Skocz do zawartości

Moto GP Germany


Gość PCe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem moto GP w Germany.

 

Rossi był dobry ale nienajlepszy... Wydaje mi się, że za szybko wszedł w ostani zakręt i go wyniosło, albo Gibernau zawęził zakręt żeby szybciej wyjść na prostą.

Atak Rossiego na przedostanim zkręcie był zajebisty...

 

 

Jak Wy to widzidzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu wyścigu myślałem, że ta jka zwykle wygra Rossi. Na pierwszym zakręcie był juz pierwszy a po trzech kołkach miał z 6 sekind przewagi nad rywalami.

A tu niespodzianka

 

Sezon można zaliczyć do ciekawych. Róznica w generalce jest nie duża. Będzoe ostra walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi tym razem nie zaspał na starcie i gdy odjechał od stawki myślałem, że jest już po zawodach. Ale albo on zwolnił, albo Gibernau przyspieszył i dzięki temu oglądaliśmy wyścig emocjonujący do ostatniej sekundy. Szkoda tylko Maxa, który znowu bo znakomitej jeździe przedwczesnie pożegnał się z torem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sete jest w znakomitej formie, kibicuję mu, żeby został mistzrem świata, to z pewnością by ożywiło rozgrywki. Już teraz robi się fajnie, bo poprzedni sezon był popisem jesnego zawodnika (Rossi oczywiście).

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też trzymałam paluchy za Gibernau i cieszyłam się że wygrał ale jak patrzyłam co robił Rossi przez te 7 okrążeń kiedy pierwszy jechał Sete, to widać było że jest naprawdę dobry i tylko przymierza się kiedy łyknąć 'hiszpansa'; zresztą w którymś z poprzednich GP. kiedy Rossi popełnił błąd i wyleciał poza tor i stracił jakieś 2 sekundy, jechał następne okrążenia tak fantastycznie że zajął miejsce na podium - to było niesamowite :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity wyścig :!: aż nagrałem sobie ostatnie okrążenie, żeby móc oglądać co jakiś czas jak to robią mistrzowie (mam w formacie cyfrowym, więc mogę komuś przesłać jak będziecie chcieli)

Faktem jest że Gibernau wykazał się ogromną rutyną i opanowaniem na ostatnim wirażu - wykożystał inną (szerszą) trajektorię i opłąciło się wolczyć do ostatnigo metra :twisted:

Świetny zawodnik :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...