Skocz do zawartości

Sakwy, kufry, itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie na poczatku chcialem miec moto o czystej linii :cool: zadnych sakw, szyb, walkow, czy innych fredzli :bigrazz:

Ale pewnie jak wiekszosc z Was zaczynam snuc plany: gdzie to pojade w nastepnym sezonie (ostatni chyba definitywnie sie wczoraj skonczyl ;) ) i przeciez nie bede jezdzil ze stelazem na plecach :wink: to poki zima zla zaczalem szukac sakw lub kufrow do mojej "Niebieskiej Ksiezniczki", chodzi mi o cos pasujacego do VTX 1300S i oszczednego w formie (wszelkie guzy wykluczone :bigrazz: ) i znalazlem model Tarbor W-04:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a17493dedf717793.html

co o tym myslicie :bigrazz:

nie moge znalezc zdjecia tego na motocyklu, moze ktos ma i moglby wrzucic na forum - bede dzwieczny :cool:

a kufry to chyba marzenie scietej glowy - przynajmniej takie jak maja Nomady :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle sie cenia. Ciekawe modele sakw oferuja firmy Evka i Terys z Trzebini.

 

Moze i sie cenia ale sa to bardzo dobrej jakosci sakwy. Wzmacniaja scianki blachami, robia zamki

na kluczyk itp... Jak sie jest ich stalym klientem to udzielaja sporych upustow.

Poza tym kazdy rodzaj sakw moga dopasowac Tobie do wielkosci moto.

 

W kwestii przyjrzenia sie sakwom to proponuje podjechac swoim motorem do nich

na Kijowska w Warszawie (na wprost Dworca Wschodniego), wziac ze sklepu 1szt.

i przylozyc do blotnika...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i sie cenia ale sa to bardzo dobrej jakosci sakwy. Wzmacniaja scianki blachami, robia zamki

na kluczyk itp... Jak sie jest ich stalym klientem to udzielaja sporych upustow.

Poza tym kazdy rodzaj sakw moga dopasowac Tobie do wielkosci moto.

 

W kwestii przyjrzenia sie sakwom to proponuje podjechac swoim motorem do nich

na Kijowska w Warszawie (na wprost Dworca Wschodniego), wziac ze sklepu 1szt.

i przylozyc do blotnika...

 

i wlasnie tak zrobilem.. :wink:

z zamkami jednak nie widzialem :crossy: te sa zamykane na pasek :icon_exclaim:

Edytowane przez jabsei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie tak zrobilem.. z zamkami jednak nie widzialem :crossy: te sa zamykane na pasek

 

Zamki sa montowane za doplata (chyba 50zl od kompletu sakw).

Ale jak jestes stalym klientem to mozna dostac gratis :icon_exclaim:

Wogole sklepik super i ludzie fajni... mozna kazda zmiane rozmiarow, gatunku skory i innych

rzeczy zamowic. Dla nich nie ma problemu. Jedyny minus to, ze czasem mozna czekac

na realizacje zamowienia dluzej niz zwykle. Ale zdarza sie to rzadko.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam caly rynsztunek firmy Evka, na pewno nie mozna o nich powiedziec ze sa tani, 80% ich biznesu to eksport do Niemiec i takie tez ceny maja, ale jakosc wykonania to nadrabia, bardzo dobra skora, gruba, staranne szwy dodatkowo izolowane zeby nie przeciekaly, usztywnienie w kazdej plaszczyznie, itp. jako jedyni mieli sakwy, ktore mi sie podobaly i byly dedykowane do shadowki, maja miejsca na kierunki, za sakwy, walek i pas na zbiornik zaplacilem kolo 1100 zl. Warto tez dodac, ze szukalem wielkich sakw, wiec te takie sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro fajne sakwy zobacz http://www.allegro.pl/item161813298_super_...ra_okazja_.html

 

Zrobie gościowi reklamę a co mi tam ... mieszka na obrzeżach Sochaczewa, trafić nie jest bardzo prosto ale osobiście odebrać można towar. Kupiłem od niego sakwy do mojego XVS650A i powiem że kolejne większe też u niego kupię. Nie wiem czy jest drogi bo na sprzęcie nie oszczędzam ;) Na czym innym owszem :P

Pas na bak zrobił z ćwiekami jakby guzami (nie wiem jak sie toto zwie:)) No i najważniejsze .... to motocyklista :crossy: I luzak ;)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...