Skocz do zawartości

1000 zł za przekroczenie prędkości


Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze i źle

W Polsce kierowcy jezdzą masakrycznie i sa bardzo chamscy,a do tego drogi nie te i wypadki sa tragiczne. U nas tylko kasa sie licyz wieć ludzi powini być teraz rozważniejsi.

W innych krajach europy za przekroczenie predkości predkości zabierają prawko na 3 tygodnie, w UK za ustrzelenie na foto radarze (których jest 100 razy wiecej niz w polsce) 3 razy jest skierowanie do sądu i zapada wyrok (kasa,albo cuś innego zależy od tego jakim sie było w przeszłości).U nas sie bedzie straszyło kara w wysokości 1000 zł.Oby przyniosło efekty, a ta kasa nie poszła bokiem jak zawsze tylko , zebyśmy mieli nowe lepsze drogi - wiem wiem ze to marzenia.

Jedno co trzeba sobie uświadomic to to z eulica to nie tor , tylko walka o przetrwanie.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony niby wszystko ok ale jak znam życie to policja znowu będzie leżeć zamaskowana w rowie przy trzy pasmówce gdzie jest znak 70 bo tam najwięcej zarobią

pragnę tylko przypomnieć że obecny mandat 500 to prawie minimalna pensja (około 650 netto )

Więc niech k****** najpierw zmniejszą podatki zlikwidują zusy a mandaty niech ustalają jakie chcą

ja mam jednak wrażenie że w naszych realiach to niestety kolejny podatek.

 

A i wara mi od pasów to moje życie moje zdrowie jeżeli mam jeździć w pasach dla dobra społeczeństwa które podobno mnie leczy _ ciekawe z czyich pieniędzy???????? TO piesi w trakcie gołoledzi niech latają w kaskach i crosowych zbrojach bo ile to panie idzie na połamane łapki pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony niby wszystko ok ale jak znam życie to policja znowu będzie leżeć zamaskowana w rowie przy trzy pasmówce gdzie jest znak 70 bo tam najwięcej zarobią

pragnę tylko przypomnieć że obecny mandat 500 to prawie minimalna pensja (około 650 netto )

Więc niech k****** najpierw zmniejszą podatki zlikwidują zusy a mandaty niech ustalają jakie chcą

ja mam jednak wrażenie że w naszych realiach to niestety kolejny podatek.

 

A i wara mi od pasów to moje życie moje zdrowie jeżeli mam jeździć w pasach dla dobra społeczeństwa które podobno mnie leczy _ ciekawe z czyich pieniędzy???????? TO piesi w trakcie gołoledzi niech latają w kaskach i crosowych zbrojach bo ile to panie idzie na połamane łapki pieniędzy :icon_twisted:

 

 

Barył całkowicie sie z toba zgadzam :biggrin:

 

Czyzbys był podobnie jak ja zwolennikiem UPR i fanem Korwina Mikke :icon_twisted:

 

Wliczyłem sobie iż średnio dostaję 100 zł mandatu ma miesiąc ( najczęśćiej za parkowanie auta - dużo jeżdzę po centrum a tam bardzo ciężko zaparkować - oczywiście nigdy nie staje na miejscach dla inwalidów a i tak znajdz się zawsze jacys zawistni strazacy miasta lub milicjanci co z usmiechem na ustach wypisuja pieprzone mandaty )

 

Z moich obserwacji na drodze bradzo powazne zagrozenie stanowiąć idioci najczęściej w syzbkich autach którzy to wjeżdzaja innym uzytkownikom drogi na zderzak ( rzadziej - tylne koło ).

 

Tylko milicjantom takich sie nie chce wyłapywac bo to za duzo zachodu i ciężęj. Lepiej wyskoczyc z krzaków na ograniczeniu do 70 km/h.

 

Aha zapomniałbym bym że z podwyżek taryfikatora najbardziej zadowolona jest zapewne drogówka.

Teraz złodzieje moga moga brać DWA razy większe łapówy !!!!

 

Kiedys na drogach grasowali złodzieje i zbuje :biggrin:

 

Teraz zamiast nich mamy zalegalizowanych złodzieji działajacych w majestacie prawa :icon_exclaim:

 

Oczywiście sa chlubne wyjatki od tej reguły - tak zreszta jak w każdej grupie.

Tylko czemu nikt sie nie zinteresuje tym że milicjant w białej czapeczce zarabiający oficjalnie 2000 zł na rękę ma na sobie często, gęsto kupe złota, duże mieszkanie lub dom plus dobre auto oraz coraz częściej dobry motocykl :bigrazz: :flesje:

 

Nie mam nic przeciwko bogaceniu sie i posiadaniu majatku. Własciwie to jestem za tym aby jak ktos jest ambitny, bystry i pracowity żył dobrze miał piekny dom i dobre inwestycje. Tylko niech nie pochodzi to ze złodziejstwa w majestacie prawa bo to chyba cos nie tak :eek:

 

PIERNICZYĆĆ ZŁODZIEJSTWO I SOCJALIZM :icon_exclaim:

 

WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ :notworthy:

Edytowane przez siurniety krolik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tu Wiadomości Onet

Ogólnie pomysł dobry ;)

Gożej jak trafi w naszą kieszeń ;)

 

Dobrze? Przecież Kaczory wprowadzają nam typowe Państwo policyjne. :biggrin:

Niedługo za pierdnięcie w tłumie poślą Cię na 3-lata ciężkich robót w kamieniołomach.

 

W jakim państwie ustanawia się mandat 1,5 raza powyżej płacy minimalnej? Dlaczego wszystko zwala się na obywateli, gdzie te drogi o których tak głośno krzyczeli?

 

A może już czas wprowadzić ograniczenie ilościowe co do ruchu pojazdów. Np. dziś jeżdzą tylko pojazdy z parzystym numerem rejestracyjnym, a jutro te nieparzyste. Będzie luźniej na drogach, mniej wypadków itp.

 

Kończąc tą ironię otrzycie oczy i zastanówicie się - czy jest to dla poprawy bezpieczeństwa czy dla podratowania budżetu solidnym zastrzykiem gotówki z mandatów?

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!! Brawo " BARYŁ " :icon_exclaim:

 

Całkowicie się z tobą zgadzam,

 

Ja osobiście bym zaczął od zmniejszenia ZUS-u,

co by za pewne też zmniejszyło procent ludzi pracujacych " na czarno"- nie przynoszącyh państwu ŻADNYCH dochodów, zwiekszyłoby także zarobki.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!! Brawo " BARYŁ " :clap:

 

Całkowicie się z tobą zgadzam,

 

Ja osobiście bym zaczął od zmniejszenia ZUS-u,

co by za pewne też zmniejszyło procent ludzi pracujacych " na czarno"- nie przynoszącyh państwu ŻADNYCH dochodów, zwiekszyłoby także zarobki.

Pozdrawiam

 

 

BRAWO, BRAWO "ZYGIZZ" taki młody człowiek a rozumny :icon_mrgreen:

 

Rzadko spotyka się młodych i nie tylko ludzi którzy nie sa przeżarci socjalizmem.

 

 

Gratuluje spostrzegawczości: zmniejszenie zusu = wieksze zarobki

 

Aczkolwiek osobiscie jestem zwolennikiem rozpierniczeniz zusu w drobny mak :biggrin:

 

pozdr,

 

siurniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO własnie.. od kiedy te przepisy wchodząw życie.... ja prawko mam zamiar zdać w maju, i jak sobie wyobraze, że na moto będe ograniczony do 80km/h, to mi sie śmiać chce...będzie trzeba uważać na misików ;/ a co do zusu ... zgadzam się w 100% .... wyj**ać to w pizdu i będzie git.

 

 

:smile: :wink: BARYł RUULEZZZ :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wliczyłem sobie iż średnio dostaję 100 zł mandatu ma miesiąc ( najczęśćiej za parkowanie auta - dużo jeżdzę po centrum a tam bardzo ciężko zaparkować - oczywiście nigdy nie staje na miejscach dla inwalidów a i tak znajdz się zawsze jacys zawistni strazacy miasta lub milicjanci co z usmiechem na ustach wypisuja pieprzone mandaty )

A nie myślałeś o tym, żeby ograniczyć jeżdżenie samochodem po centrum i przerzucić się na alternatywne środki lokomocji? :banghead: Mi by było szkoda nerwów na codzienne użeranie się z parkowaniem. Bo te 100 zł to jakoś bym przełknął. :smile:

 

Tylko czemu nikt sie nie zinteresuje tym że milicjant w białej czapeczce zarabiający oficjalnie 2000 zł na rękę ma na sobie często, gęsto kupe złota, duże mieszkanie lub dom plus dobre auto oraz coraz częściej dobry motocykl :icon_question: :icon_question:

 

Nie mam nic przeciwko bogaceniu sie i posiadaniu majatku. Własciwie to jestem za tym aby jak ktos jest ambitny, bystry i pracowity żył dobrze miał piekny dom i dobre inwestycje. Tylko niech nie pochodzi to ze złodziejstwa w majestacie prawa bo to chyba cos nie tak :eek:

Gdybyś nie napisał tego niżej, to wysmażyłbym odpowiedź w stylu: "Równie dobrze można by się przyczepić do takiego np. doktoranta, że oficjalnie zarabia tyle a tyle, a rozbija się dobrym motocyklem i/lub ferie zimowe spędza w ciepłych krajach". Ale jako że rozwinąłeś swoją wypowiedź, nie mam Ci nic do zarzucenia - też jestem zdania, że każdy ma prawo się bogacić (np. dorabiając dodatkowymi zleceniami), byleby nie robił tego poprzez drenaż kieszeni szarego obywatela.

 

A może już czas wprowadzić ograniczenie ilościowe co do ruchu pojazdów. Np. dziś jeżdzą tylko pojazdy z parzystym numerem rejestracyjnym, a jutro te nieparzyste. Będzie luźniej na drogach, mniej wypadków itp.

Zdaje się, że w Atenach (?) tak jest od dawna.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...