Skocz do zawartości

VW new beetle


Mateusz i vn 800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem zainteresowany kupnem beetle'a, dokladnie tego:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1589504

 

Proszę o jakieś info na co zwrócić w tym modelu, co sie częściej psuje w porównaniu z innym ewentualnie jakiś adres forum internetowego milośników beetle'a.

 

Z góry dziękuje! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

Milka moja dziewczyna jezdzi beetlem 2.0 benzyna - dokladnie takim samym...

auto ma najechane kolo 100 tysiecy i absolutnie nie dzieje sie nic...

oczywiscie poza wymianami eksploatacyjnymi takimi jak elementy zawieszenia, klocki...

auto dosyc trwale i wykonane lepiej od wiekszosci vw...

czesci tanie i latwo dostepne...

 

swietnie sie prowadzi, ladnie chodzi po winklach... jest dobre zawieszeniowo...

 

jedynym mankamentem jest stosunkowo niewilekie wnetrze i maly bagaznik - 210 litrow...

 

z tego co wiem to nie ma forum tylko beetla - raczej tematy podczepione sa pod fora volkswagenowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tylna klapa i pokrywa od wlewu paliwa, odstają i mają inny odciec ale mogą byc otwarte, swoją drogą widać ze zdjęc, że auto zadbane ale ta deska rodzielcza aż świeci od jakis środków nabłyszczających, które lubią stosowac handlarze aby pozorowac zadbany stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programach motoryzacyjnych często zwracali uwage na duże spalanie - nie wiem na ile to prawdziwa informacja, ale dobrze sie dowiedzieć ile wypija ten 2.0

 

W katalogu napisali średnio 8,7-8,8 w manualnej skrzyni ale i tak myślimy nad gazem...

W PT mamy sekwencyjny gaz i narazie chodzi super :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programach motoryzacyjnych często zwracali uwage na duże spalanie - nie wiem na ile to prawdziwa informacja, ale dobrze sie dowiedzieć ile wypija ten 2.0

 

Niestety zbyt ekonomiczny nie jest (1.8T ma podobne spalanie a o niebo lepsze osiągi), do tego jeszcze te silniki lubią sobie łyknąć olej.

 

Zamiast bawić się w gazownię radzę poszukać TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mamy takiego bitla z tym ze srebrny i kosztowal o 4 tys mniej . Autko jest naprawde super , zwraca uwage , z czesciami problemow nie ma ( duzo czesci jest z golfa 4 ) spalanie to jakies 7 - 8 litrow ( lepiej niz pasek 1.6 b5 ) dobrze sie zbiera 2 stowki mu nie dziwne :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Hiszpanii dostałem takiego z wypozyczalni. Był biały :buttrock:

Silnik TDI, jeździło sie świetnie bo bardzo fajnie się prowadzi i trzyma, diesel chyba był ten słabszy ale i tak hulał pieknie i tak ok 6 litrów ropki wyciągał. Jakby był jakiś ciemny kolor, fajne alusy i mocniejszy diesel to chętnie bym pojeździł. Czarny już raczej nie jest damskim autem. I wywaliłbym ten pieprzony wazonik na kwiatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde jest to golf, a3, TT, leon, ibiza, itd. czesci mozna dostac bez problemu, schody sie zaczynaja w przypadku blacharki, bo tego juz nie dopasujesz, proponuje kupowac wszystko w serwisie seata, bo najtaniej, oczywiscie jezeli sie decydujesz na orginaly. co do silnika, to jest to ostatni jaki bym wybral w tych samochodach :icon_biggrin: 2.0 to ni szybkie ni oszczedne, ja bym szukal 1.8T lub diesla, ewentualnie 1.6 jak ma byc do kulania po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde jest to golf, a3, TT, leon, ibiza, itd. czesci mozna dostac bez problemu, schody sie zaczynaja w przypadku blacharki, bo tego juz nie dopasujesz, proponuje kupowac wszystko w serwisie seata, bo najtaniej, oczywiscie jezeli sie decydujesz na orginaly. co do silnika, to jest to ostatni jaki bym wybral w tych samochodach :icon_arrow: 2.0 to ni szybkie ni oszczedne, ja bym szukal 1.8T lub diesla, ewentualnie 1.6 jak ma byc do kulania po miescie.

 

Myśle, ze wrto też popytać w Skodzie. Mój Stary serwisuje swojego VW w Skodzie bo jest nawet taniej niż w Seacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za porady :buttrock:

Zdecydowaliśmy sie jednak na mercedesa a klasse

 

http://moto-inwest.otomoto.pl/index.php?se...how&id=C1847346

 

Co prawda droższy od tamtego beetle'a ale rzeczywiscie zawsze diesel to diesel, mamie bedzie sie nim wygodniej po mieście jeżdzilo (brak tych pękatych nadkoli) no i mercedes :bigrazz:

 

dzieki za posty o pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...