Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jezlei nullek sie zgodzi nie mam nic przeciwko. ale jezeli nie moge byc ja. I tak caly dzien siedze w internecie :) taka praca. Przy okazji obskocze jeszcze rejon Piła i okolice w zlotach. Dominik jezeli potrzebuje jakies logo w lepszej jakosci sluze pomoca. Jezeli reszta grupy zaakceptuje mnie - bede ponownie zaszczycony. No i tego nie liczac dexa ktory jest w C.Y.C mam najnizysz numer we VROC sposrod aktywnych uzytkownikow forum hahhahahahahahahah

 

ar2r przychylam śię do twojej kandydatury i myślę że na wiosne odwiedzę was w pile w końcu szamotuły są niedaleko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie ze jeszcze nie spotkalismy sie na motopickniku. ale bedziemy na wiosne robic nastepny. Byly juz ciche glosy ze moze to tez byc pierwsze spotkanie VROC. Zobaczymy - do wiosny mamy duzo czasu, A o wszystkim bedziemy informowac..

 

 

Prosze o przesalnie na maila NICK'ow chetnych do VROC. Dominik jaka forma to ma byc - mail??

Edytowane przez ar2r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy!

 

Na trochę wyłączyły mnie z obiegu wybory i krzątanina przy nowym subforum "Piła", a na VROC tyle się dzieje! Wracam, jako syn marnotrawny i po pierwsze primo - pomysł z grupą VROC świetny. Po drugie primo - wspieram propozycję ar2r na moda (choć nawet nie zająknął się o tej inicjatywie). Lista uczestników programu, jak najbardziej wskazana choćby dla obdzielenia najbliższą dostawą blach od Badgera. Przyjdzie ich 10 szt. i w pierwszej kolejności wyślę do kolegów, którzy dokonali rezerwacji :icon_mrgreen: . I co tu więcej napisać - alleluja i do przodu wybrańcy Fortuny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Potrzebuję rzetelnych opinii na temat vn 2000 nie opinii zawartych w pismach branżowych, tylko tych którzy ujeżdżają w/w warczący rower. jerzeli ktoś z naszego forum jest posiadaczem tej maszyny niech da znać. jak się jeżdzi, serwis, spalanie no wiecie co Wam będę tłumaczył. dzięki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
o przesalnie na maila NICK'ow chetnych do VROC. Dominik jaka forma to ma byc - mail??

 

Najlepiej mail z nickami w formie linków do profili.

Takich jak do Twojego - http://forum.motocyklistow.pl/ar2r-m15551.html

Ułatwi mi to zadanie.

Plus logo rzecz jasna.

Aha, zaznaczam, że można być tylko w jednej grupie, także Arek Ty np zostaniesz w Grupie Moderatorzy. Pozostałe osoby muszą się decydować.

pzdr

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Lista uczestników programu, jak najbardziej wskazana choćby dla obdzielenia najbliższą dostawą blach od Badgera. Przyjdzie ich 10 szt. i w pierwszej kolejności wyślę do kolegów, którzy dokonali rezerwacji :P . I co tu więcej napisać - alleluja i do przodu wybrańcy Fortuny!

wojtaq gdyby została jakaś blacha to ja się na nią pisze jak możesz do daj znac na PW co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...