Skocz do zawartości

Simson 120 km/h?!


Cycu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem Jimy ze jest taki kit.Ale ten akurat simson ma kit tuningowy malossi do hondy mtx\mbx.Wiedizlaem ze cylinder ma ten sam skok bo mialem kiedys korbowod od simsona i hondy w rence i byly takiej samej dlugosci.Dziwi mnie tlyko jedno.Jezlei cylindry maja tkai sam skok to dlaczego ten simson kreci tylko 6 tys??Bez problemu powinien krecic 10 .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Jimy ze jest taki kit.Ale ten akurat simson ma kit tuningowy malossi do hondy mtx\mbx.Wiedizlaem ze cylinder ma ten sam skok bo mialem kiedys korbowod od simsona i hondy w rence i byly takiej samej dlugosci.Dziwi mnie tlyko jedno.Jezlei cylindry maja tkai sam skok to dlaczego ten simson kreci tylko 6 tys??Bez problemu powinien krecic 10 .pzdr

nie no ja niewiem jaki tam jest dalem tylko przykladowy, a jestes pewien ze to od mtx cylinder?bo jak ciagnie od 2 do 6 to tak jak bylo podane na stronie tych tuningowych kitow, a kiedys tez widzialem na jakiejs stronce do simsona cyl. chlodzony ciecza, moze tam taki jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego projektu chlodzniea ciecza.Po 1 ten silnik ma zmodyfikowamne kartery i cylinder od MTx\Mbx 80 tak samo jak i tlok.Niewidze sensu tego prjektu bo niewidze tam pelnego obiegu wody za pomocą pompy tylko grawitacyjny co niebedzie wydejne mito tych radiatorow i dlugich wezy na tyle.No ale podziw zap omysl i wykonanie. :cool:

 

 

Pikuś masz racje.Ogladnij na tej stornie projekt 1.Jest pompa elektryczna pod owiewką.Pelny szaacun da goscia.kawal solidnej roboty. :) Teraz wiemy ze cylek od Mtx pasi do simsona;]Tylko przjeechac kartery.zalzoyc jakas pąmpke leektryczna od wycieraczek albo jaka paliwa:D i hebel:D Hehe :D Gutek a pamietam jak dzis jak miales simsona Sr 50 jakis pseudo tuningowy cylek Rzt i twoj tez lecial 120 :D

 

Kolego zaprzeczasz sam sobie najpierw piszesz że jest to obieg grawitacyjny, a potem że ma pompe...obejrzyj wszystkie zdjęcia i potem się wypowiadaj. :bigrazz:

 

A prędkość jak najbardziej realna przy takim stopnku przeróbek. :wink: Kolega zamieścił link wejdźcie na stronę i pooglądajcie uważnie. :wink:

Edytowane przez gajoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cwaniak bo sie wypowiedzial po przeczytaniu 40 postow.Niezuwazylem ze jest tez tam galeria do fotek Prototypu 1.Gdzie na 30 zdjec jest tylko jedno gdzie jest odslonieta owiewka i widac pompke elektryczną.Wiec kolego badz czlowiekiem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cwaniak bo sie wypowiedzial po przeczytaniu 40 postow.Niezuwazylem ze jest tez tam galeria do fotek Prototypu 1.Gdzie na 30 zdjec jest tylko jedno gdzie jest odslonieta owiewka i widac pompke elektryczną.Wiec kolego badz czlowiekiem :cool:

 

Ja nie przeczytałem żadnych postów a już całą stronę obejrzałem :) Jestem człowiekiem, ale popatrz ilu ludzi napisało że to nie realne, a w ogóle się na tym nie zna. Oczywiście nie twierdzę że Ty też, nie zrozum mnie źle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niezła polewka z tego tematu jest :wink: Jeden na początku rzuci, że to ściema, reszta za nim już wymyśla niestworzone historie, że turbosprężarka, że na przyczepie jedzie, że koło w powietrzu się kręci i inne bajki :biggrin: Ktoś powiedział, że prawda i da się to coraz częściej były posty, że jednak to realne, aż wreszcie się przekonali niedowiarkowie co można wycisnąć z simsona. A simson bajer, odstawić na światłach samochód simsonem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jescem sceptycznie nastawiony do tego tematu i tego simsona.to ze to tak pieknie wyglada nie tlumaczy nikomu ze tak tez pieknie jedzie.na temat filmu sie niewypowiadam bo nie wem czy prawda czy wał.na poczatku wysmialem film bo kolega potem dopiero pokazal strone i to jak ten silnik jest przerobiony.Badz tu madrym;]jak to tak pieknie chodzi jak wyglada i jest spasowane to kto wie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A simson bajer, odstawić na światłach samochód simsonem :)

Ja kiedyś na czteropasmówce brałem autobus Simsonem :D Ludzie sie patrzli jak na debila :) Jak dojechałem do kierowc to nei wiedział o co chodzi :P Fakt, że miałem wtedy 60ccm i wydech LeoVince, który dawał niezłego buta na wyższych obrotach :flesje:

Samochód też można odstawić na początku (w moim przypadku Seat Cordoba) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...