Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem stronę z serwisówkami do różnych modeli motocykli nasze VN też tam są,

strona jest w jęz. angielskim więc skorzystaja Ci którzy znają ten język ja niestety nie :)

Pomyślałem że powinienem podzielić się tą informacją.

 

 

http://www.tanga-moteurs.ro/service/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer VROC otrzymujesz po zarejestrowaniu sie na stronie www.vroc.org - w dziale become a memnber jest przeprowadzana procedura rejestracji. VROC - Vulkan Riders and Owners Club - tego nie musze tłumaczyc chyba.

 

No dobrze ale co mi daje sam fakt posiadania numeru VROC oraz to, że jestem uczestnikiem tego klubu - wytłumacz dokładnie ?

Czy będziemy mieli swój dział taki jak E.K.G. ?

Czy rozmawiamy tylko na tym forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie Nr VROC poza świdomością przynależności do tego szacownego grona nie daje ci nic ani profitów ani obowiązków :biggrin: . No chyba że w przyszłosci zakupisz VN 2000 i bedziesz chciał wstąpić do ROG to bez tego nr bez szans

 

A nasz osobny dzial jest w opracowaniu i koordynuje to ar2r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem tutaj nowy , klikam z wolsztyna a wciagnął mnie do vroc nullek od którego kupiłem vulcana czekam tylko na numer i dopełnie reszte formalnosci . pozdrowienia dla chłopaków z Piły

Witaj Bumik :lapad: Gratuluję zakupu słusznego sprzęciora :evil: bo VN-y to naprawdę wspaniale jeżdżące i pięknie grzmiące maszyny :icon_razz: :icon_eek:

Do zobaczenia na trasie :evil: :banghead:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Szwarc - bedziemy mieli taki dzial jak EKG czy CYC. A co VN gorsze od Yamah :banghead: . A wiekszosc czasu spotykamy sie na forum. Jednakze letnia pora staramy sie odwiedzac. U nas juz byli WWaldi, Mosiu i Nullek. W tym przyszlym seoznie rewizyta w Wolsztynie. No i w koncu planujemy cos zrobic dla nas samych czyli jakas imprezka. Zobaczy,y co i jak wyjdzie ale o tym to juz blizej wiosny. Na chwile obecna mamy znaczki i naszywki - a co dalej nie wiadomo - wszsytko zalezy od nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szwarc

 

Proponuję żebyś zapoznał się z wcześniejszymi postami, ja przeczytałem wszystko ze dwa razy,

myślę, że to najlepsza odpowiedź na Twoje pytania.

Od nas zależy jak się zorganizujemy, a wiosna(i reszta sezonu) jak napisał Ar2r może być całkiem fajna :D :D

mamy sporo czasu żeby się nad tym zastanowić. :D

 

 

Jeszcze pytanko do kolegów z Warszawy i okolic:

Czy któryś z Was ma wiedzę jak podłączyć dodatkowe światła(lightbary)?, chodzi mi głównie o inst. elektryczną na prądzie się ni groma nie znam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. No i w koncu planujemy cos zrobic dla nas samych czyli jakas imprezka. Zobaczy,y co i jak wyjdzie ale o tym to juz blizej wiosny. Na chwile obecna mamy znaczki i naszywki - a co dalej nie wiadomo - wszsytko zalezy od nas samych.

 

 

I niech tak zostanie. Nie idzmy w strone klubizmu, bo to nas zgubi. Kiedys Cyc zrodzil sie wlasnie w ten sposob jak my teraz sie poznalismy, i w pewnym momencie zachcialo sie nam "wstapic" legalnie w swiat szeroko rozumianych klubow motocyklowych. Wynik byl oplakany - tanczycie tak jak my chcemy, albo won :/

 

Zas co sie tyczy wiosennego spotkania, to "nie widze przeciwskazan" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Was ma wiedzę jak podłączyć dodatkowe światła(lightbary)?, chodzi mi głównie o inst. elektryczną na prądzie się ni groma nie znam :wink:

Może to ci pomoże:

klik

Są tu ogólne wskazówki o podłączeniu, prądzie itp.

Lightbary chodzą mi po łbie. Pewnie przez zimę pomysł się zmaterializuje. Na razie wymyśliłem, żeby założyć je na gmolach. Teraz szukam odpowiednich reflektorów.

Dzięki VROCławianom wiem trochę więcej :crossy: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ci pomoże:

 

Dzięki za info :crossy: , ja chyba będę zakładał tradycyjnie, jakoś nie widzę ich na gmolach.

Dzięki Twoim wskazówkom będę mógł kupić niezbędne rzeczy ale do podłączenia :wink: i tak będę musiał mieć jakąś pomoc, ni chcę eksperymentować na swoim sprzęcie jescze coś popsuję.

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie?!

przeglądając allegro oraz prase branżową spotykam coraz więcej firm "specjalizujacych "się w sprzedaży motocykli dość młodych roczniki 2002-2006 głównie zza oceanu po bardzo niskich cenach. specjalnie nie podaje nazw firm ponieważ pytanie moje nie ma charakteru ofensywnego tylko informacyjne i jest skierowane do Was szanowni koledzy z vrockowego forum. motocykle te przeważnie mają tylko nieznaczne uszkodzenia "kosmetyczne" a ich ceny są -używając najnowszego słowotwórstwa egzekutywy-porażająco niskie. jako człowiek sceptyczny mam duże wątpliwości czy ta kosmetyka nie została dołożona w Polsce, a reszta zmontowana z przysłowiowego przystanku autobusowego. może ktoś z Was miał przyjemność kupić sprzęta z takiej f-my. naprawdę są to ceny o 30% niższe od cen rynkowych i uwzględniając różnicę za takie motocykle w stanach nie wiem jak to się może opłacać, a podkreślam iż mają małe przebiegi i uszkodzenia kosmetyczne. napewno każdy z Was trafił w swoich peregrynacjach na oferty tego typu, a może się czepiam i faktycznie maszyny są jak przysłowiowe żyletki, a moja" polska małość "każe mi we wszystkim widzieć podstep. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po krótkiej przerwie.

Widzę że jest sporo chętnych na naszywki , mam jeszcze 10 szt . Chętnych proszę o maila na mój adres [email protected] podam namiary i konto do wpłaty . Naszywka kosztują 12,00PLN za szt. + koszty wysyłki 5,00PLN. Jeśli będzie dużo chętnych zlecę wykonanie następnych cała dokumentację mam. Ja już sezon zakończyłem i moto od dziś zimuje w warsztacie. Co prawda ostatnie 2 miesiące mi wypadły ale i tak udało się wykręcić 8 tys km. Cóż teraz tylko byle do wiosny, zimą wreszcie przerobię sobie napęd na pasek i jeszcze kilka kosmetycznych drobiazgów , między innymi światełka na xenony ( mam w autku rewelka ) . Dzięki tym co się o mnie martwili jest OK.

Pozdrowionka dla wszystkich

Waldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...