Skocz do zawartości

Mitasy na przednie kolo


Rekomendowane odpowiedzi

Siema a jaką oponke z mitasów polecanie na przednie koło w CR 250 śmigam tylko na poligonie. wiadomo teren przeważnie miękki przeważnie piach ale też twardy. ?? i jaki rozmiar ??

przeczytać postów z tematu to nie łaska ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

muszę zmienić przednią opone i wybór padł na mitasa ze względu na koszta. jeżdże po średniotwardym terenie(z reguły las i jakieś pola) no i codziennie będę dojeżdżał do szkoły.jaką opone byście mi polecili??myślałem nad e-09,czy ktoś ją miał i może się wypowiedzieć jak sprawuje się w wyżej wymienionych warunkach??do tej pory jeździłem na pirelli mt21 i tył taki zostaje i jeździło mi sie dobrze,ale nie stać mnie na taką nową oponke.z góry dzięki za info

mój motor waży około 105kg,a moc to około 15km

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, sorki ze odswiezam temat ale mam pytanie, potrzebuje opony do KTM-a LC4 zeby polatac glownie po lasach, tyl wybiore mitasa c02 lub c10 (nie wiem ktora lepsza) oraz nie wiem czy lepsza 110 czy 120

 

chcialem takze identyczna opone na przod jak na tyl tylko nie moge takowych znalesc, czy sa wogule takie ? jesli nie to co mogloby byc dobrym zamiennikiem

 

pozdrawiam

Edytowane przez KwiQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, sorki ze odswiezam temat ale mam pytanie, potrzebuje opony do KTM-a LC4 zeby polatac glownie po lasach, tyl wybiore mitasa c02 lub c10 (nie wiem ktora lepsza) oraz nie wiem czy lepsza 110 czy 120

 

chcialem takze identyczna opone na przod jak na tyl tylko nie moge takowych znalesc, czy sa wogule takie ? jesli nie to co mogloby byc dobrym zamiennikiem

 

pozdrawiam

 

 

musisz dobrać takie gumy jaki masz teren u siebie, na więcej twardego weź c-02(tylko jeden rozmiar), na miękką nawierzchnie c10 (120 weź) , na przód załóż EF-06 i będzie gites :banghead:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro jest na twardy teren to nie zniknie mi w oczach na asfalcie??

 

 

To będzie raczej na odwrót albo zupełnie bez znaczenia. Równie dobrze może zniknąć po kilkudziesięciu kilometrach asfaltu.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam ef-06. Co prawda latam na dosc wyeksploatowanej uzywce,ktora pamieta enduromastera ale i tak jak na amatora mi starcza i sie niezle trzyma w zakretach. Jezdze po terenach kamienistych,bagnistych,piaszczystych - prawie po wszystkim.

 

Swoja droga ma ktos dojscie do tanich Mitasow ? Jak tak to prosze o kontakt na pw,musialbym sobie nowy komplecik sprawic na nowy sezon,bo poprzedni po spartansku przelatalem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoja droga ma ktos dojscie do tanich Mitasow ? Jak tak to prosze o kontakt na pw,musialbym sobie nowy komplecik sprawic na nowy sezon,bo poprzedni po spartansku przelatalem.

 

Pozdrawiam

 

Ja też byłbym chętny, ale tylko na tylnią :)

 

Stormraider, jezeli bedziesz miał jakies info o tanich mitasach to daj znać :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym chętny, ale tylko na tylnią :lalag:

 

Stormraider, jezeli bedziesz miał jakies info o tanich mitasach to daj znać :biggrin: :wink:

 

Ja mam dostęp do tanich mitasów, zamówiłem sobie dwie sztuki. Jak będę coś wiedział więcej na temat cen to dam znać na forum. Myślę ze nie było by problemu z załatwieniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

spotkal sie ktos z tymi gumami:

 

http://befast.pl/index.php?produkt=373&id_...&koszyk=&wysw=2

 

ciekaw jestem bo promocja dosc ciekawa i w tej samej cenie co mitasy, mitasy juz przez wielu z Was oblatane i czytalem rozne opnie a o tych gumach nic nie udalo mi sie znalesc

Edytowane przez KwiQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A co myslicie o C 13?? Jezdze po lasach,blotnistych,trawiastych terenach,ale zdarzaja sie polne drogi,nie ubita ziemia,piachy... Wkurza mnie jak przod uslizguje sie na blocie. Na tyle mam C 12 i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam C13. ogolnie trzyma sie w miare ok, nie mialem goracej sytuacji do tej pory przez slaba przyczepnosc przodu. ale po miesiacu uzytkowania w lesie, kolce zaczynaja sie obrywac. nastepna jaka przetestuje to c11.

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...