Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Brać,

 

mam pytanie. czy ktoś z Was wybiera się może samochodem w jakiejś niedalekiej przyszłości do Polski? mam w walii w cardiff ramę i kilka części u kuzyna i nie wiem jak to przywieźć. oczywiście odpalę za fatygę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktos z Birmingham lub okolic wie moze czy dziala taki sklep/warsztat:

Beck Power Sports Suite 132, 27 Colmore Row, Birmingham, B3 2EW, UK

Dużo do niego linkow ale nie mozna wygooglac ich strony.

Jesli dziala - to czy mozna tam tak z marszu kupic np. slip-ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...E:X:RTQ:GB:1123

 

Mam pytanko czy może ktoś z forumowiczy sprzedaje tę fjr ?

Na PW proszę jak coś.

 

 

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był juz ktoś na Motorcycle show ?

 

 

Byłem wczoraj. Powiem, że w porównaniu z bikeshow 2 lata temu to bida. Brak H-D i buella, Ducati wystawiło tylko 2 sprzęty w tym nową multistradę, brak Benelli a co mnie najbardziej zaskoczyło to też - Hondy!! Generalnie na targach zauważyłem recesje ;)

Poza tym, 2 piętro z ubraniami i akcesoriami dość dobrze wyposażone :D Można nabyć fajne ciuchy, buty w dobrych cenach. Dobrze, że się wstrzymałem z zakupami do tej wystawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uzbierało ;) butki Sidi,b2, rękawice alpinestara wr3 dla mnie i żonki, żonka zakupiła komplet termoaktywny. Jak by to podliczyć i porównać do cen najniższych na ebayu to zaoszczędziłem jakieś 40 - 50Ł. A na sam koniec na stoisku George Withe-a znalazłem kurtkę skórzaną Frank Thomasa serii titanium za ..79,99Ł gdzie ta sama kurtka na stoisku fabrycznym kosztowała .... 220Ł (na ebayu są nieco tańsze).

 

Generalnie można było znaleźć promocje, choćby kaski Schubert-a C2 za 190 Ł kilka egzemplarzy z jakąś drobną wadą (ryska na szybce) 130Ł , R1 za 150Ł, Nolan n84 - 90Ł. A co chyba najważniejsze wszystkie firmy i modele pod jednym dachem. Każdego można dotknąć, przymierzyc czy porównać. Tym sposobem bratowa w końcu znalazła idealny kask dla siebie po przewertowaniu 3 modeli AGV-a, Nolana i innych..

Wiem, że jeszcze stoisko RST miało dobre ceny, średnio o 50 - 60Ł taniej niż w lokalnym sklepie w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza ogólnie udana. Troche nie moge przeboleć braku Hondy jak ktoś juz wcześniej napisam. Miałem zamiar obejrzeć nowego VTX czy też VFR. Najwieksze wrażenie na mnie zrobiła beczka śmierci i laska która ujeżdżała w niej na Indianie. Niesamowite wrażenie!!

Z zakupów to kupiłem tylko ładowarke do akumulatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto sie na to przejechac... moze wybiore sie w marcu do Edi na targi.

 

Co do b2, to troche dziwne te buty... mam jakos 1.5-2 lata.

Po roku codziennego spacerku do garazu (jakies 100m) zauwazylem, ze podeszwa sie troche (bardzo) sciera. No i trzeba bylo zaopatrzyc sie w porzadne skarpety, bo sa trochu chlodne.

Poza tym lubie ja za wodoszczelnosc, choc niestety ostatnio cos szwankowala ale zobaczymy, moze impregnowanie pomoglo.

Czy 2 lata i 20k mil to duzo jak na 1 pare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem. Upatrzyłem sobie je już jakiś czas temu po przewertowaniu testów w necie. Na oku miałem właśnie B2 Goretex i smx5 Alpina. Przy okazji przymierzyłem jeszcze odpowiedniki Sidi bez Gore i z tej grupy właśnie Sidi B2 najlepiej mi leżały. A jak będzie w dalszym użytkowaniu - czas pokaże. Do tej chwili jeździłem w jakiś starych dainese

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...