Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A no chyba ze tak :notworthy: :lalag:

Jeszcze tylko musze Belgu(a) dokladnie dopytac jak z tym jego terminem i czy bedziemy mile widziani :notworthy:

Jesli tak, to w czerwcu do Polski na smiganko :crossy:

Luca - czy Ty w czerwcu juz wzialbys mojego Draga ??? I bys juz na nim pojechał :lapad:

Bo jest taka opcja ze juz do tego czasu nabede 1100 :lapad: :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie więcej, niż tylko Bieszczady, będą jeszcze Pieniny, Tatry i Karkonosze :cool:

Hehe... to widze, ze zamiast cruisera trzeba jakies enduro kombinowac :)

 

A no chyba ze tak :biggrin: :lalag:

Jeszcze tylko musze Belgu(a) dokladnie dopytac jak z tym jego terminem i czy bedziemy mile widziani :)

Jesli tak, to w czerwcu do Polski na smiganko :P

Luca - czy Ty w czerwcu juz wzialbys mojego Draga ??? I bys juz na nim pojechał :biggrin:

Bo jest taka opcja ze juz do tego czasu nabede 1100 :biggrin: :D

No coz... 7 czerwca aktualny choc jeszcze przygotowania nie ruszyly.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, Belgu, czekam na jakies oficjalne info aby przed orkiestre nie wyskoczyc :bigrazz:

A jak Mariolka powie "nie" :icon_razz: :banghead:

To wtedy zostanie tylko wyjazd w Bieszczady i okolce :crossy: :clap: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy bedziem spiewac "niech zyje wolnosc... wolnosc i swoboda"

 

Yes, yes, yes !!!! :bigrazz: :banghead:

Ale co ja sie podniecam ................. sam, cholera, zonaty od 14 lat :icon_razz:

ps. Na Twoim miejsu nie popelnialbym tego bledu ( znaczy sie spiewac wolnosc i swoboda ). Mariolka to cool babka :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca - czy Ty w czerwcu juz wzialbys mojego Draga ??? I bys juz na nim pojechał :crossy:

Wziąbym go nawet dzisiaj ale problem tkwi tylko i wyłącznie w kasie. Uciułam to kupie, nie dam rady to sprzedasz komuś innemu a ja będę osuszał łzy na Jinlunie. No chyba, że uwielbiasz uszczęśliwiać ludzi prezentami to jestem jak najbardziej otwarty :icon_twisted:

A tak na poważnie to robię co mogę ale jestem odpowiedzialny za rodzinę i o nich muszę myśleć a to co zostanie to na twojego Dragstarka oczywiście przeznaczam.

 

Tak czy siak, na Dragu, czy Jinlunie wypad w Bieszczady zawsze wchodzi w grę. Tam to mogę jeździć bez opamiętania. :icon_mrgreen:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem tak:

Jesli uroczystosc Belgu i Mariolki bedzie oficjalnie potwierdzona na 7 czerwca 2008 :buttrock: :icon_mrgreen: :clap:

To:

Sa dwie opcje

1. Przywioze dwa sprzety ( Draga 1100 swojego + 650 na sprzedaz dla Ciebie )

2. Jesli nie kupie 1100 to przywioze tylko 650 i po wojazach w Polsce zostawiam ja tam do sprzedazy ..... lub dla Ciebie :biggrin:

Innej opcji nie ma :icon_mrgreen: :crossy: :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem tak:

Jesli uroczystosc Belgu i Mariolki bedzie oficjalnie potwierdzona na 7 czerwca 2008 :buttrock: :crossy: :clap:

To:

Sa dwie opcje

1. Przywioze dwa sprzety ( Draga 1100 swojego + 650 na sprzedaz dla Ciebie )

2. Jesli nie kupie 1100 to przywioze tylko 650 i po wojazach w Polsce zostawiam ja tam do sprzedazy ..... lub dla Ciebie :biggrin:

Innej opcji nie ma :flesje: :crossy: :buttrock:

Luca ma pierwszeństwo jak najbardziej, ale gdyby coby... sam się zastanawiam, czy by go nie capnąć od Ciebie, jeśli mój świętokrzyski przyjaciel się rozmyśli... Tak, żebyś nadarmo do Polski sprzęta nie targał :biggrin:

 

Jakbyś mógł cenę na PW zapodać... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca ma pierwszeństwo jak najbardziej, ale gdyby coby... sam się zastanawiam, czy by go nie capnąć od Ciebie, jeśli mój świętokrzyski przyjaciel się rozmyśli... Tak, żebyś nadarmo do Polski sprzęta nie targał :P

Jakbyś mógł cenę na PW zapodać... ;)

No proszę, jak szybko rodzi się konkurencja i to na własnej krwawicy wychodowana. :)

Nie ma co trzeba się mobilizować :evil: i składać kase ;)

 

 

P.S.

Spoko shipp jak nie uzbieram to nawet lepiej, że ty go kupisz a nie ktoś inny bo bryknąć się chyba dasz :crossy: a ty i tak szybko dozbierasz na większy, to za dwa latka będzie jak znalazł :) i po preferencyjnej cenie ma się rozumieć ;)

Na razie jednak nie odpuszczam i robie co mogę :wink:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprzedam Wilda a załatwię konkretny garaż w UK to sprowadzę go do siebie. :biggrin:

Bo Polskie lepsze :icon_mrgreen:

Widziałem Twojego Wildka na Allegro. Aż żal bierze pozbywać się takiego sprzęta. Gdybym nie kupował teraz chaty i nie musiał w nią zainwestować, to chyba bym go uchronił od popadnięcia w nieznane ręce. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twojego Wildka na Allegro. Aż żal bierze pozbywać się takiego sprzęta. Gdybym nie kupował teraz chaty i nie musiał w nią zainwestować, to chyba bym go uchronił od popadnięcia w nieznane ręce. :bigrazz:

Nic straconego :) Jeśli nie sprzedam a wszystko na to wskazuje, to na przyszłe wakacje będzie na czym pośmigać z Wami po Bieszczadzkich serpentynach. :wink: Widzę że znowu szykuje sie mocna ekipa na wędrówkę po Polsce. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie sprzedam a wszystko na to wskazuje, [...]

 

.... to pewnie majkel go wezmie :crossy: :bigrazz: ;)

I dersu bedzie jechal w bieszczady ................ chinczykiem Luci lub shippa :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...