Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, co z fotami? Na moich nie ma mnie :( - a chcialabym miec pamiatke - ale jestescie Wy.

Pomysl mam taki, przynajmniej jesli chodzi o moje fotki. Nie mam strony gdzie moglabym je wrzucic, ale moge porozsylac mailem, az tyle ich nie jest niestety ....

Ale wtedy prosilabym o maila na pw z zaznaczeniem czy wszystkie czy te gdzie jestescie konkretnie Wy.

No chyba ze ktos ma lepszy pomysl.... to slucham :cool:

 

Aha! I chcialabym Wasze foty - wszystkie :D

 

Pozdrawiam :)

 

 

PS. Baba Jaga, z ta antykoncepcja to przesadzilas.... :clap: ...swoja droga trzeba bylo zrobic zawody w szybkosci zrzucania :crossy: :lalag: :D

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Baba Jaga, z ta antykoncepcja to przesadzilas.... :clap: ...swoja droga trzeba bylo zrobic zawody w szybkosci zrzucania :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :crossy:

 

Tak akurat by się to udało.Ja to nie wiedzialam czy jestemw domu czy w jakims matrixie :crossy: A o tym szlafroczku Bruce Lee zapomniałam:)

No Carioka ma rację-czułam się tak jakbym was znała więcej niż dwa spotkania:)

Normalnie aj lowe was wszystkie :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak akurat by się to udało.Ja to nie wiedzialam czy jestemw domu czy w jakims matrixie :) A o tym szlafroczku Bruce Lee zapomniałam:)

No Carioka ma rację-czułam się tak jakbym was znała więcej niż dwa spotkania:)

Normalnie aj lowe was wszystkie :D

Monopolistko internetowa oraz reszta Dziewczyn:my was tez bardzo polubiłyśmy!!! :cool: następna imprezka bedzie jeszcze lepsza :)

Baba Jaga-> nie przesadzaj,że zestaw był antykoncepcyjny,rzekłabym stylowy :) ,ale wiadomo nic nie pobije Twojego :)

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monopolistko internetowa oraz reszta Dziewczyn:my was tez bardzo polubiłyśmy!!! :cool: ...ja to je pokochalam niemal..... :) następna imprezka bedzie jeszcze lepsza :) hmmmm, Madzik ruszy dupsko i potanczy i popije....

Baba Jaga-> nie przesadzaj,że zestaw był antykoncepcyjny,żekłabym stylowy :) ,ale wiadomo nic nie pobije Twojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLO :)

 

NA NASTĘPNE BABSKIE SPOTKANIE MAM WIELKĄ NADZIEJĘ, A JESZCZE WIĘKSZA OCHOTĘ WRESZCIE DOTRZEĆ...

 

POZDROWIENIA DLA WAS WSZYSTKICH - A JAK TAM PRZYGOTOWANIA DO SEZONU ?????

 

HM....... JA NIE UKRYWAM, ŻE PRÓCZ ENDURKO PRZYDAŁOBY SIĘ "COŚ" JESZCZE INNEGO :crossy: ALE NIC NA POCZĄTEK "TRZA" SIĘ NA PRAWKO WYBRAĆ ;)

Edytowane przez Banitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za świetną zabawę w Szafie! :bigrazz:

Miło bylo Was wszystkie poznać, mam nadzieję ,że się jeszcze nie raz spotkamy.

Puki co zapraszam w imieniu Amazons na zlot pod Warszawę 18-20 maja, będzie duzo świetnych atrakcji!

 

Karolina (PinkString)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny sprawdziłam kiedy jest zlot w ŁAGOWIE-6-8.07: Impreza muzyczna- "Rock, Blues i Motocykle", Restauracja "Pod Lipami" - Klub Motocyklowy Łagów 96

W tym samym czasie jest zlot w Polanowie, na który co roku jeździmy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny sprawdziłam kiedy jest zlot w ŁAGOWIE-6-8.07: Impreza muzyczna- "Rock, Blues i Motocykle", Restauracja "Pod Lipami" - Klub Motocyklowy Łagów 96

W tym samym czasie jest zlot w Polanowie, na który co roku jeździmy:(

 

 

No i co tera?? :eek: skoro Polanow juz znacie to moze czas poznac Łagow?? :bigrazz:

 

Odnosnie fotek, ktore ja robilam... poczekam jeszcze kilka dni, az zarzucicie mnie mailami, 2 juz mam, zebym wyslala to ustrojstwo w miare razem, a nie kazde z osobna bo i tak bede musiala je dzielic po kilka, zeby ode mnie wyszly, a do Was weszly :wink:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana niestety Polanów jest zlotem na który nie ma szansy odpuszczenia.A może wy zmienicie kierunek trasy?

Podajcie jeszcze jakies zloty na które jeździcie to może termin sie nei będzie nakładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny sprawdziłam kiedy jest zlot w ŁAGOWIE-6-8.07: Impreza muzyczna- "Rock, Blues i Motocykle", Restauracja "Pod Lipami" - Klub Motocyklowy Łagów 96

W tym samym czasie jest zlot w Polanowie, na który co roku jeździmy:(

 

 

Wiedziałam ze nie moze byc tak pieknie :icon_eek:

Mamy jeszcze troche czasu to pomyslimy.

Ja w tym roku na 100% jade na V2 do Wenecji no i oczywiście do Kletna - co do reszty to sobie odpuszczam

Spoko laski tak daleko do siebie nie mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana niestety Polanów jest zlotem na który nie ma szansy odpuszczenia.A może wy zmienicie kierunek trasy?

Podajcie jeszcze jakies zloty na które jeździcie to może termin sie nei będzie nakładał

 

Wybaczcie indolencje :crossy: ale ktory to Polanow? Polanow Zdroj?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki rzut beretem*:)

A czy musimy na zlot jechać zeby sie razem pobawić?Przeciez ostatnie dwa spotkania odbyły sie w zimie:)

Ma ktos z was kawalek ziemi zeby namiot rozbic?Jak tak to nie ma problemu:)My sobie damy radę, nawet na dziko:)

 

----------

*mocherowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki rzut beretem*:clap:

A czy musimy na zlot jechać zeby sie razem pobawić?Przeciez ostatnie dwa spotkania odbyły sie w zimie:)

Ma ktos z was kawalek ziemi zeby namiot rozbic?Jak tak to nie ma problemu:)My sobie damy radę, nawet na dziko:)

 

----------

*mocherowym

 

 

 

Baba Jaga zaprasza nas w czerwcu do siebie ( dobrze słyszałam ze do lesniczówki ? )

natomiast u mnie możemy się spotkać np we wrześniu w Puszczy Nadnoteckiej. My z poznania mamy 80km a Szczecin jakieś 170km. Zrobimy ognisko i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...