Skocz do zawartości

Panowie ... Jezdzimy


Tasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sligier to co do yamahy przechodzisz?
CRASH za wcześnie żeby cokolwiek powiedzieć. Kusząco wygląda sprawa nabycia samego motocykla, ale przez to też takie restrykcyjne warunki uczestnictwa. Trzeba poczekać na finalne ustalenia i najzwyczajniej policzyć co będzie finansowo się lepiej kalkulowało...

 

Przy obecnych informacjach już to wszystko wygląda trochę mniej atrakcyjnie:

 

WCY Cup: R6 K6 (33000 brutto) + wpisowe 550/rundę (rund ma być 7) daje 3850pln + min. 6 kompletów kapci po 1200 każdy tj. 7200 pln. W sumie 44050 pln.

 

GSX-R Cup: Pakiet 4a (gsx-r 600 K7 z pakietem nr 3 w którym jest 6 kompletów kapci + jakieś tam gadzety) to 42900 pln

 

Więc przynajmniej na razie GSX-R Cup wychodzi lepiej, z tym że medialnie WYCup wygląda na lepiej przygotgowaną i tutaj upatruję szansy na obniżenie kosztów, ale to i tak trzeba poczekać na oficjalne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisowe 550/rundę (rund ma być 7)

dwie laczone, wiec mozliwe ze wpisowe i moze opony beda liczone jako raz

 

te ograniczenia to tak na prawde żadne ograniczenia jesli ktos mysli o starcie a nie zakupie motocykla w promocji i olaniu startow, jak ktos bedzie mial problem zdrowotny to moge mu ew. zastepstwo na wyscig znalezc w razie potrzeby :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, po twoich informacjach Arku widze, ze sprawa WCY Cup juz nie jest taka zajebista.

Dla mnie ma to byc z zalozenia przyjemnosc , a nie ku*wa przymus.

Zobacze jak bedzie wygladac oficjalne info ale jak narazie Gixer ma przewage.

Nie po to wydaje 50000 aby srac wyjechac na ulice lub pojechac po bandzie na torze , bo jak rozwale sie, to nie dosc, ze sprzet rozwalony , to jeszcze bede kase musial bulic.

Yamaha miala szanse zarobic kase ale chyba ja stracila :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie laczone, wiec mozliwe ze wpisowe i moze opony beda liczone jako raz
W takiej sytuacji razem do kupy wychodzi mi 41750 pln - 1150 pln mniej teoretycznie...
te ograniczenia to tak na prawde żadne ograniczenia jesli ktos mysli o starcie a nie zakupie motocykla w promocji i olaniu startow, jak ktos bedzie mial problem zdrowotny to moge mu ew. zastepstwo na wyscig znalezc w razie potrzeby :notworthy:
Zgadza się tylko wiesz Emil jak to czasami w życiu bywa - ja nie wiem dokładnie co się wydarzy pojutrze a co dopiero w lipcu, czy sierpniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadza się tylko wiesz Emil jak to czasami w życiu bywa - ja nie wiem dokładnie co się wydarzy pojutrze a co dopiero w lipcu, czy sierpniu...

 

W moim przypadku dochodzi jeszcze robota, w kazdej chwili szefu moze mi kazac przyjsc do roboty lub nie da wolnego i jestem ugotowany :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą z A. Pawelcem i w przypadku tyc rund podwójnych to wpisowe 550 złych płai się tylko raz. Co do ceny kompletu opon to jest to orientacyjna cena, w zeszłym roku w pucharze R1 komplet kosztował 1250 pln, w tym ma być tańszy ale jeszcze dokładnie nie wiadomo ile dokładnie dlatego też 1200 to orientacyjna cena. Jeszcze też do końca nie wiadomo jak będzie z Brnem.

Co do tych obostrzeń że trzeba stawić się na każdy wyścig, to jak nie trudno się domyślić jest to po to żeby ludzie nie pokupowali sprzętów na ulicę po cenach mocno promocyjnych, jednak w jakiś ekstremalnych przypadkach (np. kontuzja uniemożliwiająca start) nie będą wyciągane żadne konsekwencje finansowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą z A. Pawelcem i w przypadku tyc rund podwójnych to wpisowe 550 złych płai się tylko raz. Co do ceny kompletu opon to jest to orientacyjna cena, w zeszłym roku w pucharze R1 komplet kosztował 1250 pln, w tym ma być tańszy ale jeszcze dokładnie nie wiadomo ile dokładnie dlatego też 1200 to orientacyjna cena. Jeszcze też do końca nie wiadomo jak będzie z Brnem.

Co do tych obostrzeń że trzeba stawić się na każdy wyścig, to jak nie trudno się domyślić jest to po to żeby ludzie nie pokupowali sprzętów na ulicę po cenach mocno promocyjnych, jednak w jakiś ekstremalnych przypadkach (np. kontuzja uniemożliwiająca start) nie będą wyciągane żadne konsekwencje finansowe...

wszystko ładnie , pieknie ale najbardziej przeraża mnie ten mus co do szybkiej odbudowy konia w przypadku gleby , dopóki jest to delikatny szlif to jeszcze ok , a jak polecą lagi , fela itd. w takim przypadku musiał bym sie zapozyczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z wpisowym w gixercup? zeby sie nie okazalo ze to taki drobiazg i oczywistosc, ze zapomnieli wspomniec na poczatku (jak np. koszty licencji)

 

chociaz z drugiej strony grandys nie zapewnia "cateringu" (bo jesli dobrze zrozumialem to ta oplata jest miedzy innymi na to), wiec jest szansa ze nic nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię kosztów itp. jedno jest pewne: w przypadku pucharu Wolczanka Yamaha w końcu widać profesjonalne (chciało by się powiedzieć: normalne) i konkretne podejście do tematu promocji sportu (i oczywiście marki), a to może długookresowo przynieść same korzyści każdemu z nas. Co by nie mówić, dotychczasowe puchary i generalnie zawody wyglądały pod tym względem cinko... Już widzę te tłumy kibiców walące na tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię kosztów itp. jedno jest pewne: w przypadku pucharu Wolczanka Yamaha w końcu widać profesjonalne (chciało by się powiedzieć: normalne) i konkretne podejście do tematu promocji sportu (i oczywiście marki), a to może długookresowo przynieść same korzyści każdemu z nas. Co by nie mówić, dotychczasowe puchary i generalnie zawody wyglądały pod tym względem cinko... Już widzę te tłumy kibiców walące na tor :cool:

pożyjemy zobaczymy jak to się bedzie miało w realu, jeśli faktycznie uda się przyciągnąć większą rzesze kibiców na tor WCY i zwrócić uwagę mediów to wszyscy na tym skorzystamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie pojezdzilismy sobie ! Faaaaaaaaaaaajnie bylo :)

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...