Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a na Kraków chcę zostawić jeden cały dzień, żeby polatać po okolicy i nieco po rynku.

 

Czy ktos ze smoczego grodu powie nam czy mozna motorkami wjechac na rynek?

Bo ja siem pogubilem na max w tych Waszych strefach...

A jesli nie wolny to czy mozna taka zgote jednorazowo dostac?

Jakby wjechalo tak z 20 maszyn to tez jakas atrakcja dla turystow, nie?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ze smoczego grodu powie nam czy mozna motorkami wjechac na rynek?

Bo ja siem pogubilem na max w tych Waszych strefach...

W Malym Krakowie (czyli w Toruniu :)) nie mozna wjechac na Rynek, sa zakazy..

 

A jesli nie wolny to czy mozna taka zgote jednorazowo dostac?

Jakby wjechalo tak z 20 maszyn to tez jakas atrakcja dla turystow, nie?

Zgode mozna dostac, ale to moze potrwac - wiec raczej z dnia na dzien nic z tego nie bedzie. Tego typu miejsca maja zaplanowane dni imprezowe czesto na rok do przodu..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ze smoczego grodu powie nam czy mozna motorkami wjechac na rynek?

Bo ja siem pogubilem na max w tych Waszych strefach...

A jesli nie wolny to czy mozna taka zgote jednorazowo dostac?

Jakby wjechalo tak z 20 maszyn to tez jakas atrakcja dla turystow, nie?

Dlatego też pomoc krakowskich Smoków wielce wskazana :) :flesje: :crossy:

Kiedy ostanim razem byłem w Krakowie /3 lata temu :banghead: /, to miałem niemały kłopot z zaparkowaniem w pobliżu rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do śledziolandii nie chcecie przyjechać?:)

 

Kiedys wpadniemy i tam. Mozesz juz zaczac przygotowywac traske polnocna na rok 2008 :crossy:

Od Szczecina po Gdansk (a moze i Suwalki?) - co warto zobaczyc (ze wskazaniami na zamki),

gdzie spac, tankowac itp. Traski dzienne do ok. 300km. Predkosc przelotowa 80 km/h.

A tak BTW... to moj kumpel jak wjezdzalismy do Szczecina pociagnal nosem i walnal tekst:

"Hmmm... czuc juz morze" :crossy: Usmialem sie setnie!

 

Znaczy na Pomorze? Toż ja prawie z Trzebiatowa jestem! :lalag:

Przyjeżdżam kilka razy w roku. O, w najbliższy czwartek się wybieram właśnie :)

Hehe Ty z Pomorza, zona z lubelskiego, a mieszkacie na Slasku :lalag:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ze smoczego grodu powie nam czy mozna motorkami wjechac na rynek?

Bo ja siem pogubilem na max w tych Waszych strefach...

A jesli nie wolny to czy mozna taka zgote jednorazowo dostac?

Jakby wjechalo tak z 20 maszyn to tez jakas atrakcja dla turystow, nie?

 

 

nie można , i do ścisłego centrum też nie ,

 

na rynek wjechaliśmy motocyklami tylko na imprezy typu

Mikołeje na Motocyklach i przy okazji WOŚPa

 

Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do trasy - jesli bedziesz chcial z Krakowa jechac jeszcze na pd do Czorsztyna i Nidzicy to pozniejsze odbicie na pn - Kielce nie jest po drodze. Zastanow sie czy nie lepiej jechac dalej wzdluz pd granicy przez Krynice, Muszyna w Bieszczady a do Kielc zajechac w drodze powrotnej - na pewno wiekszosci bedzie to po drodze.

 

No to jest raczej luźna impreza i każdy jedzie jak uważa za słuszne i jak się komuś śpieszy w Bieszczady to nikt nie ma nic przeciwko temu. Można też droge powrotną obrać wzdłuż granicy, chyba wracać zawsze lepiej jak najkrócej a trasa bardzo piękna krajobrazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można, i do ścisłego centrum też nie,

na rynek wjechaliśmy motocyklami tylko na imprezy typu

Mikołeje na Motocyklach i przy okazji WOŚPa

 

No to dupa... niefajnie bedzie w takim razie... caly cymes w lansie na rynku z maszynka :icon_rolleyes:

A gdzie pozostawimy motorki (w takiej ilosci) w takim razie?

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu dobrze zauważyłeś, jesteśmy z różnych stron a mieszkamy jeszcze gdzieś indziej, ale ja tak mam, że nie przywiązuję się do miejsca i mogę mieszkać nawet za granicą. Mnie to nie przeszkadza.

Czułem, że na rynek w Krakowie nie ma szans, chyba żeby zrobić jakąś imprezę na zarobienie kasy dla jakiegoś domu dziecka, ale na to trzeba się naorganizować a mi się nie chce, szczerze mówiąc. Pozostaje pokręcić się po okolicach. Dla mnie może być :crossy:

A trasa przejazdu jak już wcześniej napisałem, jedziemy jak jedziemy, każdy może się przyłączyć w każdej chwili i w każdej odłączyć, jeśli trasa mu nie odpowie w jakimś momencie. Po prostu rącze konie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dupa... niefajnie bedzie w takim razie... caly cymes w lansie na rynku z maszynka :biggrin:

A gdzie pozostawimy motorki (w takiej ilosci) w takim razie?

 

Jeden pilnuje motorki a reszta idzie zwiedzać.

Chociaż jak będzie upalnie to nikomu się nie będzie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, odkąd wyrównali ceny na parkingach "strzyżonych" w centrum z normą miejską - nie ma problemu. na przykład na szpitalnej, która jest ca 100-150 od barbakanu: jeszcze w zeszłym roku świecił pustkami, bo pamięć genetyczna mówiła ludziom, że parkowanie tam kosztuje straszną kasę (a już nie kosztowało). z drugiej strony starego miasta jest parking pod wawelem, też prosto iść zwiedzać można. i jeszcze kilka innych: np. plac szczepański, rzut beretem z rynku... szkoda, żeby ktoś przyjechał i tracił czas na pilnowanie :wink:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, odkąd wyrównali ceny na parkingach "strzyżonych" w centrum z normą miejską - nie ma problemu. na przykład na szpitalnej, która jest ca 100-150 od barbakanu: jeszcze w zeszłym roku świecił pustkami, bo pamięć genetyczna mówiła ludziom, że parkowanie tam kosztuje straszną kasę (a już nie kosztowało). z drugiej strony starego miasta jest parking pod wawelem, też prosto iść zwiedzać można. i jeszcze kilka innych: np. plac szczepański, rzut beretem z rynku... szkoda, żeby ktoś przyjechał i tracił czas na pilnowanie :notworthy:

jsz

 

Moze to glupio zabrzmi ale mozna sprawdzic ile w lato bedzie kosztowac parkowanie

oraz czy daloby sie np. zrobic rezerwacje miejscowek na parkingu na konkretny dzien i godzine?

No bo jak nas przyjedzie powiedzmy 20 maszyn to abysmy nie krazyli dookola szukajac miejsca na parkingach.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupio zabrzmi ale mozna sprawdzic ile w lato bedzie kosztowac parkowanie

oraz czy daloby sie np. zrobic rezerwacje miejscowek na parkingu na konkretny dzien i godzine?

No bo jak nas przyjedzie powiedzmy 20 maszyn to abysmy nie krazyli dookola szukajac miejsca na parkingach.

Z takim pomysłem to chyba trochę za wcześnie... Przecież nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy ten wyjazd się odbędzie. Kiedy już będzie pewność co do terminów, wtedy można by postarać się o jakąś rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupio zabrzmi ale mozna sprawdzic ile w lato bedzie kosztowac parkowanie

oraz czy daloby sie np. zrobic rezerwacje miejscowek na parkingu na konkretny dzien i godzine?

 

sprawdzić nie można, bo i skąd wiadomo, że np nie podniosą w międzyczasie. tym bardziej rezerwować, bo pewnie zażyczyliby sobie zapłaty - a kto mi powie z ręką na sercu, o jakiej godzinie dojedziecie?

za to... od czego znajomi w kraku :) będziecie jechać, się załatwi parking choćby na pół dnia po sąsiedzku. prezes toczy się savagem, motury luuuubi ;)

a z grzegórzeckiej tramwajką na zwiedzanie, raptem kilka przystanków

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...