Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krasnal i Artur super sprzęty gratuluje zakupu :clap:

 

 

Super że jest jeszcze jeden miłośnik Vulcana w mojej małej Bogatyni:) ;)

 

Poinformuje jeszcze kolegów że krasnal to globtroter ma za sobą kilka poważnych wypraw motocyklem :biggrin: :buttrock:

 

Krasnal jak już się zarejestrujesz we VROC- u to masz u mnie naszywkę ;)

jedną zachomikowałem - ładnie będzie wyglądać na twojej kurtce:)

Edytowane przez mosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chwale sie po raz pierwszy dzisiaj - moj motong zostal dzisiaj motocyklem dnia na http://www.vroc.org/ .

 

No fajnie i zazdroszcze :lalag: Ciekaw jestem jakimi kryteriami kieruje się admin portalu vroc umieszczając fote sprzęta jako fote dnia. Ja juz we vrocu jestem ho ho i jeszcze dlużej i jakoś mój piękny Dandik nigdy nie został wyłowiony :) Ale super, że chociaż jednego Polaka pokazali :clap: Szacunek dla właściciela moto :P

Edytowane przez Dex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że jest jeszcze jeden miłośnik Vulcana w mojej małej Bogatyni:) :biggrin:

Niestety, to co potrafi MeanStreak dowiem się dopiero na wiosnę :icon_mrgreen:

 

Krasnal jak już się zarejestrujesz we VROC- u to masz u mnie naszywkę :biggrin:

Dzięki, spójrz na podpis :biggrin: Akurat na bajzlu kupiłem nową kurtkę więc na jednym ramieniu będzie orzeł a na drugim ta od Ciebie :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq czy dostałeś (...) mój adres pocztowy?
Że też mi przyszło prostować szlaki zbłąkanych owieczek! Oczywiście że dostałem, bo ujadałbym gdyby inaczej było... Ja tam po wypiciu ograniczam swoje czynności jedynie do fizjologicznych, choć nie mam pewności co do poprawności wykonania. Nigdy w życiu nie kleciłbym własnego adresu pocztowego będąc sponiewieranym. To zbyt skomplikowane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacne grono.

Nie wiem jak Wy panowie ale ja dziś nie wytrzymałem i wykorzystałem suchą aurę u mnie.Na drogach zrobiło się sucho więc niewiele myśląc wytargałem sprzęta z garażu i nawinąłem 200 km.Oczywiście zwalniałem przy fotoradarach bo niestety tutaj są one nastawiane także na oddalanie ze względu na motocyklistów.Było super i choć chłodno to warto.Aby takich dni było więcej tej zimy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...