Skocz do zawartości

Pytanie do znawców - od jakiego moto to skrzynia ?


wiktor83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie. Kolega za sprawą jakiś rodzinnych czy też koleżeńskich powiązań stał się posiadaczem skrzyni biegów. Podobno to po jakimś dziadku, który bawił się w restaurowanie starych motocykli. Pytanie brzmi od jakiego motocykla to skrzynia biegów ? Co można z tym zrobić ? :biggrin: Czy warto bawić się w sprzedaż - czy lepiej na złom ?

 

Pozdrawiam i podaję link do zdjęć :

 

http://rc17.neostrada.pl/skrzynia/index.html

 

 

Z gory dzięki za jakąkolwiek pomoc.

 

wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się pytasz i tak wystwisz na allegro?

I jakie to ma znaczenie, skoro chcesz sprzedać lub wyrzucić?

W tych okolicznosciach nie ma to najmniejszego zanaczenia - od czego.

Mogę ją odkupić ile chesz pesos?

 

pozdrawiam

 

 

Dziwne pytania zadajesz Skrzydlaty.

Chłopak pyta, bo chce większą kasę zgolic. Wiadomo, że jeśli wiesz co sprzedajesz, to sprzedaż to lepiej.

Nie rozumiem też tonu twojej wypowiedzi. To źle, że ktoś chce sprzedać coś, co jest mu nie potrzebne?

Jeśli chciałby wurzucić, to na pewno nie zadawał by sobie trudu pytania o pochodzenie tej skrzyni.

Chyba, że chodzi ci tylko o tanie wyrwanie okazji od "frajera", którego najpierw zbesztasz jak gówniarza, żeby go urobić.

Jeśli się mylę wyprowadż mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .

 

Tylko jak mam Ci powiedziec ile (ktoś) chce $$ skoro nie wiem czy to jest warte więcej niż materiał z którego jest wykonane ?

Piszesz - nie ma sensu się pytać o cene i prosisz zebym ją podał.

 

:biggrin:

 

p.s Nie mam tej skrzyni, robię przysługe kumplowi który z motocyklami nie ma nic wspólnego. Żaden to dla mnie interes.

Edytowane przez wiktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytania zadajesz Skrzydlaty.

Chłopak pyta, bo chce większą kasę zgolic. Wiadomo, że jeśli wiesz co sprzedajesz, to sprzedaż to lepiej.

Nie rozumiem też tonu twojej wypowiedzi. To źle, że ktoś chce sprzedać coś, co jest mu nie potrzebne?

Jeśli chciałby wurzucić, to na pewno nie zadawał by sobie trudu pytania o pochodzenie tej skrzyni.

Chyba, że chodzi ci tylko o tanie wyrwanie okazji od "frajera", którego najpierw zbesztasz jak gówniarza, żeby go urobić.

Jeśli się mylę wyprowadż mnie z błędu.

 

1) ok. uległem pewnej drobnej irytacji, nauczony doświadczeniem.... Bo miałem już przypadki, kiedy najpierw jest prośba: pomóżcie w identyfiakcji, części... A potem sruu na allegro... bez znaczenia, czy klamot wyjedzie z Polski, czy nie.

Nieby oczywiste prawo rynku, ale...

Od lat siędzę w motocyklach zabytkowych, organizuję imprezy, poznaję ludzi, pomagam im odbudowywać motocykle ipt. itd. Zależy mi na tym, aby w naszym kraju można było spotykać na imprezach coraz rzadsze u nas motocykle.

 

2) To, że rzecz komuś jest niepotrzebna, to dobrze, że zamierza ją sprzedać, pod warunkiem, że ktoś może chcieć ją kupić.

Tylko po co to pytanie

Czy warto bawić się w sprzedaż - czy lepiej na złom ?

W tych okolicznosciach sam mam wrażenie byc traktowany jak 'frajer'..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

to ja jestem posiadaczem tej skrzyni.

skrzydlaty, troszkę źle zrozumiałeś mojego kolegę Wiktora, nie chodzi mi o to, że znalazłem to forum i chcę żebyście mi powiedzieli co to za skrzynia a ja zaraz walne produkt na allegro i wasze forum posłuży mi tylko za darmowe źródło informacji. nie ukrywam że skrzynie chcę sprzedać ale mogę się dogadać z ludzmi i jeśli to możliwe to wolałbym żeby ktoś z was kupił ją (jeśli byli by chętni) i na pewno kupujący miał by z niej pożytek.

ja po prostu nie mam żadnej styczności z motorami i jestem w tym temacie zielony dlatego was proszę o pomoc. nie chcę jej od tak wywalić na złom ale nie chcę też za nią niewiadomo jakiej kasy. chcę żeby obie strony były zadowolone i mogę się dogadać ale bez przesady.... nie chciał bym być wykorzystany z powodu mojej niewiedzy.

 

jak pisałem nie znam się na tego typu elementach ale wszystko jest zakonserwowane, nasmarowane wszystkie mechaniczne elementy a środek skrzyni zalany olejem.

 

dodam że stałem się posiadaczem skrzyni od pewnego starszego człowieka który zmarł. zajmował się odrestaurowywaniem bardzo starym motorów przedwojennych. o wszystko co miał w warsztacie bardzo dbał konserwował i wszystko miało swoje miejsce. a więc element jest w bardzo dobrym stanie. niestety człowiek zmarł i wszelkiego rodzaju informacje na temat skrzyni zabrał ze sobą....

 

a wiec proszę was pomóżcie mi w identyfikacji a jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt a na pewno się dogadamy, ewentualnie napiszcie ile może być warta taka skrzynia?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia od czego jest ta skrzynia, ale wygląda na przedwojenną. W zadnym wypadku nie wyżucaj na złom, i nie sprzedawaj za flaszkę bo napewno jast więcej warta. Ktoś wcześniej pisał ze może byc od nortona więc jest warta dużo wiecej niż flaszka. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...