Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to Panowie szybka meska decyzja - logo nr1 propozycja DRACO , logo nr2 propozycja AR2R. Mysle, ze nie wymyslajmy juz 3 propozycji :-) (bo bedzie jak w polskim rzadzie) i nullek bedzie mogl rozmawiac o konkretach z tym gosciem od naszywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze narazie trzeba by zorietowac sie ilu bu to chcialo bo narazie jest nas w tym temacie calych czterech ludkow moze trzeba by to wzucic gdzies aby wiecej ludzi sie o tym dowiedzialo bo dla czterech to koszta wyjda niewspomnierne do efektu a co do glosowania to musze chuba glosowac za swoja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie rejestrowalem to nie bylo za duzo - a tych z forum to chyba tylko dex. Teraz doszliscie wy . tak, ze z forum (znanych mi osob) jest nas czterech. Moze trzeba bylo troszeczke rozpropagowac VROC. No i oczywiscie ja obstawiam przy swoim logo :-) ale dostosuje sie do wiekszosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

piszecie panowie że może ktoś sie czepiać do naszywek ale niby czemu miałby sie czepiać skoro należymy do VROC mamy swoje numery , mozna nas znaleść na stronie VROC myśle że wystarczy chyba ich zapytać tak będzie najprościej i jeśli będzie zgoda to polskie mc może nam naskoczyć

co do naszywek rozumiem że mam pytać o propozycję ar2r i wymiar podany na forum ,prosze o potwierdzenie tego wyboru

pozdrawiam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo MC zdecydowalo ze barwy nadaja tylko oni i juz dlatego trzeba z tym uwazac i przyszyc je w takim miejscu aby nie wzbudzalo to ich zainteresowania bo tlumaczyc co i jak jesli cie namieza to nie bedziesz mial casu a i oni raczej do internetu nie pobiegna aby to sprawdzic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak oni zara by sie brali do zrywania naszywek co widziełem w poznaniu na bazarze heheh ale była jazda

aha do vroc należy 14 polaków i do kazdego można wysłac meila i wyświetlić cała sprawe i myśle że wtedy będzie jasność co do ceny naszywek to będzie chyba koło 40 zł tak myśle , z tego co widze firma niskie ceny i może być czasami taniej pożyjemy zobaczymy

pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o sztukę więcej :flesje:. Też jestem za wzorem z avataru Ar2ra.

Swoją drogą to nie kumam, o co afera ze zrywaniem naszywek, ale nie będę wnikał. Z przyjemnością naszyję sobie skrzydła na lewym biuście :icon_exclaim:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o sztukę więcej :banghead:. Też jestem za wzorem z avataru Ar2ra.

Swoją drogą to nie kumam, o co afera ze zrywaniem naszywek, ale nie będę wnikał. Z przyjemnością naszyję sobie skrzydła na lewym biuście :banghead:.

pzdr

ja co prawda jeszcze numerka nie mam

(powinienem na dniach otrzymać, złożyłem rejestrację godzinę temu), ale również przyłączam się do wzoru wybranego przez ar2ra.

a co do zrywania czegokolwiek to mam to głęboko w dupie co kto nosi na papie - jego papa, jego problem i z szacuneczkiem doszyję sobie coś tak gustownego na pierś obok blachy VULCAN ... amen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...