Skocz do zawartości

MOTOCYKLIśCI DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA!


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie da sie go namowic. jakby cos to ja sie pisze na 100%, tylko od modulu zalezy czy bede sam czy z plecaczkiem. nie chce jechac te 70czy 80km ryzykujac strzeleniem walu czy cos w tym rodzaju(modul daje impuls w innym m,omencie- za wczesnie)

tak wiec ja bede, tylko ze dojade tam z predkoscia przelotowa w granicach 80km/h wiec raczej sam. no chyba ze dojdzie modul, wtedy moze jakos sie zabiore z wami, bo setke spokojnie na trasie utrzymam bez wiekszego przeciazania silnika

 

Damiana sie nie namowi. a raczej szczerze w to watpie.

ode mnie pisze sie tez jeden kolega na suzuki RG80 tez z plecaczkiem, i moze jeszcze bym wyciagnal dwoch kumpli z klasy na pizzowozach. wiec jesli cos to moze udaloby mi sie utworzyc "wlasna" grupe (wolnobieżną :icon_mrgreen:)

 

jakie macie plany odnosnie Waszego dojazdu(pytam osoby na powaznych sorzetach)???

 

pzdr:)

Edytowane przez magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie macie plany odnosnie Waszego dojazdu(pytam osoby na powaznych sorzetach)???

 

zdefiniuj powazny sprzet :) a tak na serio nasza grupka spotyka sie o 13 na placu dąbrowskiego, nie da sie wczesniej bo kolega o 13 konczy prace. Jarek prosil zebysmy na miescu byli kolo 14, wiec mysle ze 14-14.30 najpozniej dojedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek prosil zebysmy na miescu byli kolo 14, wiec mysle ze 14-14.30 najpozniej dojedziemy

Rozumiem, że chodzi o sobotę? Ja oddzielnie, ale też jakoś na powyższą godzinę dojadę.

Ostatecznie wyszło, że będę w sobotę i niedzielę. Inaczej nie dało rady załatwić wolnego.

Pojawili się jacyć nowi chętni do wyjazdu?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w tym sezonie nie posiadam jeszcze moto więc mimo szczerych chęci nie dam rady

porozmawiam z kolegami czy byliby chętni podjechać w sobotę i napiszę na forum

swoją drogą może warto napomknąć o imprezce w Przy piwie, bo więcej osób tam zagląda

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem info na pw, chętnie się zabiorę, ale najwcześniej z pkowa mogę o 12.30 wyjechać.

o której Wy startujecie z Łodzi?

Startujemy 0 13-tej z Placu Dąbrowskiego.Pozdrawiam.

Edytowane przez edison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wyjaśnienie całej sprawy w dużym skrócie. Tj. termin, jak z tym noclegiem i w ogóle co i jak. Jak zrobię kieruneczki w moto, to może mógłbym dotrzeć tam, ale jadąc samemu [skuter jedzie 45 km/h, kiedyś bujał się więcej, albo po prostu licznik szwankował :/ bo podchodził pod 57]. Aaa już przeczytałem że to nie w grotnikach a o wiele dalej :/ chyba nie dam rady bo nie zdążę podszykować moto i się odpowiednio przygotować.

Edytowane przez mwichan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie czy będzie podział na dwie grupy tych wolniejszych na motorowerach i skuterach i druga grupa ma motocyklach o większej pojemności >? czy jedziemy wszyscy razem ?????

 

i mam nadzieje ze nie będzie takiej pogody jak wczoraj po południu w łodzi :) nie mogłem moto do do domu dojechać przed wjazdem na parking mailem po brzuch wody . można było pływać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie czy będzie podział na dwie grupy tych wolniejszych na motorowerach i skuterach i druga grupa ma motocyklach o większej pojemności >? czy jedziemy wszyscy razem ?????

 

mysle ze jak wszyscy przyjada na plac to na miejscu bedziemy decydowac czy sie dzielimy czy nie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Burgmanii widzę, że nie tylko mi się plany co do wyjazdu zmieniają co chwila :buttrock: Jak będę to będę i tyle :D

Jutro na bank, a dziś zobaczymy.

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna wazna sprawa...

 

o ktorej mniej wiecej wszelkie "sobotnie atrakcje" w Bolimowie dobiegna konca??? chodzi o to, bym wiedzial po prostu okolo ktorej stamtad wyjade(wyjedziemy)...?

 

pzdr:)

Będziemy chcieli około 20-tej być w Łodzi ,ale myśle że wiele będzie zalerzało od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie zorganizowac mala grupke motorowerow i pizzowozow z lodzi i okolic... zobaczymy co z tego bedzie. pisalo sie kilka osob, ale sami wiecie jak to jest.... ten nie moze, temu sie nie chce i takie tam...

tak czy siak zakupilem nowy modul, ale niestety na nim moja maszyna rozwija kosmiczna predkosc oscylujaca w granicach 85-90 kahaema, wiec sam teraz nie wiem czy jechac z na plac o 13 czy tez wyruszac samemu(badz z taekipka) wczesniej, co nie stanowi dla mni eproblemu... jak uwazacie???

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...