Skocz do zawartości

NIGDY WIĘCEJ VW


siwydr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z UAZa to tu chyba tylko buda jest. Most jakiś inny, drążek Panharda widać, więc na spiralach to to jest. Miałem kiedyś UAZa i chciałbym mieć znowu, ale nie ma co kupić. Same złomy wystawiają i to za jaką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja sie najbardziej obawiam, co bedzie za 10-15 lat, jak sie te ostatnie, twarde, niezniszczalne samochody wykrusza, a na rynku wtornym zostana podstarzale pudla nafaszerowane szwankujaca elektronika. Czym ja bede jezdzil :P?

 

Pzdr

Antykami będziemy jeździli :icon_biggrin:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat(CRASH @ 02 lutego 2007 - 17:41)

 

audi, mercedes bezawaryjne coś mi się wydaje że nie miałeś zbyt wiele do czynienia z tymi autkami co do porsche to przyznam Ci racje tylko to już nie jest auto typowo użytkowe , rodzinne , Siwydr współczuje Ci stary bo pewnie bym się tak samo wkurzał jak Ty , z tym że ja nigdy nie kupiłem vw i nie kupie bo widze co sie dzieje z tymi wartburgami które użytkują znajomi , jak dla mnie japonia jest bezkonkurencyjna , pozdrawiam

 

Co do japoni to miałem starą totke corolle i jakoś sie nie sypała jak ten ŻĘCH chyba powróce do japoni :buttrock:

No i stało się po VW POLO miałem jeszcze amerykana ale te auta też nie dla mnie i szybko się pozbyłem,przez dwa lata smigałem żony fiacikiem seiko a w zeszłym roku kupiłem Toyote Awensis D4D. Ja już właścicielem żadnego VW nie zostanę.

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan zrozumial, ze to nie jest samochod tylko zabawka i wraca do konkretnych maszyn, zreszta nas wszystkich to czeka

A jeszcze niedawno* udowadniałeś MOCu że współczesne auta to o niebo trwalsze od starych...

 

*- no dobra, dyskutowaliśmy z 5 lat temu, rozumiem że pogląd Ci się zmienił.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ,ze sie co niektórzy nawracaja , z motocyklami tez jest podobnie , nie ma to jak olejak ,stary poczciwy olejaczek w suzi ;) az mi sie lezka w oku zakrecila :)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Passat z tych ostatnich dobrych.

 

 

:icon_eek:

 

Dobrych :icon_question: Pod jakim wzgledem, wahacze padaja jeden z drugim, a koszta horrendalne.

 

A jeszcze niedawno* udowadniałeś MOCu że współczesne auta to o niebo trwalsze od starych...

 

*- no dobra, dyskutowaliśmy z 5 lat temu, rozumiem że pogląd Ci się zmienił.

 

 

5 lat temu, to ja sie na forum zapisalem, moze i taka dyskusja byla, ale jesli tak twierdzilem to bylem idiota :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...