Skocz do zawartości

ZLOTY MOTOCYKLOWE 2007


Luca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIII Pmorskie Otwracie Sezonu odbedzie się w Obłężu koło Kępic. Termin to 18-20 maja. Zmieniamy formułę. Będzie to 3 dniowa imprezka polączona z festiwalem rockowym. Pewne jest to na 99%, bo dogrywamy szczegóły. Więcej podam jak je dogramy.

 

Źródło

 

http://motormania.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=1658

Edytowane przez Michaal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIII Pmorskie Otwracie Sezonu odbedzie się w Obłężu koło Kępic. Termin to 18-20 maja. Zmieniamy formułę. Będzie to 3 dniowa imprezka polączona z festiwalem rockowym. Pewne jest to na 99%, bo dogrywamy szczegóły. Więcej podam jak je dogramy.

 

Źródło

 

http://motormania.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=1658

O w morde jeździłem za kajtka nad to jezioro na biwaki i później na imprezy. Wychowałem się w Dębnicy Kaszubskiej, czyli moje tereny. Kurde postaram się dojechać. :banghead: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma już charmonogram zlotów na 2007 to niech zamieści tutaj, bo czas by zacząć planować to i owo.

 

Cze

udało mi sie coś takiego zdobyc . To już coś można zaplanować część sezonu

Pozdro

 

Kalendarz imprez 2007

Luty

2 Luty- Impreza w pubie AQQ'u we Wrześni.

18 luty Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg" odwołany!

Motor Bike Show 2007r. 23 – 25 luty 2007 Warszawa

Marzec

23-25 Marzec Targi MotocyklExpo w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego

Szczegóły,kontakt http://www.motocyklexpo.pl/

24-25 Wielki Poznański Moto Bazar

Kwiecień

31 marzec-1 kwiecień Warszawski Bazar Motocyklowy Warszawa Służewiec

13 - 15 kwiecień - Otwarcie Sezonu Motocyklowego Warszawa-Bemowo

13-15 kwiecień Motor Bike Show 2007 hala MOSiR w Zabrzu

15 Kwiecień Częstochowa - Jasna Góra

27 - 29 kwietnia 2007 III Zlot ogólny Road Runners MC Party. Impreza odbędzie się w Koszęcinie k/Lublińca Szczegóły na stronie www.zabrze.roadrunnersmc.pl

Maj

13-14 I runda Tor Poznań

Czerwiec

2-3 II runda Tor poznań

2-3 Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg"

22-24 zlot w Wrześni

30 III Brno Czechy

Lipiec

28-29 IV Most Czechy

Sierpień

11-12 V runda Tor Poznań

31 Sierpień - II Zlot motocyklowy klubu Iskra Skalmierzyce. Adres Boczków k/Nowych Skalmierzyc,kontakt www.iskraskalmierzyce.eu tel. 509415991 Uczmen. Znaczek zlotowy,parada,konkursy, koncerty,gastronomia 24h ,możliwość spania na sali

Wrzesień

1-2 Września - II Zlot motocyklowy klubu Iskra Skalmierzyce. Adres Boczków k/Nowych Skalmierzyc,kontakt www.iskraskalmierzyce.eu tel. 509415991 Uczmen. Znaczek zlotowy,parada,konkursy, koncerty,gastronomia 24h ,możliwość spania na sali

8-9 VI Tor Poznań

15-16 Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ustalony termin MotoPikniku w Komarówce Podlaskiej, organizowanej przez FG Panther: 20-22.07.2007.

 

Co do organizacji to jeszcze nie jest do końca ustalone, ale temin już jest.

 

A może ktoś sie wybiera do Mierzwic na NoCześka wiosennego nad Bug? 28 kwiecień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

z tego co sie dowiedzieliśmy z kumplem to spotkanie nie w Mierzwicach tylko w miejscowosci GNOJNO nad bugiem nie daleko mierzwic.

 

Wczoraj pytałem jednego człowieka z Gryfu i powiedział mi, że impreza będzie dalej w Mierzwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pytałem jednego człowieka z Gryfu i powiedział mi, że impreza będzie dalej w Mierzwicach

no patrz a mojemu kumplowi odpowiedzieli,że w gnojnie.po prostu trzeba śledzic zapowiedzi na ich stronie bo jeszcze gdzieś sie zakręce po drodze i nie trafie tam gdzie trzeba :) dzięki za info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...