Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I Angielskie zdechlo w piz...u...

 

Nic nie zdechlo tylko przenioslo sie w bardziej stosowne miejsce!

Vampirmar jedziesz na majowke?

 

PS: na dowod aktywnosci motocyklowej Polonii : spotkanko organizacyjne na wyjazd "Sycylia 2010" ;) :D

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d634d2416b766dcf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zdechlo tylko przenioslo sie w bardziej stosowne miejsce!

Vampirmar jedziesz na majowke?

 

PS: na dowod aktywnosci motocyklowej Polonii : spotkanko organizacyjne na wyjazd "Sycylia 2010" ;) :D

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d634d2416b766dcf.html

 

 

jade jade, trzeba powtorke sprzed roku zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyścigi na wyspie Man zbliżają się dużymi krokami.Pomyślałem, że może wybrałbym sie na taką imprezę. Czy ktoś z forumowiczów był na tych wyścigach? Jak sie tam dostać? I w ogóle jak tam nocowac itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesiecy temu probowalem rozpoczac nowy watek pt.

LONDON, BIRMINGHAM, MANCHESTER, GLASGOW etc., Podforum dla emigracji....link ponizej:

http://forum.motocyklistow.pl/LONDON-BIRMI...etc-t60907.html

 

Jednak niefortunie umiescilem go w durnym :banghead: miejscu gdzie malo kto zaglada, czyli Usprawnienia i problemy na Forum itp.itd

Pojawilo sie co prawda kilka postow kompletnie off topic i to od ludzi z Polski, a nie z Wyspy jak na wstepie zakladalem. Administrator i Moderatorzy szybko zrobili z tym "porzadek" :icon_twisted: poniekad slusznie i temat lezy odlogiem...................

 

APELUJE przede wszystkim (choc nie tylko) do majkela, feroxa, paloocha, budzika, smigla, SValeczki....... i wszystkich aktywnych w watkach:

forum.motocyklistow.pl/UK-Pierwsze-Ogolnoangielskie-Spotkanie-Forumowiczow-czyli--t64566.html

czy tez

http://forum.motocyklistow.pl/Drugie-Ogolnoangielskie-Spotkanie-Forumowiczow-czyli--t66435.html

lub

//forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=62539&st=0

..prosic o..... co wiec :icon_rolleyes: , acha....... :smile:

O lobbying u Administratorow, Moderatorow, Forumowej Spolecznosci w temacie osobnego

PODFORUM DLA EMIGRACJI :notworthy:

A teraz dlaczego wydaje mi sie takie podforum naprawde istotne:

....jesli przykladowo Forumowicz z UK szuka opon (w realiach rynku brytyjskiego) to nie interesuje go "bajzel z czesciami na Kole czy gielda pod Lodzia gdzie Heniek super okazyjnie opyla uzywki :icon_mrgreen: tylko troche jezdzone i to delikatnie......" :biggrin: ROTF

.... jak pyta o przepisy to ma na mysli High Way Code a nie Kodeks Drogowy

.....jak szuka ubrania to wazne sa dla niego oferty przykladowo Hein Gericke, Infinity czy www.ebay.co.uk a nie allegro lub oferty z Jagielonskiej w W-wie czy Lomiankach

.....jednak nie znaczy to, ze chodzi o odciecie sie od tzw. korzeni........ NIE ! chodzi dalej o motocykle i wszystko co z nimi zwiazane, ale w zachodnio europejskich lub moze Angielskich realiach, ale caly czas po polsku :smile:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczow, z Wyspy gdzie sezon trwa caly rok :crossy: i to nie tylko na :flesje:

I ja tez probowalem kiedys tylko nie z wyspami a z Italia uruchomic temat,odezwal sie jeden kolega i potem temat zniknol . prosba do dowodzacych FM , gdzie to mozna znalezc lub czy mozna otworzyc na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Popieram!

 

PS: albo koledzy nie zaczeli jeszcze sezonu ( choc dla mnie to obce pojecie obce, bo u mnie nie ma konca sezonu, poczatek byl raz i trwa do dzisiaj ... ;) ) albo poprostu to forum jest ledwo zywe... mam nadzieje, ze to to drugie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Was :crossy: Czy ktoś wybiera się w tą niedzielę na moto gp do Silverstone ? Pozdrawiam.

Kolego, sprawdz na www.polishbikers.com - wieksze szanse, ze kogos znajdziesz. Ja osobiscie zostane raczej w okolicy Londynu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich :)

jestem obecnie w UK, mieszkam niedaleko toru Silverstone, w najbliższym czasie chciałam się tam wybrać i w związku z tym mam kilka pytań

 

1. czy wstęp na obiekt jest płatny

2. czy tor jest wydzielony dla samochodów i motocykli, nie ukrywam że chciałam tam zastać motycykle, jak jest jakiś trening albo coś takiego

 

Dzięki z góry za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

jestem obecnie w UK, mieszkam niedaleko toru Silverstone, w najbliższym czasie chciałam się tam wybrać i w związku z tym mam kilka pytań

 

1. czy wstęp na obiekt jest płatny

2. czy tor jest wydzielony dla samochodów i motocykli, nie ukrywam że chciałam tam zastać motycykle, jak jest jakiś trening albo coś takiego

 

Dzięki z góry za odp

 

motylek, zajrzyj na polishbikers.com, tam zapewne duzo sie dowiesz, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...