Skocz do zawartości

inny silnik do intrudera


chamsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nikt nie napisał, że jest lepszy bo jego moto pójdzie 190.

NIkt też nie napisał ze jeździ z takim prędkościami na co dzien,bo po prostu sie nie da.

Myslę że każdy co jeździ na chopperach wie o co chodzi i nikomu nie trzeba tłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi.

 

Pozdr Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze cos dodam.

To poprosze, Innegotrudera, o wrazenia z jazdy 190 km/h :biggrin: :buttrock:

Ja swoim jechalem 155 i juz mialem dosyc jak pizdzilo i chcialo mnie zwiac !!! :biggrin:

Popieram JarkaG, ze nie jest wazne ile Twoj sprzet pojdzie. To nie jest idea cruiserow i chopprów.

Tu sie liczy przyjemnosc z jazdy i posiadania WLASNIE takiego sprzeta :) ;) :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze cos dodam.

To poprosze, Innegotrudera, o wrazenia z jazdy 190 km/h :D :clap:

Ja swoim jechalem 155 i juz mialem dosyc jak pizdzilo i chcialo mnie zwiac !!! :crossy:

Popieram JarkaG, ze nie jest wazne ile Twoj sprzet pojdzie. To nie jest idea cruiserow i chopprów.

Tu sie liczy przyjemnosc z jazdy i posiadania WLASNIE takiego sprzeta :clap: :biggrin: :crossy:

 

Kolego ale jakiez jest zdziwienie jak malym vs objezdzam na swiatlach motocykle z wieksza pojemnoscia.

Na nastepnych swiatlach taki delikwent podjezdza i mowi " ku...wa co Ty tam masz pod dupa, moj przy Twoim to "motorynka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorace dyskusje widze, kto ile po co i dlaczego. fajnie wszystko ale czasem jak czytam to sie zastanawiam po cholere komu cos takiego jak motocykl?!.slowa typu ..mam czym ale nie przekraczam 130 albo nie mam czym a jezdze 190,przerobilem juz troche zelastwa w swoim zyciu kazdy nowy zakup az kusi mnie aby go stestowac..to tak jak z porzadnym sprzetem stereo w bloku. powinien byc porzadny aby byla jakosc odtwarzania na poziomie ...ale nie wykorzystujesz jego mocy codziennie bo sasiedzi i wogole...tak i z motocyklem ...wiekszosc tutaj obraca sie w pojemnosciach powyzej 1000cm..to juz jest wyzsza szkola jazdy

wiec dobrze wiedziec co sie ma pod dupa, a nie zastanawiac sie będąc na lewym pasie.... :buttrock: Znam tych chlopakow z goracymi glowami co z wypiekami na twarzy opowiadaja o swoich maszynach ,szanuje ich poglady i pasje ale panowie nie dorabiajmy dzikich ideologii...wiadomo ze cos co ma 800cm bez tuningu nie pojedzie 190na godz..(vs)...Mialem vsy...wiec mowie z praktyki..a co do maxow to osobiscie czyt.samotnie po zakupie nowego sprzeta szukam prostej (polecam slowacje) bu w bieszczadach nie bardzo mam gdzie i gne manete do konca ....i nie mowcie ze to zle i takie pierdoly....teraz japonia jest tak robiona ze zadny chwilowy max nie zaszkodzi,,wiecej szkodzi hamownia jak naturaly pęd..robie to raz a konkretnie..wiem wtedy ile wyciagnie ...na jakim odcinku sie zbierze..jak sie zachowuje itd...a na codzien jezdze ...bezpiecznie :) Ostatni vs 1400 jaki mialem wyciagal cos ok 175 km na godz....ale najlepiej sie go prowadzilo w skali 100 do 120 .Km/godz Skrzynia piatka..i chyba wiekszosc tak jezdzi, w koncu chopperowatymi sie jezdzi..a nie ujezdza..ale sie spisalem.. :) wiek...wybaczcie..Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Ty i inni którzy tak mówią :) . Jest bardzo ważne ile który pojedzie. Fajnie jest mieć lepszy/ładniejszy/szybszy motocykl niż inni :) Jak ktoś rozpowiada, że chopper służy do jazdy 80km/h to nie rozumie idei choppera :) :buttrock: . Ważne jest też żeby wiedzieć ile zaworów ma silnik w Twoim motocyklu i czego się można po nim spodziewać.

Ale dlamnie mój jest najładniejszy,najlepszy a najszybszy nie musi być bo i tak tego nie wykorzystam, no przyśpieszenie jest ważne ale nie V-max bo to żadna przyjemność jechać takim motorem powyżej 130 tymbardziej że intrudery mają słabe chamulce, rozpędzić maszyne to nie problem, a potem braknie drogi chamowania

Edytowane przez Krzychu.2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego silnika to daj Sobie spokoj...raz ze nie pasuja wcale otwory ..dwa to ze w oryginalnej ramie 1400 silnik juz jest wyeksponowany szczegolnie ze wzgledu na rozmiary a co dopiero w mniejszej ramce, o prowadzeniu tego potem juz nie wspomne .Hybryda...Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dersu> Donkiszotem nie jestem i z "wiatrakami" nie walcze. Widocznie miales kiepskie vs. 60KM w ramie malego intruza potrafi wiele i jeszcze bys sie zdziwil. Podobno czlowiek sie uczy cale zycie? Pozdrawiam

 

link potwierdza 60 KM malego vs

http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=4093

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link potwierdza 60 KM malego vs

http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=4093

 

Nie jest to żadne potwierdzenie :biggrin: . Nigdy nie słyszałem o seryjnych 60 KM VS 800/750/700/600. 61 KM to ma VS 1400 (wersje po 1996 roku). Na tej stronie jest kupa takich "wiarygodnych informacji" . Jednyne w czym się nie mylą to liczba zaworów na cylinder (chociaż tez nie dam za to głowy) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdząc nim nie myslalem ile ma koni....to dobre dla pytaczy.....ale odejscia mial jak na zelazo super..a jesli mowisz i cyfrach(innytruder) to zauwaz ze na twoim swistku papieru osiaga 60HP przy 7.500 obrotow...znajac ten model pokusil bym sie o stwierdzenie ze tych obrotow nie osiagniesz w warunkach drogowych....Pozdrawiam...i masz racje (innytruder) czlowiek sie uczy cale zycie... :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki, a ja tylko zapytałem czy silnik z 1400 pasuje do ramy 700, a tu takie dylematy. Dzięki za odpowiedzi, już wiem o co chodzi, a to fotki mojego intrudera

 

http://80.55.134.34/p1.JPG

http://80.55.134.34/p2.JPG

http://80.55.134.34/p3.JPG

http://80.55.134.34/p4.JPG

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...