Skocz do zawartości

RIEJU dobre na 1 moto


Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie sory zwracam honor :icon_question: sugerowalem sie jedna senda ktora jak widac ma zmieniony silnik... TO byla jedyna senda ktora ogladelm dokladnie, a wydawalo mi sie ze takie same sa we wszystkich bo sa podobne i nawet uwagi nie zwrocilem nigdy... Cle szczescie ze mnie oswieciliscie bo chcialem cylek 70 do am6 kupic a rozgladalem sie za tymi od sendy.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Chcę zacząć przygodę z enduro i mam pytanie, czy ten motor jest dobry i nie będę żałował jego zakupu?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M282598

 

Siema!

A nie lepiej Ci kupic jakiś motocykl japoński, np Yamaha 80DT LC2, Honda MTX, Honda CRM??? Zawsze dostepność części lepsza no i łatwiej sprzedać. Na moje nie pakowałbym 8,5tyś na jakieś rieju. Osobiście wolałbym Yamahe Dt50 z tych nowszych modeli, np http://www.allegro.pl/item154222827_yamaha_dt_50_2004r.html

No nie wiem Twój wybór. Ale zastanów się nad tym Rieju.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobacz jakie to ma zawieszenie z przodu? Za tyle kasy to jest w czym wybierać. Ja na wiosnę - lato, tez chcę coś kupić i się zdecydowałem na Aprilię RX, bo jest najbardziej "uterenowiona" ze wszystkich. Chyba, ze chcesz nową Derbi Senda X-Race na kołach enduro to w olek motocykle stoi - rok 2005, 6750 zł chcą, 3 km przebiegu :banghead: Mój ojciec by ją do mnie widział, ale ja jestem zakochany w RX, także będe się nawet cieszył jakby ją ktoś wziął :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Ci kupic jakiś motocykl japoński, np Yamaha 80DT LC2, Honda MTX, Honda CRM???

 

Nie, bo te motocykle mają dużo gorsze właściwości terenowe od takiego Rieju.

 

to, tez chcę coś kupić i się zdecydowałem na Aprilię RX, bo jest najbardziej "uterenowiona" ze wszystkich

 

Poza HM'em CRE i EXC 50 oraz Beta która stoi na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...