Skocz do zawartości

Baba za kierownica :D


Rekomendowane odpowiedzi

I do tego jaka precyzja wykonania :biggrin:

15 punktow na 10 mozliwych do zdobycia. :( :buttrock:

Ciekawe jak sie tlumaczyla mężowi :D :buttrock:

 

dobrze ze jak bylem maly i mama po mnie jezdzila do szkoly to nie bylo schodow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj już nie przesadzajcie wiem że to drażliwy temat.

nie powiem trochę prawdy w tym jest ale chyba nie we wszystkich przypadkach. Ja sama pamiętam jak piep... mi się kierunki na kursie ale podobno kobiety tak mają i to było dawnoo zresztą niekiedy jeszcze teraz coś odwalę i potm sama z siebie się śmieję bo to naszczęście potrafię a to że jadę palę papierosa i w iędzyczasie szukam w torbie domagającej się odebrania komórki to już inna historia :clap: :clap:

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę udowodnić, mniej więcej w 1:13min trwania tegoż filmu z samochodu wyłania się BABA :icon_rolleyes:

 

Oj bardzo drażliwy temat, prawda jest taka że większość kobiet jeździ ostrożniej. Jak np moja mama która nie miała nigdy kolizji (10lat) ale mamy auto z silnikiem 1.6 16V a ona nigdy nie przekracza 3000 obr/min. Boi się zredukować bieg przy wyprzedzaniu bo silnik wyje, zamiast zrobić to szybko zamulamy zanim silnik wejdzie na obroty. Czy jeździ dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę udowodnić, mniej więcej w 1:13min trwania tegoż filmu z samochodu wyłania się BABA :icon_rolleyes:

 

Oj bardzo drażliwy temat, prawda jest taka że większość kobiet jeździ ostrożniej. Jak np moja mama która nie miała nigdy kolizji (10lat) ale mamy auto z silnikiem 1.6 16V a ona nigdy nie przekracza 3000 obr/min. Boi się zredukować bieg przy wyprzedzaniu bo silnik wyje, zamiast zrobić to szybko zamulamy zanim silnik wejdzie na obroty. Czy jeździ dobrze?

 

Fakt kobiety jeżdżą ostrożniej, zazwyczaj, ale to nie znaczy że gorzej. Często jak jade a przede mną jakieś auto jedzie 40kmh albo wykonuje jakieś dziwne manewry okazuje sie, że siedzi za kierownicą kto ..... facet.

Wiec wypraszam sobie ..... babe za kierownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...