Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zosiu_, gotowa jesteś przywieźć 8 dziewcząt do Szczecina i tajnego cynku mi, samotnemu kalawerowi nie dajesz? :lalag: he he he :bigrazz: Bawcie się dobrze, dziewczyny.

Pozdrawiam.

hikor

 

hehe, babski temat ajak dokładnie obserwowany :clap:

 

Kopernik była kobietą :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny,

Widze, ze impreza niezla sie szykuje, ale ja niestety nie dam rady :(Caly czas czekalam i sie zastanawialam, ze moze dam rade przyjechac do Was, napewno dogadalalbym sie z reszta dziewczyn:) Ale niestety nie dojade....mimo to mam nadzieje, ze jeszcze niejedna okazja bedzie was zobaczyc.

Trzymajcie sie cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Hikor a może tak sie wreszcie "ujawnisz" a nie zakopałeś się gdzieś i ciężko cie dojrzeć. Proponuje dołączyć do nas po północy 3 marca

Kupię sobie tylko stringi i przećwiczę taniec przy rurze, ok? :icon_mrgreen: :evil:

hikor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię sobie tylko stringi i przećwiczę taniec przy rurze, ok? :D ;)

hikor

 

;) :biggrin: :clap: jestem za!! :evil: :D :D

 

Witajcie dziewczyny,

Widze, ze impreza niezla sie szykuje, ale ja niestety nie dam rady :(Caly czas czekalam i sie zastanawialam, ze moze dam rade przyjechac do Was, napewno dogadalalbym sie z reszta dziewczyn:) Ale niestety nie dojade....mimo to mam nadzieje, ze jeszcze niejedna okazja bedzie was zobaczyc.

Trzymajcie sie cieplutko

 

 

Beti.... jak mozesz?? :icon_mrgreen: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....zyje zyje nam Pineczka :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

....kurcze i to takie okragle te urodzinki.... jak dobrze jest konczyc te 20 lat Pina :flesje: ...tak trzymaj !!!:flesje:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki bardzo, bardzo Wam dziekuję :) :biggrin:

 

Wyobraźcie sobie, że zamiast obchodzić dzisiaj żałobę, upić się z rozpaczy miałam rewelacyjny humor..... hmmm :rolleyes:

może to jest to :P

 

a tak przy okazji w ten weekend też będę w Szczecinie. Odwiedzam rodzinke i koleżanke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...