Skocz do zawartości

Wielki problem z simsonem!!


pucek123123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Kolega ma problem a niema neta więc ja napisze w jego imieniu... Więc tak ma simsona S51 po remoncie, wymienione zostało prawie wszystko(nowy gaźnik, zapłon, wiele innych) a on itak niechce mu jeździć co chwila sie psuje i nie pali. I mimo ze cały czas prowadzi przy nim jakieś naprawy to bez skutecznie... Macie jakieś pomysły co to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Kolega ma problem a niema neta więc ja napisze w jego imieniu... Więc tak ma simsona S51 po remoncie, wymienione zostało prawie wszystko(nowy gaźnik, zapłon, wiele innych) a on itak niechce mu jeździć co chwila sie psuje i nie pali. I mimo ze cały czas prowadzi przy nim jakieś naprawy to bez skutecznie... Macie jakieś pomysły co to może być??

Czytając takiego posta nasuwa mi sie tylko rada. Oddać motocykl do porządnego mechanika. I na Boga, motocykl to nie jest komputer i wymiana wszystkiego na nowe nie sprawi że dobrze dobrze jeździł.

 

raz pali raz niechce czasami nawet jeździ... Ale tak ogólnie to więc się go pcha niż się na nim jedzie;]

Dobrą szkołe życia dostaje. Jak jest uparty to sobie sam poradzi :-).

Edytowane przez DEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Kolega ma problem a niema neta więc ja napisze w jego imieniu... Więc tak ma simsona S51 po remoncie, wymienione zostało prawie wszystko(nowy gaźnik, zapłon, wiele innych) a on itak niechce mu jeździć co chwila sie psuje i nie pali. I mimo ze cały czas prowadzi przy nim jakieś naprawy to bez skutecznie... Macie jakieś pomysły co to może być??

 

Ale widze ze nie jest troche wtajemniczony w mechanike,ale spoko jak bedzie miał go dużej to sie nauczy

sie naprawiać a teraz proponuje udać sie do jakiegos doswiadczonego mechanika(lub kogos kto juz długo

posiada taki motorek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie niech buty robi szewc do k*rwy nędzy! Jak się nie znasz to nawet podanie kilku wskazówek nic Ci nie da bo dalej nie będziesz wiedział o co chodzi. Pewnie zapłon jest źle ustawiony, gaźnik też i jeszcze kilka innych rzeczy ale żeby to sprawdzić to trzeba choć trochę się znać. Nie chcę Cie karcić za brak wiedzy kolegi bo ja też na początku byłem zielony ale powinien udać się z tym do kogoś kto wie o chodzi i ten go wprowadzi w tajniki zapłonowe.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lejech brudne paliwo i sie gaznik zapychac . ALe dobrze bedzi jak oddasz moto do specjalisty ktory sie na ty zna , i bedzie wiedzial co motorku dolega !!!

 

 

 

On leje troche paliwa(raczej czystego) troche denaturatu i rozcienczalnik NITRO;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On leje troche paliwa(raczej czystego) troche denaturatu i rozcienczalnik NITRO;]

to jak zrobił remat to niema nic zdrowszego dla silnika naprawde kolege masz inteligetnego jak jasny gwint ;/

paliwo 95 niech wleje w stosunku oleju do paliwa 1:50 a nie jakieś wymysly jeżeli odpali to bedzie git jeżeli nie niech się uda do kogoś kto sie zna na rzeczy albo samemu popróbuje w końcu się nauczy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak może jego inteligencja nie powala... Ale on myśli ze jak na rozcienczalniku jest napisane NITRO to ze bedzie dużo mocniejszy i lanie takich rzeczy do baku ewidentnie go podnieca...

Niech sobie lepiej kupi rometa, romet po nagrzaniu świecy w ognisku chodzi nawet na czystej "ropie" :-). Simson to już wyższa technika. Ma relatywnie wysoki stopineń sprężania i potrzebuje czystego paliwa. A jak kolega koniecznie chce sobie czegoś dolewać do paliwa to niech dolewa eteru.

Edytowane przez DEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...