Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również z chęcią nabył bym 2 sztuki.

 

Poszło pytanie do Joe "Badgera" czy ma jeszcze hurtowe ilości blaszek. Jeżeli odpowiedż będzie twierdząca, zamówię kontener to będzie na później. Zresztą jest tak, że Joe projektuje znaczki na każdy kolejny rok, więc nic straconego choć fajnie jest mieć pamiatkę z okresu, kiedy przystąpiło się do VROC. Niestety, nie posiada już wcześniejszych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich vrockowców. otrzymałem już nr 25258, mam zatem małe pytanko-nie bardzo mogę wysłać zdjęcie do albumu na stronę vroc-cały czas zapisuje mi się ścieżka do zdjęcia a nie samo zdjęcie. czy ew bardziej oświeceni informatycznie koledzy mogliby pomóc. dzięki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa ograniczenia w wilekosci i wadze zdjecia. wersja 1 moze masz za duze zdjecia. wersja 2 na koniec trzeba wcisnac upload photo file.

no właśnie tak czynię, ale muszę jeszcze sprawdzić wielkość zdjęć-masz rację, ale w takim wypadku pokazało by że objętość jest za duża, a tak zapisuje ścieżkę. dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was zmieniał może filtr na k/n w kawasaki. czy filtr k/n mieści się do orginalnej puszki, czy trzeba robić jakieś modyfikacje. filtr ma być okrągły, zadnych bajerów. jezeli trzeba cos robić to gdzie ewentualnie najlepiej kupić jakąś puszkę kit. dzięki za odpowiedż

 

Wiedze easy nomand ze juz masz zdjatko we VROC. Co bylo przyczyna ze nie wchodzilo?? waga i rozmiar zdjecia??

szczerze powiedziawszy przyczyną było moje niedoświadczenie. przecież to normalne że zdjęcie ładuje się z jakiegoś folderu, który ma określona ścieżkę itd, a ja myślałem że zapisuje się tylko sama ścieżka. no cóż całe życie człowiek się uczy-a rozmiary są ok. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam K&N'a. Kupujesz filtr dostosowany do modelu, czyli wchodzi w miejsce oryginalnego - u mnie w zestawie była jeszcze wklejka do air-boxu, którą trzeba przykleić wg załączonej instrukcji.

dzięki wg numeru katalogowego filtr jest okrągły to chyba będzie pasował, bo na niektórych zdjęciach widziałem że puszki są otwarte i tylko na zewnątrz jest płaski okrągły dekielek. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie rejestrowalem to nie bylo za duzo - a tych z forum to chyba tylko dex. Teraz doszliscie wy . tak, ze z forum (znanych mi osob) jest nas czterech. Moze trzeba bylo troszeczke rozpropagowac VROC. No i oczywiscie ja obstawiam przy swoim logo :-) ale dostosuje sie do wiekszosci.

 

Witam

Jestem uczestnikiem forum od niedawna i chciałbym zapytać czy znajdzie się miejsce równiż dla mnie w Waszym gronie.

Zarejestrowałem się na VROC nr. 25311.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...