Skocz do zawartości

MAM GO! ;)


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo, to nie mamy podziału na noc i dzień. Staramy się z żoną korzystać ze sprzętu, zawsze wtedy, kiedy dzieciaków nie ma w pobliżu :) Chociaż, całe szczęście, że Bozia pozwoliła dysponować sprzęcikiem w każdym momencie - bo nie znasz dnia ani godziny.

A na motórze, żonka też lubi pojeździć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, to nie mamy podziału na noc i dzień. Staramy się z żoną korzystać ze sprzętu, zawsze wtedy, kiedy dzieciaków nie ma w pobliżu :) Chociaż, całe szczęście, że Bozia pozwoliła dysponować sprzęcikiem w każdym momencie - bo nie znasz dnia ani godziny.

A na motórze, żonka też lubi pojeździć... :)

Hehe, Piwo chyba coś innego miał na myśli... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 750 virówę zawsze szanuję jest dużo ,dużo ładniejsza od 1100!

A w którym miejscu zewnętrznie 750-tka różni się od 1100? 1100 ma tylko bardziej rozwiercone cylindry i tyle, z zewnątrz to to samo.

 

tylko pilnuj kluczykow, moj znajomy ktory ma virago 750 mial jakas lipe ze stacyjka i maniakalnie gubil w czasie jazdy kluczyki (nie pytaj mnie jakim cudem) i potem byl klopot

nie mowie ze tak musi byc zawsze, ale taka dobra rada mi do glowy akurat przyszla.

Pierwsze słyszę o takiej przypadłości :bigrazz: . Jeździłem 750-tką 8 lat i ani razu nie miałem takiego przypadku!

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mam może serwisówkę do tej maszyny? Nie mogę nigdzie znaleźć w internecie - mile widziana po polsku, może być ksero. Pozdrawiam.

Witam,ja serwisówkę (instrukcję obsługi)kupiłem na allegro.Jest to ksero nie za dobrej jakości ale podstawowe sprawy są opisane w naszym języku.Jak znajdę e-mail,czy adres sprzedawcy to podam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru - sprzet piekny - wymaga regularnego konserwowania poprtzez odpalenie i jazdę :rolleyes: . Radze konserwować codziennie, inaczej lubi sie obrażać.

Jeśli ktoś ma serisówkę - BARDZO PROSZĘ!!! : [email protected]

 

PS Stojąc w garażu wygląda jakaś taka smutna... Gdyby nie ta pogoda dzisiaj i wczoraj... Dwa dni bez jazdy stracone.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie ta wersja Virago podobała :( Sliczna.

Witam

"Virago i Wszystko Jasne" życzyć tylko pogody i wolnego czasu by z maszyny korzystac a na forum więcej zaproszeń na spotkania w różnych rejonach Polski by każdemu mogło być blisko. Mam serwisówkę w pdf gdybyś potrzebował.

Wszystkim Viragom słońca i przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...