Skocz do zawartości

... -=*wOOdstock 2007*=- ...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem bankowo

najpierw festiwal tyski, kilka dni w bieszczadach i na woodstock

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni w bieszczadach

zazdroszcze , tez planowałem sie wybrać ale nic z tego w tym roku , ale plan sie bedzie tworzył na następny sezon-na bank zmian sprzętu ani tym podobnych tylko jazda tym co jest :biggrin: , teraz trzeba moto ostatecznie spłacić i utrzymać w dobrej kondycji...

 

ja jestem bankowo

Ja tyyyyyyyyyż :) ale o której ,kiedy , co i jak tego jeszcze na bank określić nie moge ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Na woodstocku byłem niestety tylko raz, ale powiem krótko - to jest poprostu nie do opisania to trzeba samemu przeżyc i zobaczyc, delikatnie rzecz ujmując impreza jest zaje...

 

Może w tym roku uda mi sie zebrac paru znajomych i wyskoczyc na "łustok", niestety musze przejechac prawie cala polske, wiec jesli pojade to raczej samochodem, chociaz podróż pociągiem jest bardzo ciekawa - kto nie jechał to polecam :icon_twisted: impreza zaczyna się jeszcze zanim pociąg ruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz podróż pociągiem jest bardzo ciekawa - kto nie jechał to polecam

ale i tak nie może sie równać do motocykla ... W tym roku też nie przewiduje innego środka transportu , najprawdopodobniej polece w piątek koło południa (w przyszłym tyg. ze sztygatrem "trza" pogadać o urlopie :)) czyli jak będę dobrze kręcił (a jade chyba w tą strone bez towarzystwa wiec będę) to na inauguracje dojade , bo to też waro przeżyć , hymn itp. robi wrażenie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje :buttrock:

 

 

Haha, no nie moje przecież:) Ale bardzo dobrych znajomych i trzeba na nim być:)

 

P.S. Toć nawet jak by mnie ktoś chciał, to bym sobie terminu w czasie Woodstocku nie wybrała:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślub dzień wcześniej a wesele na woodstocku

toś doradziła ... heh

 

słyszałam że z tym były problemy, zeby kogos wprowadzić do miasteczka jak nie przyjechał sprzętem...

a nawet czytałaś ... kilka postów wyżej na tej stronie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...