Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może gdzie można dostać jakieś akcesoria do kawasaki vulcan nv750 ?

Chciałbym zakupić bagażnik, oparcie sissybar i potrzebuję jeszcze kupić szybkę do kasku szczękowego nie wiem za bardzo jak ją opisać, jeśli będzie taka potrzeba zrobię fotkę - jest na niej napisane 290 D.O.N.I.

 

A i co z tymi naszywkami są jeszcze jacyś chętni ?

 

Kolego WWaldi ile musi być minimalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sie dzieje Grupa VROC no to już jest coś ar2r sie spisał , zadałem sobie troche klikania i doliczyłem sie 37 polaków na liście VROC więc już całkiem sporo ale mimo tego zachecam do dołączenia do grupy może sie czasami tak poukładac że vroc w polsce bedzie całkiem legalny i nikt nie bedzie sie czepiał

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zarejestrowałem siie na VROC bez problemu, cała operacja (z nadaniem numeru) zajęła ok 4 godzin.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich.

 

P.S. Ubrałem dzisiaj portki na tyłek i już miałem kask w ręku żeby się przejechać, ale ujrzawszy gradobicie spasowałem. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zarejestrowałem siie na VROC bez problemu, cała operacja (z nadaniem numeru) zajęła ok 4 godzin.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich.

 

P.S. Ubrałem dzisiaj portki na tyłek i już miałem kask w ręku żeby się przejechać, ale ujrzawszy gradobicie spasowałem. :)

 

Witaj Kosin :buttrock:

..a ja dzisiaj posmigalem jakies dwie godzinki :evil: zanim lapska mi nie zgrabialy :crossy:

pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zarejestrowałem siie na VROC bez problemu, cała operacja (z nadaniem numeru) zajęła ok 4 godzin.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich.

 

P.S. Ubrałem dzisiaj portki na tyłek i już miałem kask w ręku żeby się przejechać, ale ujrzawszy gradobicie spasowałem. :D

 

Witaj Kosin

Widać nie wszyscy mają problemy z rejestracją,

teraz pozostaje Ci przystąpić oficjalnie do naszego forumowego VROC

ar2r wszystko Ci wyjaśni, też chyba chciałbyś mieć takie fajne logo

VROC w awatrze :D

Pozdrawiam

 

Alex ty farciarzu ;) u mnie z małymi przerwami cały dzień

padało nawt nie próbowałem się przebierać, tylko pokręciłem

się trochę w garażu, ale jakoś nie mogę się zdecydować

na definitywne odstawienie sprzętu na zimę

może jeszcze :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex ty farciarzu :) u mnie z małymi przerwami cały dzień

padało nawt nie prubowałem się przebierać, tylko pokręciłem

się trochę w garażu, ale jakoś nie mogę się zdecydować

na definitywne odstawienie sprzętu na zimę

może jeszcze :P

Pozdrawiam

 

 

Fakt mialem farta :lalag: wczoraj padal snieg.Na szczescie dzisiejsze sloneczko wysuszulo drogi :flesje:

...no i se posmigalem :flesje: ale to ostatnie podrygi zdychajacej ostrygi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Pile dzien byl piekny i mialem szczescie posmigac sobie Ventura. Moze mnie teraz zlinczujecie za Yamahe ale warto bylo :)

Może nie zlinczujemy ale będziemy Ci to wypominać przez jakis czas :biggrin:

No w Wawie jest paskudnie od wczorajm ale nawet gdyby było ładnie to bym nie pojeździł.Moje cacko od piątku stoi w Olsztynie w cieplutkim garażu.Ale powiem wam szczerze,że w piątek trafiłem super pogodę na jazdę z Wawy do Olsztyna.Miło było śmigać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

jeśli chodzio dział VROC to będzie on otwarty dla wszystkiich użytkowników Forum, czyli każdy będzie mogł wejść poczytać, a vbyć może także i popisać, aby się stać `członkiem klubu.

Aczkolwiek dedykowany jest to dział dedykoway członkom VROC i sympatykom.

dość proste.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od Wojtka :

Artur zamieść w moim imieniu na VROC odpowiedż Joe w/s blach, żeby wiara się nie niecierpliwiła. Myślę, że te 10 szt. starczy na zaspokojenie bieżących potrzeb, a w razie czego mozna zamówić nastepne, bo szlak przetarty... Przesyłka została nadana rankiem w sobotę po Wszystkich Świętych. Opóźnienie wynikło z zagubienia mojego adresu przez Badgera.

*

Wojtek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...