Skocz do zawartości

suzuki gs850L


noise of death
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Ja wiem , ale nie powiem:-)))))))))))))))))))))))). Suzuki GS 850 to motocykl z poczatku 80 lat 4 cylindry, 2 walki rozrzadu i po 2 zawory na cylinder, naped wal kardana, moc ok 80 km, predkosc ok 200, ale moto dosc ciezkie-270 kg ipaliwozerne, oprocz tego niespotykane w Polsce wiec bedzie problem z czesciami, na szczescie jesli jest zadbany , to potrafi przejechac wiele km, oczywiscie oprocz paliwa moze spalac olej(jak starszawe Suzi).Wiecej napisze jak znajde w domu prospekt reklamowy . Aha wyglad dla mnie super- podobny do KZ 1300 zgrabny jak cegla , albo pustak:-))))))))))))))), ale ja mam zwichrowany gust:-))))))))) Pozdrawiam,.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na http://www.triples.de/klamotten/index.htm znajdziesz artykuł z '80 - porównanie GS 850 z XS 850, jeżeli radzisz sobie z niemieckim to znajdziesz dużo ciekawych informacji jeżeli nie napisz, pomogę.

Już myślałem że jestem zboczeńcem że mi się takie rzęchy podobają ale widzę że jest nas więcej :(

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że jestem zboczeńcem że mi się takie rzęchy podobają ale widzę że jest nas więcej  :D  

pozdr

 

 

Szczerze mowiac, to teraz juz nie produkuja takich motocykli jak w latach '80 nie wiem dlaczego. Chcac kupic tradycyjnego choppera nowke to nei ma za bardzo wyboru, teraz to same cruisery i dragstery robia :(

 

Szkoda tylko, ze ciezko z czesciami to starych "klamotów" jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Wielbiciele Rzęchów,

jadę sobie wczoraj przez Trójmiasto i nagle błysk w oku i po hamulcach. W komisie koło M3 stoi Suzi GS 1000 E z 79' - cudo, zadbane niemożebnie, chromy jak nowe, wszystkie gumy w super stanie itd, na liczniku ok. 30 tys - podobno uczciwe bo do 2000 roku był jeden właściciel w Niemczech i jest książka przeglądów, no i niestety właściciel zdaje sobie sprawę co ma bo wystawił 7000 pln.

Może kto się skusi bo warto!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda potwora znajdzie amatora.

Też mam zboczenie do takich sprzętów-na Woodstocku był koleś na Hondzie CB750 z pierwszych lat produkcji-tak utzrymanego cuda jeszcze w życiu nie widziałem-oryginalny lakierek-malyyna,chromy,a dżwięk silika..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc! Znalazlem jeszcze takie dane: 58KW, V-Max-200-205 , kolo przod 19- tyl-18, pamietam jeszcze o jakiejs stronie specjalnie poswieconej Suzukom typu GS- cos chyba www.gsusers.de ale moge sie mylic. Jesli chodzi o Hondziawe z pierwszych "superbikow" to Rycho ma model z 1969 roku(oznaczony K 0), a ja mam model 6- z 1976- oznaczony K-6. Rycha jest wymuskany - bo wystawowy, a moj w exploatacji-na polerki nie mamczasu- z powodu pracy.Pozdrawiam >Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...