Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!

Dorzucę małą informację!

 

Wracam z Polski do Anglii busem 18 marca. Istnieje możliwość przywiezienia motocykla (KaZeK dkw tutaj informacja dla Ciebie bo coś wspominałeś) lub innych gratów (paczki, torby, walizki itp.) Jeżeli ktoś potrzebuje coś przywieźć z PL to można pisać lub najlepiej dzwonić 07874025342 (po 16.30 do 23.30).

 

Pozdrawiam!

 

 

hej, a kiedy kolejny kurs UK - PL ?

 

dałbyś rade zobaczyć jakiś moto w promieniu 50mil od siebie ?

 

 

Ponawiam pytanie także do ogółu bikerów z UK, ktoś by mi pomógł ze sprawdzeniem moto pod względem mechanicznym ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede w Southampton w godzinach 11 do ............. nie wiadomo ktorej :icon_biggrin:

Jakas szybka kawka i zobaczenie swoich mordek ??? :buttrock:

 

 

Ja odpadam niestety...praca :flesje:

A z ta sobota to cholera cos kiepsko moze byc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam niestety...praca :(

A z ta sobota to cholera cos kiepsko moze byc :(

 

To dobrze, bo ................ zmienilem plany :P

A pogoda faktycznie do dupy, te wiatry i deszcze ......... brrrrrrrrrrrr :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis maszynka oddana na pelen serwis :-) zaworki, synchronizacja, smarowanko, czesc plynow, lancuch, lozysko glowki ramy....jak w sobote wylece to tylko wicher i bedziecie smrodek z mojej rury wachac :icon_razz::D hehehe

Edytowane przez myduck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedz ile Cie ta przyjemnosc bedzie kosztowala i jak dlugo beda Ci trzymali sprzeta.

Bo roboty to chyba tropszke beda mieli i zaczna plakac jak im ciezko sie pracowalo :icon_mrgreen:

Ech leniwi Angole.

 

ps. Wczoraj na BBC 2 byl program o imirgrantach z Europy wschodnie i wcale tak zle nie wypadlismy ;) :lalag:

Nawet sam prowadzacy i ludzie wypowiadajacy sie w programie mowili ze Angole to leniuchy, brudasy i biora kasiore od panstwa :)

A Polak to : "good worker" ;) :lalag:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedz ile Cie ta przyjemnosc bedzie kosztowala i jak dlugo beda Ci trzymali sprzeta.

Bo roboty to chyba tropszke beda mieli i zaczna plakac jak im ciezko sie pracowalo :)

Ech leniwi Angole.

 

Motek juz w domciu, pracowali nad nim caly dzien. Warsztat bardzo fajny, fajne chlopaki, znaja sie na rzeczy i maja swoj team.

Zaworki(2 shimy do wymiany), synchro, plyny hamulcowe, swieczki,filtr powietrza, regulacja lozyska przy glowce ramy, smarowanko i niestety nowe zebatki plus lancuch za cala przyjemnosc 470 funciakow!! zabolalo no ale cos przyjemnosci kosztuja.

260 +vat za sama robocizne wiec nie ma zle.

Ja na sobote w pelni gotowy byle by tak nie wialo i nie padalo.

Edytowane przez myduck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezle Cie po kieszeni walnelo.

Mnie wlasnie przeraza to ze te leniuchy kasuja Cie po 40 funtow za roboczogodzine !!!! :notworthy:

A co do soboty ............ u mnie od dwoch dni leje i nic nie zapowiada na poprawe :crossy:

Chyba zero smigania ...... :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku za serwis Fazerka :

-wymiana łańcuszka rozrządu wraz z napinaczem

-regulacja zaworów

-czyszczenie i synchro gaźników

-tarcze sprzęgłowe komplet

-olej i filtr

-świece

-filtr powietrza i paliwa

-łożyska w kolach

-płyn chłodniczy

-kontrola łożyska główki

i generalne sprawdzenie moto zapłaciłem pod 1800zł + podróż do PL = BEZCENNA :notworthy:

Wcześniej przed wyjazdem zmieniłem napęd (oczywiście przywieziony z PL) ale zrobiłem to sam + kolejne 400zł

 

Gdyby chciał zrobić to tutaj to chyba bym sie nie pozbierał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jukejowcow.

Dosc dlugo jestem na forum ale czas ogranicza...

Postaram sie jednak choc ten watek sledzic na bierzaco.

Moje moto jutro idzie do regulacji wiec mam nadzieje,ze w Poniedzialek je odbiore.

Bujam sie w okolicach Londynu zachodniego,czesto bywam w AceCofe.

Nie wiem czy ktos z was widzial moje posty odnosnie Dominatora bo poki co to tym jezdze. Chce was tylko przestrzec przed serwisem Hondy i Yamahy w miejscowosci High Wycombe... partacze,lenie i zdziercy.

Juz wiecej tam ma wielka stopa nie postanie.

To raz.

Na samym poczatku tego tematu wyczytalem rowniez o Ukejowskim prawie jazdy.. nie wiem czy wiecie ale punkty,ktore dostaniecie, calkowicie znikaja z licencji AZZZZ po 4latach wiec miejcie sie na bacznosci :evil:

Pozdrawiam

Polsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... partacze,lenie i zdziercy.

Pozdrawiam

Polsky

 

Wiemy, wiemy :flesje:

Jak wiekszosc angielskich warsztatow ktore oddaja Ci sprzeta i mowia ze ten typ tak ma i tak ma byc !!! :biggrin:

Szlag czlowieka trafia z tych im brakorobstwem !!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche ze mnie zdarli ale niestety moja wiedza o mechanice ogranicza sie do wymiany plynnow, filtrow, i klockow cham. wiec coz mozna zrobic. Ale nie ma najgorzej bo w serwisie kawy powiedzieli mi ze za sama robocizne wezma 500 hehe a wtedy jeszcze nie bylo nic mowione o lancuchu wiec cena wzrosla by o kolejne 50 f + czesci.

Co do soboty no cos czarno to widze...

I kolejna sprawa, nie bede mial netu od dzis do odwolania wiec jedyna mozliwosc to kontakt telefoniczny, moj numer to 07895622275 jak co to dzwon.

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...