Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać Panowie!

Ja dzisiaj nakręciłem około 220km, pogoda nie rozpieszczała ( w pewnym momencie dopadła mnie chmura ze śniegiem) ale już nie umiałem sie powstrzymać. Zimno, ale wrażenia pozytywne ;] Może na jakieś cieplejsze dni pomyślimy nad większym wypadem?

 

Pozdrawiam!

W pierwszy dzień wiosny jak wracałem z Newton do Hereford. Dopadł mnie grad a deszcz w ten dzien to był normalnym zjawiskiem. Nakręciłem 180mil w ten dzień.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze wcinam sie w dyskusje :) ale mam takie pytanko.

Wlasnie zaczalem wyszukiwanie jakiegos motorka dla siebie tutaj w Jukeju. Szukam albo fazera albo thundercata tak do ok 1400 funtow (z lekka tolerancja :crossy: ) I teraz pytanie - jak to jest ze sprzetami od tutejszych handlarzy ? Bo to wlasnie na ich oferty najczesciej trafiam na autotraderze. Czy wyglada to tak jak w polsce, ze padaki klepane, spawane i z cofanymi licznikami ?

I jeszcze jedna sprawa - moze ma ktos jakis pomysl gdzie poza autotaderem mozna szukac uzywanych motocykli ?

Z gory dzieki za pomoc i ... prawa w gorze :flesje:

 

PS: Slyszalem cos o jakiejs stronie gdzie wpisywane sa przebiegi z MOT - wie ktos cos o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze jedna sprawa - moze ma ktos jakis pomysl gdzie poza autotaderem mozna szukac uzywanych motocykli ?

Z gory dzieki za pomoc i ... prawa w gorze :icon_mrgreen:

 

PS: Slyszalem cos o jakiejs stronie gdzie wpisywane sa przebiegi z MOT - wie ktos cos o tym ?

 

jest odpowiednik auto traera co sie zwie Bike trader:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na autotraderze mozesz sprawdzic przeszlosc motocykla wpisujac jego nr rej. Za darmo dostaniesz tylko kilka informacji, jesli wybierzesz opcje platna, dowiesz sie wiecej.

O widzisz - tyle razy tam bylem i jakos mi sie w oczy nie zucilo a wystarczylo troszke poszukac :icon_mrgreen:

Dzieki ogromne :icon_mrgreen:

jest odpowiednik auto traera co sie zwie Bike trader:)

To wiem :biggrin: Autotradera przegladam on line :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ;) Autotradera przegladam on line :)

 

Mozesz szukac sprzetow jeszcze na Ebauy :crossy:

Ja kupilem juz 3 motocykle z eBuya i jest OK :crossy:

 

[...]Jedni marudza i nazekaja :P a inni lataja :-)

 

Jak sie w w bank holiday pracuje i wraca po 22 do domu to triudno smigac na motorze :)

Dzisiaj juz normalne godziny i do pracy na :crossy:

ps. Ja swoim jechalem 95 mil/h i jeszcze mial zapas pod manetka, ale .......... to nie sa predkosci na TAKIE sprzety jak mamy z Vampimarem !!!! :) :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu temperatura idzie w górę, na weekend muszę zrobic zaprawę przed Szkocją niezależnie od pogody trza nabijac mile, dla doswiadczenia. Także Panowie idzie wiosna ;)

 

 

 

Moja strona

 

 

 

 

"Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu temperatura idzie w górę, na weekend muszę zrobic zaprawę przed Szkocją niezależnie od pogody trza nabijac mile, dla doswiadczenia. Także Panowie idzie wiosna ;)

Moja strona

 

 

Jakos szukam i patrze i ni cholery nie widze tej wiosny niestety :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos szukam i patrze i ni cholery nie widze tej wiosny niestety :-)

Panowie, pogoda wylacznie barowa na ten WEEKEND!:icon_biggrin: pozostaje siasc przy browarku i pomyslec nad jakimis wypadami

 

P.S. Wybiera sie ktos na: BMF SHOW- 17th & 18th May 2008 9am-5pm, East of England Showground, Peterborough?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Wybiera sie ktos na: BMF SHOW- 17th & 18th May 2008 9am-5pm, East of England Showground, Peterborough?

 

A blizej gdzies nic nie ma ??? ;)

Jak na razie to ja jutro wybieram sie do ............ Southampton !!!! :wink:

Moze ktos ma wolne i bedzie mial czas na male :P ?

Moj tel: 07948384297

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda na tyle dziwna ze wczoraj odwolali promy z wyspy na main land, we czwartek bylo piekne slonko i dzisiaj tez w miare ladnie, choc chmury burzowe wisza nad glowa :icon_mrgreen:

Kurde, nie ma kiedy posmigac !!!! :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...