Skocz do zawartości

Warszawa-Bemowo


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Sligier niestety wydaje mi sie ze te kanadyjskie piersi ktore pokazales to pelen plastik.

Jesli chodzi o impreze Kubiaka to zawsze to byla komercha w najgorszym wydaniu, ale baranow wsrod motocyklistow nie brakuje i tak jezdza od lat na to rozpoczecie fundujac panu Kubiakowi zycie na niezlym poziomie przez reszte roku, czy podroze dookola swiata :icon_exclaim:

Mial rowniez nadzieje ze zafundujecie mu kariere polityczna, ciekawym czy to sie mu udalo, czy moze nie bardzo ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sligier niestety wydaje mi sie ze te kanadyjskie piersi ktore pokazales to pelen plastik.
Ja uwielbiam plastiki :icon_evil: , i jak się dobrze przyjżysz to nie tylko piersi zobaczysz :clap:
Mial rowniez nadzieje ze zafundujecie mu kariere polityczna, ciekawym czy to sie mu udalo, czy moze nie bardzo ?
Właśnie nie pamiętam czy on kandydował na radnego, czy na osła - w parlamencie w każdym bądź razie go nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczecie jak rozpoczecie... kiedys to byla fajna impreza, ostatni raz bylem na moto extreme - bylo ok... ale ogolnie coraz mniej zlotow nie przesiaknietych komercha, gdzie rozbijalo sie namioty w polu, chlalo do rana, sralo w lesie i ogolnie bylo wesolo i zajebiscie.,... a teraz to domki, laweczki, zwidzanie ... ja najchetniej ostatnio to jezdze na male zloty, nigdzie nie reklamowane i tam sa dopiero fajne imprezki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, przyjeżdżajcie i w tym roku na rozpoczęcie na W-wskim Bemowie, a ja porobię Wam fajne fotki... :biggrin:

 

W zeszłym roku troszkę nastrzelałam fleszem, chociaż było potwornie zimno, ale warto odstać swoje 1,5 h. na wietrze dla parady :)

 

Tylko nie wiem, jak się zorganizuję, skoro zamierzam już jeździć własnym krążownikiem.

 

pozdróweczka. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne opinie słyszałem o tej imprezie, w tym roku nawet mi przez myśl przeszło, żeby się wybrać, ale poczytałem Wasze wypowiedzi i już mi się nie chce ;)

Może trafi się jakaś bardziej kameralna imprezka na otwarcie sezonu tegorocznego;) Będe śledził tematy

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie też zależy od tego czego Wy oczekujecie od takiej imprezy. Na Otwarciu Sezonu organizowanym przez Kubiaka w zeszłym roku nie byłem bo wybrałem tą konkurencyjną imprezkę - Extrememoto, na której to chłopaki z KSL z Raptownym i kilku innych stunterów rywalizowało o AFAIR o tytuł mistrza Polski w stuncie. Bartek Ogłaza latał nad głowami, także generalnie było na co popatrzeć. Na tym Rozpoczęciu Sezonu organizowanym przez Kubiaka byłem w 2005 - kupa motocyklistów, kilka stoisk z motocyklami i ciuchami, konkurs na palenie gumy i chyba to wszystko. Z kolei Jasna Góra to tylko parada (5 razy krótsza niż ta w wawie) no i msza połączona ze święceniem motocykli. That's it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, przyjeżdżajcie i w tym roku na rozpoczęcie na W-wskim Bemowie, a ja porobię Wam fajne fotki...

W zeszłym roku troszkę nastrzelałam fleszem, chociaż było potwornie zimno, ale warto odstać swoje 1,5 h. na wietrze dla parady :icon_biggrin:

Tylko nie wiem, jak się zorganizuję, skoro zamierzam już jeździć własnym krążownikiem.

pozdróweczka. :buttrock:

 

Ej no... w tym roku prosimy nam robic fotki :smile:

moga byc z motora :smile:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

Jasne, że mogą być z motra, ale jeśli dorwę się do siodła i kierownicy, to mnie nawet siłą nie ściągniesz, ponieważ będę chciała uczestniczyć razem z wami w paradzie :D Oj, wtedy będzie ciężko robić jakiekolwiek zdjęcia.

 

W poprzednim sezonie chłopaki na prostej stawiali maszynki, aż było miło popatrzeć :) hm...marzy mi się kliknąć takie ujęcie... :)

 

W każdym bądź razie, zdjątka będą a i owszem , Belgu obiecuję, tylko kurczak, jak was w tłumie poznam? Aha, weź Mariolkę ze sobą. W zeszłym roku była super para na Suzuczce.UUuaaa, fantastyczna! Prezentowali się rewelacyjnie!

 

A ty, Michałku, czemu śledzisz ten niewinny wątek, hę? Czyżbyś chciał przyjechać na paradę, do W-wki, serduszko? :D

 

Jak będą konkretne ustalenia, to dajcie znać.

 

pozdróweczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ty, Michałku, czemu śledzisz ten niewinny wątek, hę? Czyżbyś chciał przyjechać na paradę, do W-wki, serduszko? :)

 

 

Kto wie, dziewczynko, kto wie :)

Zobaczyc tak sliczna buzke ............ :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że mogą być z motra, ale jeśli dorwę się do siodła i kierownicy, to mnie nawet siłą nie ściągniesz, ponieważ będę chciała uczestniczyć razem z wami w paradzie :clap: Oj, wtedy będzie ciężko robić jakiekolwiek zdjęcia.

Aparat przykleic do kasku albo kiery w moturze, wlaczyc autowyzwalacz aby robil foty

co 10s lub 15s az do wyczerpania sie pojemnosci karty.

 

W każdym bądź razie, zdjątka będą a i owszem , Belgu obiecuję, tylko kurczak, jak was w tłumie poznam? Aha, weź Mariolkę ze sobą. W zeszłym roku była super para na Suzuczce.UUuaaa, fantastyczna! Prezentowali się rewelacyjnie!

Postaram sie ale to moze byc trudne. Nie ma kasku ani kurtalki na motorek.

A z kaska ostatnio tak sredniawo. Ale na Bemowie pewnie bedzie o ile nie bedzie miala akurat

zadnych zlecen w tym czasie.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...