Skocz do zawartości

Kod lakieru potrzebny na gwalt :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Pozwolę sobie podłączyć się pod ten temat by nie stawiać niepotrzebnie nowego!! Chciałem zapytać czy rama w R6 jest z czystego aluminium czy jest ona lakierowana?? Jeśli jest lakierowana to jaki jest kod tego lakieru... skąd go można zczytać!? Może ktoś go zna!? :icon_rolleyes:

 

Pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANAS a slyszales kiedys o powlokach nakladanych elektrolitycznie??????

 

Nie nie słyszałem!! A powinienem?! :-P Poza tym to nie napisałem tamtego postu po to aby ktoś rozliczał mnie z mojej wiedzy!! Bo jakbym wiedział to bym nie pytał!! :icon_razz:

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja cie nie chce z niczego rozliczac,ramy motocyklowe nie sa lakierowane,tylko nakladaja na nie powloki elektrolityczne tzw.oksydowanie,anodowanie.Choc juz raz widzialem debesciaka co pomalowal lakierem rame w CBR 900rr i sprzedawal jako nie bita,tylko ciekawe po coja malowal :icon_razz:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem!! I takiej bądź podobnej odpowiedzi oczekiwałem!! ;)

 

Pozdro All

 

...juz raz widzialem debesciaka co pomalowal lakierem rame w CBR 900rr i sprzedawal jako nie bita,tylko ciekawe po coja malowal :)

Pozdro

 

Może nie podobała mu sie oryginalna :D Są rózne "zboczenia"!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak jak w temacie potrzebny mi kod lakieru do Yamahy R6 1999 niebieskiej.

 

Pozdrawiam

 

Panowie pomozcie :icon_twisted:

 

wlasnie znalazlem puszke, yamaha 540(zero nie jest pewne, mam rozmazane na puszce) - Standox 070988, ale na 99 %, jakby co moge Ci zrobic ten lakier jesli dostane element, moge tez polakierowac :icon_twisted: niestety lakier to 3j warstowka, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie znalazlem puszke, yamaha 540(zero nie jest pewne, mam rozmazane na puszce) - Standox 070988, ale na 99 %, jakby co moge Ci zrobic ten lakier jesli dostane element, moge tez polakierowac ;) niestety lakier to 3j warstowka, pozdr.

 

A dlaczego niestety?? :eek:

 

Kod lakieru dorwalem Koles ktory bedzie mi malowal owiewke chcial tylko kod zeby jak cos porownac. Powiedzial ze urzywaja palet PPG oni maja palety do motocykli :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A dlaczego niestety?? :bigrazz:

 

Kod lakieru dorwalem Koles ktory bedzie mi malowal owiewke chcial tylko kod zeby jak cos porownac. Powiedzial ze urzywaja palet PPG oni maja palety do motocykli :banghead:

 

niestety, jesli nie ma w tym doswiadczenia bedzie mocno przeklinal :crossy: PPG ma chyba motocykle, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Też się podepnę pod temat jeśli można :icon_biggrin:

 

Wie ktoś może jaki jest numer oryginalnego niebieskiego lakieru na motocyklu kawasaki zx9r rok produkcji 1999 ??

 

Może jest on gdzieś umieszczony ?? Na ramie jest naklejka ale nie wiem co oznaczają te numery na niej.

 

http://www.piekary.net/~ar/numer

 

 

Z góry dzięki za info :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co d oramy to musze dodac ze aluminiowe ramy sa karmowanei takie uslugi wykonuja tylko profesjonalne zaklady.

Kazde aluminium musi bys pokryte warstwa ochrona, przy jakims zarysowaniu aluminium zacznie sie utleniac i to zniszczy wyglad - Dlatego w takiej sytuacji lepiej jest pomalowac ja przynajmniej na podobny odcien niz by miala sie utleniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...