Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy AL

 

Zapraszamy do nas ,jedyny warunek jaki musisz spelnić to zarejestrować się na stronie VROC,

 

link podam poniżej poczekasz na maila z informacją o nadanym nr. VROC i skontaktujesz się z ar2r a On sprawi, że pojawią się skrzydełka przy Twoim awatrze.

 

Ja osobiście bardzo się cieszę :P jak pojawiają się nowi miłośnicy VN-ów

 

Pozdrawiam

 

 

 

http://www.vroc.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tu nagle miód na moje sercę.
No widzisz! VROC jest czysto wirtualnym stowarzyszeniem i uczestnictwo w nim jest dobrowolne, spontaniczne i... honorowe. Dowiesz się więcej na stronie www.vroc.com. Tamże dokonasz rejestracji zgodnie z opisaną procedurą i zostanie nadany tobie numer. Jeśli chcesz jakieś gadżety, to do dyspozycji są naszywki i znaczki. Z ostatnimi nie ma problemów, bo dostępne od ręki. Natomiast po naszywkę zgłoś się via PM do ar2r, który powinien mieć co najmniej 1 sztukę. I to wszystko... No, prawie - bo przyjęcia do polskiego chaptera VROC odbywają się raz na 10 lat, ale masz szczęście gdyż przypada to właśnie teraz! :P Trzeba tylko mieć nadany numer VROC, wiadro żołądkowej gorzkiej i nieco czasu na integrację. Możemy zrobić przyjęcie nowego członka na sesji wyjazdowej, w drodze do Szklarskiej na narty... Piszesz się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem;

Dzieki za tak miłe powitanie. Już się zalogowałem na stronie teraz czekam na e-maila.

Gorzka Zoładkowa jest OK. Szklarska też ale narty dla mnie to walenie na krechę i hamowanie pługiem.

Nie jeździłem od dziecka. Ale chętnie się zintegruję. Podajcie mi tylko termin.

No może i dechy przypnę. D.... będzie zbita.

Pozdrawiam Serdecznie

---AL---

 

Czołem Piotr27;

Dzieki za tak szybki odzew. Już się zarejestrowałem i czekam na e-maila.

Jak tylko go dostanę podam Wam swój numer.

Srdecznie Pozdrawiam

---AL---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie;

 

Od kilku dni zarejestrowałem się na forum. Tak sobie czytam i przeglądam i myslę troche mało na temat Classiców Kawasaki. Sam ujeżdzam od 4 lat VN 800 CLASSIC (....)

Serdecznie Was pozdrawiam

---AL---

Serdecznie witam i pozdrawiam motonitę jeżdżącego takim samym sprzętem :flesje: :banghead:

---AL--- czy jesteś z tego Jawora nad Soliną w Bieszczadach :crossy: ;) bo byłem tam w tym roku na 3 dniowej wycieczce autokarowej.Objechaliśmy całe Bieszczady.Było super ,ale jeszcze lepiej było by zwiedzić to wszystko na motocyklu. :eek: :eek: :eek:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...