Skocz do zawartości

NIGDY WIĘCEJ VW


siwydr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korbki z tyłu to nie kwestia wiochy tylko w niektórych modelach celowe podkreślenie nastawienia na wygodę kierowcy i traktowanie pasażerów jako "dodatku". Podkreślenie sportowych inklinacji co akurat do Audi pasuje.

 

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbki z tyłu to nie kwestia wiochy tylko w niektórych modelach celowe podkreślenie nastawienia na wygodę kierowcy i traktowanie pasażerów jako "dodatku". Podkreślenie sportowych inklinacji co akurat do Audi pasuje.

 

Trochę naciągana teoria mówiąca, że pozbawienie komfortu jednych podkreśla nastawienie na komfort drugich. W tym samym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Audi, z elektrycznymi i z przodu i z tyłu :cool:

 

 

Wow, jak wyłożyłeś dodatkowe 50.000zł to masz szyby w prądzie :bigrazz:

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane przeca jest że Individual.

Więc w tym celu są korby, żeby było bardziej indywidualnie:)

A ciekawe jaką to różnice sprawia w produkcji takiego wozu dać szybę w korbie zamiast na prąd?

 

 

Individual to miałby szybę kierowcy na prąd a pasażera na korbę, za to elektrycznie otwieraną tylną klapę na energię nagromadzoną z turbiny wodnej założonej na układzie chłodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naciągana teoria mówiąca, że pozbawienie komfortu jednych podkreśla nastawienie na komfort drugich. W tym samym aucie

No ale tak to jest. Coś jak sportowe 2+2 gdzie celowo podkreśla się, że pasażerowie są zbędnym balastem i złem koniecznym :D

 

Generalnie ja tam wolę full wypas, wszystkie szyby na prąd, grzane foteliki, lusterka itd. Skóry na fotelach nie mam to nie wiem jak się sprawuje.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...