat zameldowany w D a mam pojazdy (auto,moto) na PL blachach.

Nie musze dodawac ze na ubezpieczeniach zaoszczedzi sie kupe kabony a w razie jakiejs stluczki zawsze jestes do przodu (no chyba ze sie mocno polamiesz :wink:)

 

ps. Spoko sprzecior, gratuleszyn

 

Nie mieszkam w UK tylko w Irlandii po 1. Po drugie niemoge tu przywieźć moto bo jak mnie garda zatrzyma to juz go niemam moze byc moto 2 tyg od twojego przyjazdu do kraju (turystyka) a ja juz jestem ladnych pare miesiecy.

 

A co do oleju kasa nie jest problemem, tylko w serwisowce cos wyczytalem ze polsyntetyk lali (tak cos z oznaczen wyczytalem niepamietam jaka lepkosc tam byla ale jak wpisalem do googli to mi same semisyntetyki wyskoczyły)

Teraz amorek skretu i tu pytanie co polecacie do 954.

W nast kolejnosci wydech. Jaki??

Alarm juz mam wystarczy podpiąć.

No i crash pady. A pozniej sie pomysli co jeszcze mozna zarzucic zeby byl lepszy. Pozdr

 

Aha Specjalne podziekowania dla Taty ( Forumowy Nikodem) za cierpliwość i załatwienie wszystkich formalnosci zwiazanych z kupnem i transportem :biggrin: Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego trza sie spotkać w tym Rybniku:)

 

No i gratulacje z nowego "bajka" oby służył jak najdłużej. Dobrze,że myślisz o , amortyzatorze i crash padach zakup jeszcze bobinsy na wahacz - sie przydadzą jakby co :buttrock:

 

Wracaj szybko z tego smutnego kraju ;)

 

Pozdrawiam,

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...