Skocz do zawartości

giełda w wawie ważne!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

siema

wiecie że giełdy w tym roku (w lutym ) nie będzie?? no nie będzie bo chala nie spełna wymogów bezpieczeństwa

ale nie wszystko stracone.

możemy wybłagac zeby zrobili gdzie indziej na dworzu tam gdzie są wyścigi konne bo tam zawsze w lato robią.

Piszcie im maile żeby tak zrobili, im więcej osób tym większe prawdopodobieństwo że się uda,wysyłajcie tą wiadomasć wszystkom których znacie żeby też pisali a może sie uda!!!!!!!!

www.mototarg.pl to ich strona wchodzccie i piszcie im na maila a jak ktoś nie chce wejść to mail jest taki

[email protected] albo [email protected] nie wiem czy z durzej czy z małej piszcie i na taki i na taki.

musi byc jak najwięcej osób a sie uda

prosze żeby każdy kto im wyśle maila wpisął sie tu..

 

prosze was piszcie im ta giełda musi się odbyć.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie sądzę żeby błagania mogły coś zmienić. Przecież organizator nie robi tego charytatywnie, więc jaki sens błagać go by zechciał jednak coś zarobić? Jak pamiętam zeszłej zimy poza halą były też dwa (czy może jeden) ogrzewane, duże namioty. Tak więc bez hali raczej spokojnie można się obyć. Nprawdę jestem niepocieszony, bo czekam na tę imprezę :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zalezy aby gielda w Wawce odbyla sie zima (luty). I tak nic tam ciekawego nie ma w tym okresie.

Bylem w zeszlym roku i sie mocno zawiodlem. Duzo mnie wystawcow, wszyscy stloczeni na malym terenie.

Brud, srod i ubostwo... Poza tym jest zimno, mokro i wiatr pizdzi.

 

Zupelnie bez sensu. Lepiej ja przeniesc na kwiecen.

Tez przed sezonem a aura pozwala na zorganizowanie wiekszej gieldy.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie bez sensu. Lepiej ja przeniesc na kwiecen.

Tez przed sezonem a aura pozwala na zorganizowanie wiekszej gieldy.

 

Ale wiesz - w środku zimy łatwiej wytargować dobrą cenę. W kwietniu to już właściwie będzie sezon i na jakieś super okazje raczej ciężko będzie liczyć.

Naturalnie także wyślę swoją "błagalną" petycję, ale wydaje mi się, że cenniejsze byłyby głosy wystawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz - w środku zimy łatwiej wytargować dobrą cenę. W kwietniu to już właściwie będzie sezon i na jakieś super okazje raczej ciężko będzie liczyć.

Naturalnie także wyślę swoją "błagalną" petycję, ale wydaje mi się, że cenniejsze byłyby głosy wystawców.

 

latwiej jest targowac sie jak jest przede wszystkim o co...

ja w zeszlym roku nie zauwazylem nic ciekawego.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie przywiezie to przynajmniej będziesz miał kasę na inwestycję w słownik języka polskiego. Jak sobie popatrzyłem na Twoje posty to od razu jakoś z "dzieckiem neostrady" mi się skojarzyło. Jakbym dostał maila tak napisanego to od razu trafił by do kosza. Masowe spamowanie też raczej nie odniesie skutku bo organizator i tak podejmie decyzję na podstawie rachunku ekonomicznego - jak mu się to nie opłaci to nie będzie.

I z "wielkimi okazjami" na giełdzie uważaj - są, tylko albo krzywe albo do generalnego remontu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zalezy aby gielda w Wawce odbyla sie zima (luty). I tak nic tam ciekawego nie ma w tym okresie.

Bylem w zeszlym roku i sie mocno zawiodlem. Duzo mnie wystawcow, wszyscy stloczeni na malym terenie.

Brud, srod i ubostwo... Poza tym jest zimno, mokro i wiatr pizdzi.

 

Zupelnie bez sensu. Lepiej ja przeniesc na kwiecen.

Tez przed sezonem a aura pozwala na zorganizowanie wiekszej gieldy.

Już kiedyś pisałem, że zamiast w zimie (kiedy jest właśnie tak, jak piszesz: mokro i pi*dzi) mogliby zorganizować dodatkową edycję Mototargu w środku sezonu, np. w lipcu, gdy wielu motonitów zdążyło zaliczyć gleby, mniej lub bardziej poważne awarie, ktoś tam potrzebuje zmienić kask, komuś innemu rozleciały się buty, itd., itp.

 

No to jak nie przywiezie to przynajmniej będziesz miał kasę na inwestycję w słownik języka polskiego. Jak sobie popatrzyłem na Twoje posty to od razu jakoś z "dzieckiem neostrady" mi się skojarzyło. Jakbym dostał maila tak napisanego to od razu trafił by do kosza. Masowe spamowanie też raczej nie odniesie skutku bo organizator i tak podejmie decyzję na podstawie rachunku ekonomicznego - jak mu się to nie opłaci to nie będzie.

Zwłaszcza jeżeli ów spam miałby być nadsyłany przez niepocieszonych 15-latków. :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno duzo ludzi chce cos tam kupic przed sezonem, sprzedawcy tez o tym wiedza i pewnie by przyjechali.

 

co chcesz tam kupić czego nie możesz w necie znaleźć

 

Jak mi powiesz jak przymierzyc np kombinezon przez neta to kupuje 2 takie, dla siebie i dla Ciebie. Nie kazdy salon ma produkt, ktory znajdzie sie na gieldzie.

Ciekawe, ze bajzli w tej hali odbylo sie juz kilka, ale teraz, w ta zime, mialby splonac.

Przesuneli go w sumie o 5 tygodni, wiec jezeli nie bedzie mialo to wplyw na cene to nie jest zle :D

 

Gregor, poznaj glupiego po tekstach jego,nie zapominajac o gramatyce i jakichs dziwnych uprzedzeniach.

Edytowane przez Maniek6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...