Skocz do zawartości

tak miedzy nami


Rekomendowane odpowiedzi

tak wam cos powiem miedzy nami fotumowiczami

ja szanujr ta cala otoczke ta cala fascynajce kto co mysli kto co wie kto co potrafi

szanuje to co jest na necie te wypowiedzi te filmiki te zdjecia ta wiedza te doswiadcznia te sprzety ta wymiana zdan te wypadki opisane i pokazane ja wszystko szanuje i czerpe z tego wiedze

ale powiem wam jedno ja nie moge sie doczekac kiedy na wiosne odpale swoje niepokorne malenstwo kuplowi poiem aby odprowadzil auto i nie wiem kiedy bede w domu tylko zaloze kask wciagne mocno wiosenne powietrze do pluc wrzuce jednke i pojade nie wiem gdzie ale na swojej maszynie kiedy bede z nia tanczyl po drogach wiadomo jakich ale jakos trzeba sobie dawac rade. wsiade i potancze i nie ona mnie bedzie prowadzic tylko ja bede razem z nia i ona zatanczy jak ja zagram a bede czerpal z tego przeogromna satysfakcje i wiem ze bede w innym swiecie bede w bajce POPROSTU !!!!!!!!!!

panowie i panie byle by do wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

i tak nie powiedzialem tego co chcialem ale niech bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie! Widze ze z Krakowa jestes, a ja gdy tylko nie pada wyciagam swoja pieknac z garazu i smigam ile tylko pogoda i zdrowie pozwoli...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wam cos powiem miedzy nami fotumowiczami

ja szanujr ta cala otoczke ta cala fascynajce kto co mysli kto co wie kto co potrafi

szanuje to co jest na necie te wypowiedzi te filmiki te zdjecia ta wiedza te doswiadcznia te sprzety ta wymiana zdan te wypadki opisane i pokazane ja wszystko szanuje i czerpe z tego wiedze

ale powiem wam jedno ja nie moge sie doczekac kiedy na wiosne odpale swoje niepokorne malenstwo kuplowi poiem aby odprowadzil auto i nie wiem kiedy bede w domu tylko zaloze kask wciagne mocno wiosenne powietrze do pluc wrzuce jednke i pojade nie wiem gdzie ale na swojej maszynie kiedy bede z nia tanczyl po drogach wiadomo jakich ale jakos trzeba sobie dawac rade. wsiade i potancze i nie ona mnie bedzie prowadzic tylko ja bede razem z nia i ona zatanczy jak ja zagram a bede czerpal z tego przeogromna satysfakcje i wiem ze bede w innym swiecie bede w bajce POPROSTU !!!!!!!!!!

panowie i panie byle by do wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i tak nie powiedzialem tego co chcialem ale niech bedzie

 

IMHO ten post był pisany po wpływej wysokiego poziomy endorfin we krwi, ekscytacji i głębokiej fascynacji posiadanym sprzętem:D Brak ładu składu i logiki ale na take coś to się nie patrzy, ważne że się cieszysz:D Miłego forumowania, wysokich temperatur zimowych i gumowych drzew życzę, Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie za te glupoty bylem naprawde pijany

nawet do swojego szefa w nocy wysylalem jakies glupie smsy

ale mi wstyd hihihi :banghead:

 

hi hi, bełkot był fajny, ale zrozumiałem co napisałeś, a szef jest motocyklistą?? :crossy:

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo na trzeźwo co kolega po kielichu :)

I też do wiosny czekam, moto już w zimowy sen zapadło.

Wiadomo, że śmigać można i w deszczu ale jednak nie ma to jak letnie śmiganie wśród zieleni, suchego aswaltu, słońca i wolności dookoła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...